Перейти до змісту

Якою ОС ви користуєтесь?


FunTom

Якою ОС ви користуєтесь  

311 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну і що не мішає запустити емулятор (повірте, під Мас'ом ХР на емуляторі працює не гірше ніж просто встановлена на тій же машині) і відкрити ту "настільки потрібну" програму що є тільки під Вінду

ігри... кому як, а мені вінда - поки без альтернатив в цьому відношенні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

а тойво забув якщо брати сімейство ОС Мас то там чим новіше система тим бильше софта вона підтримує (включаючи старий софт)

деякі програми мають привязку до процесора, тобто старі версії, які ще працювали під процесорами РРС, але так як мак перейшов на інтел вони замутили, можна сказати, доповнення до ОС як Росетта яка дозволяє підвищити сумісність софту (запускати РРСшний софт на інтелі) та постійно випускає апдейти до компонентів системи та і до самої системи що покращуюють її сумісність та піднімають продуктивність, з кожним апдейтом це доречі відчутно, наприклад на 10,6,4 при запуску система зжерала 470-480 мб ОЗУ після апдейта 10,6,5 уже 420-430 мб ОЗУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і що не мішає запустити емулятор (повірте, під Мас'ом ХР на емуляторі працює не гірше ніж просто встановлена на тій же машині) і відкрити ту "настільки потрібну" програму що є тільки під Вінду

ігри... кому як, а мені вінда - поки без альтернатив в цьому відношенні

з цим спорити не буду під вінду ігор багато, навіть порівнювати не буду бо це є нерозумно, але зараз починають портувати багато ігор з він-платформи на мак через спеціально розроблені порти (CXZ Engines) ..... багато також запускаються через кросовер жаль що в мене ноут _овно багато з них не витягує ("на інтегрованому відео делеко не поїдеш")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ігри... кому як, а мені вінда - поки без альтернатив в цьому відношенні

такої кількості ігор як під Вінду під інші ОС нема точно, спорити не буду

але зараз багато ігр випускаються як під вінду так і під мас, плюс до того ігри ще портують під мас і багато які з них ідеть через емулятор програм crossover

цікавий факт, ігри які в мене ноут ледь витягував на ХР, на Мас'у (портовані або через емулятор) йшли набагато "легше" і досить таки не погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене ця зборка тільки качав я її тут http://torrentmac.org/forum/viewtopic.php?t=5728 працює просто супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавий факт, ігри які в мене ноут ледь витягував на ХР, на Мас'у (портовані або через емулятор) йшли набагато "легше" і досить таки не погано.

ви не вимогливі до ігор, чесно :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

починав я працювати як усі на XP

усі? дехто ще MS DOS 6.0 бачив, а то і страшнєє штукі.

Починав з БК-0010Ш... Потім RT-11SJ (якщо не помиляюсь, діло було на ДВК-2М). Далі - шустріше: АДОС 1.00, MS-DOS 3.30.

MS-DOS 5.0 дуже швидко змінився на 6.22.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавий факт, ігри які в мене ноут ледь витягував на ХР, на Мас'у (портовані або через емулятор) йшли набагато "легше" і досить таки не погано.

ви не вимогливі до ігор, чесно :smile3:

я просто настільки рідко в них граю, що мені вистачає існуючої кількості під Мас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла проблема з Mac OS, не вийшло налаштувати vpn підключення до Білайну, все зробив як в інстукції на сайті, можливо в когось є поради?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла проблема з Mac OS, не вийшло налаштувати vpn підключення до Білайну, все зробив як в інстукції на сайті, можливо в когось є поради?

http://help.internet.beeline.ru/internet/install/mac/vpn/

http://www.youtube.com/watch?v=vmE2593y_6I

Порада є- постав Вікна 7

не офтопь якщо невистачає досвіду користування різними ОС краще взагалі не писати ..... людина ж вроді не питає "яку краще ОС постивити vpn налаштувати" а питає "як налаштувати підключення під Мас'ом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буває глюк з драйверами коли мерева карта кагбе є і мережа працює але інет не підключається тут треба нафіг зносити старі драйвера і шукати нові.... десь колись на торрентмаку читав тему з такою проблемою але уже не пам'ятаю як вона вирішується .... треба гуглити або сидіти на інсайдлері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8a8asik, там всього лиш треба відключити IPsec.

"Для отключения шифрования IPSec в Mac OS

Finder>Applications>Terminal

sudo bash

vi /etc/ppp/options

I

plugin L2TP.ppp

l2tpnoipsec

ESC

: wq ENTER"

Я розумію, що офтоп ще той, але раптом кому згодиться, а то сурова техпідтримка білайну авторитетно заявляє, що налаштувати їх інет під МакОСь неможливо. А я знаю точно — немазможнае мазможна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інфу, якщо мене знов потяне його встановити скористуюсь твоєю порадою, а так поки ні сімці посиджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Kubuntu, Chakra. Gentoo і Arch не можу встановити через проблематичне налаштування доступу до інтернету.

P. S. Ставити Хакінтош - це піратське мегазбоченство. Краще збирайте гроші, якщо так хочеться стати "яблучником".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки Win Xp

Цілком згідний. Для роботи саме те. На відміну від Севен нормально їздить на старих машинах.

Але для домашнього Inet і мультимедіа юзання все-таки Сім-ка краще виглядає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kubuntu, Chakra. Gentoo і Arch не можу встановити через проблематичне налаштування доступу до інтернету.

P. S. Ставити Хакінтош - це піратське мегазбоченство. Краще збирайте гроші, якщо так хочеться стати "яблучником".

я пірат мегазбочинець)))) але бабос все хочу назбирати і купити нарешті або макбук або аймак але напевно це буде макміні бо він самий дешевий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я щось в луцьких магазинах і не бачив епловські компютери. Вони є десь чи я погано дивився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різні Linux. Зараз Linux Mint, а перед цим була Gentoo. Класна штука, але мені стало ліньки постійно компілювати :)

А, ну і паралельно ще Windows 7 на ноутбуці стоїть. Працюю у школі і деколи потрібен для ПЗ від Міністерства освіти

Еппловські компи попадаються час від часу, але дуже дорогі. В мене от питання, вони дійсно настільки круті і зручні, чи це просто чергова мода і піар iPhone, iBook, iPad? Мені чомусь не віриться, думаю це просто гарна реклама і яскраві кнопочки, приправлені різними свістєлко-ефектами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...