Перейти до змісту

Сессия


Гість Andrey_

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Що, приперло? Сесія на носі? :D

Я в студентські часи закривався в кімнаті і читав розумні книжки десь так до 15-16-ї години. А потім відпочивав і розслаблявся, так би мовити, щоб мозок встиг опрацювати весь обсяг інформації.

До речі, а ще діють в університеті принципи здачі автоматом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень таки "стремная" темка :) Исход сесии во многом зависит от института и факультета в котором учишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага а вот как в политехе Середе здать никто не знает?))

Можно очень эффективным методом :

Искупать в фонтане! говорили помогает :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він тепер проректор, такшо в фонтані наврятлі вийде :) А здати йому можна, тільки для цього треба все вивчити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але про це нікому... ;)

А чому? Вивісили б тут прайс. Мені було б цікаво почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине, що можу сказати - Василенко краще, ніж Поляков!

Ну незнаю! Хоть він і казав шо я шланг недороблений але як пропустили в Нірвані по пару, То виявилось шо він вчив моїх батьків! <_< То про здачу я вже й не переживав!!! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине, що можу сказати - Василенко краще, ніж Поляков!

незнаю кто такой Василенко, но Поляков это конечно сила... :blink: У меня в пятницу контрольная по его предмету... :huh::unsure:

То про здачу я вже й не переживав!!! <_<

ээх...если б мне еще так...Чувствую потерпать будем непадеццки... :mdr:

u4kuduk и Taurus я так понимаю вы выпускники ВИЕМа???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому? Вивісили б тут прайс. Мені було б цікаво почитати.

Ага дуже цікаво, ну нафіг, я вже був в тому закладі, що неподалік ЦУМА, про це краще мовчати....здав і мовчи собі шо і як.....Там на сесії цих "агентів" повно, і ще не було такої сесії, щоб когось не загребли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

all`ok і gazlom, ви глибоко помиляєтесь з приводу того закладу, де я вчився. Я закінчив ВДУ. Окрім дарування екзаменаторам квітів, жодних фінансових витрат стосовно здачі екзаменів не знав.

А пан Поляков в першу чергу - викладач ВДУ і можливо навіть завкафедрою. У ВІЕМа ж своїх викладачів практично немає. ІМХО: Зате ВІЕМ запрошує найгірших представників з інших навчальних закладів, щоб студентам життя малиною не здавалось.

А чому? Вивісили б тут прайс. Мені було б цікаво почитати.

Ага дуже цікаво, ну нафіг, я вже був в тому закладі, що неподалік ЦУМА, про це краще мовчати....здав і мовчи собі шо і як.....Там на сесії цих "агентів" повно, і ще не було такої сесії, щоб когось не загребли.

А біля ЦУМа - це який заклад?

Гребуть тільки студентів чи викладачів також?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

all`ok і gazlom, ви глибоко помиляєтесь з приводу того закладу, де я вчився. Я закінчив ВДУ. Окрім дарування екзаменаторам квітів, жодних фінансових витрат стосовно здачі екзаменів не знав.

аналогично, ни за одну сессию не платила, и надеюсь, что не буду :)

А пан Поляков в першу чергу - викладач ВДУ і можливо навіть завкафедрою. У ВІЕМа ж своїх викладачів практично немає. ІМХО: Зате ВІЕМ запрошує найгірших представників з інших навчальних закладів, щоб студентам життя малиною не здавалось.
Найгірших??? Колесников, Карлин, Засекин, Поляков,Малыхина(хоть она уже и "в возрасте").. Рогатюк... список продолжать? :) Естественно, есть такие экземпляры, что и я б там всех учить смогла..но все же, ты не прафф.
А біля ЦУМа - це який заклад?

Гребуть тільки студентів чи викладачів також?

Возле ЦУМа есть главное отделение милции ... Когда находится препод-взяточник...то студентов туда как свидетелей ведут. По крайней мере, мне такое говорили. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найгірших??? Колесников, Карлин, Засекин, Поляков,Малыхина(хоть она уже и "в возрасте").. Рогатюк... список продолжать? :smile-zachot: Естественно, есть такие экземпляры, что и я б там всех учить смогла..но все же, ты не прафф.

Забираю свої слова назад.

Мабуть в кожному університеті (інституті) трапляються викладачі, не здатні нічому навчити студентів. Особливо молоді аспіранти, які прочитали одну книжку і на лекції її переказують (в кращому випадку), або й просто відразу читають. Ні навести наглядні приклади, ні поділитись досвідом з практики. Наука повинна бути максимально прикладною. Без практики теорія ніщо.

Щось я захопився і відійшов від теми :smile-zachot: Про якість викладання окрему тему треба створювати.

До речі, all`ok, ти де навчаєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть в кожному університеті (інституті) трапляються викладачі, не здатні нічому навчити студентів.

Это наверное один из законов гармонии =)) если есть хорошие. значит должны быть и плохие=)

Знаю одного препода, у которого в книге маркером выделено, что он должен прочитать на паре. Даю 95% что это даже не он подчеркивал :D А потом все выпускаются великими специалистами...

До речі, all`ok, ти де навчаєшся?

ВИЭМ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О да в мене викладає Міжнародні економічні відносини. Профілюючий предмет. Вже буду на цій сесії 3тій раз в нього екзамен здавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...