Перейти до змісту

Якою ОС ви користуєтесь?


FunTom

Якою ОС ви користуєтесь  

311 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Цікаво дізнатись, якою ОС ви користуєтесь. Особисто я користуюсь Mac OS X 10.5.7 Leopard. Хакінтош правда, але задовільняє цілком

А що у вас?

П.С. Для "умніків" типу: "а в мене 2/3/4 стоїть що мені вибирати?" - вибирайте ту, якою дійсно користуєтесь, а не запускаєте для виконання певної роботи і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Перевагу віддаю Windows 7, але наразі стоїть Windows ХР SP3 (ноут + 1ГБ ОЗУ + Win7 + AutoCAD 2010 = :0104: ).

Якщо компютер використовується виключно для інтернету, тоді Linux Ubuntu :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував за Windows7 (встановлена на своєму домашньому компутері).

А в робочій локалці віддаю перевагу з ряду причин Windows2000. Хоча є і встановлені Windows ХР та Windows98 і Windows7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По статистиці видно що Windows 7 справді вдала ОС

по статистике видно что -

"а то что нужно клиенту - ему расскажет отдел рекламы"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скрізь юзаю хр, в майбутньому планую встановити сімку (як буде час і настрій). В ідеалі хочу роздуплити лінукс (при наявності часу, настрою і потребі). мак ось як і все "яблочне" презіраю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мак ось як і все "яблочне" презіраю.

Не читал, но осуждаю!

А у мене вскрізь стоїть ХРюша. Місцями навіть ліцензійна (на роботі). Задовільняє усі мої патреби. Правда, іноді просто бісить. :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На компі 2 ОС - ХР і 7-ка Ultimate. Частіше користуюсь ХР, але не тому що більше подобається, а тому що для 7-ки монітор трохи замалий (старенький LG 17"), а на новий, більший, ніяк грошей не назбираю...sad.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже довгий час користувався XP, от десь місяців зотри назад вирішив поставити 7 і звичайно ж вона прижилась як ніяка інша, тому на даний час, для мене їй рівних просто зараз нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

серед 1800 унікальних IP адрес за півдня лише 27 заходили з linux like систем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже довгий час користувався XP, от десь місяців зотри назад вирішив поставити 7 і звичайно ж вона прижилась як ніяка інша, тому на даний час, для мене їй рівних просто зараз нема

...аналогічна ситуація. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Год винды не было, стояла ubuntu, потом gentoo, поставил Windows XP Oo - из-за 1С немного глюков под вайном и еще погамать хочу =)

Проголосовал за ХР, ХР стоит не более суток

З.Ы. пока полет нормальный, вирусов нету, ... вроде оО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під різними працював, але для дому - Windows однозначно. З осені минулого року маю Seven. Щасливий, все файно бігає, глюків менше як в ХР. На хрюшку вже не вернуся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот про глюки не треба тут. Як були в ХР деякі граблі з вікнами, так і лишились. От пригадаю, у чому саме глюк - напишу. Я ще дико дивувався, як можна було таке лишити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже 6 місяців і 13 днів юзаю Mac OS (хакінтош звісно бо на реальний макбук, який я хочу, бабла німа, але в майбутньому планую придбати). За час користування цією системою я її переустанавлював велику кількість раз, для того, щоб добитись нормальної роботи (все ж таки Хакінтош .... без бубна нікуда). Прийшлось спочатку юзати 10.5.5. (довгий час) потім 10.5.8. (довгий час) потім після великої кількості танців з бубном вдалося таки поставити 10.6 і обновитись до 10.6.1 а з заміною ядра і до 10.6.4 (вчора обновив). Якщо ще врахувати що було багато мімольотних зборок Хака які нормально непрцювали то цей список можна продовжити))))).

Чому саме Мак? Якщо чесно просто задрало уже вінду кожного тижня або через пару тижнів переустанвлювати ..... віруси постійні глюки - просто вбивали.

2 4iter на мою думку нема чого яблочників прізєрати ..... продукція на високому рівні(компи, ноути, ОС взагалі внє конкуренції), софта вистачає цілком і повністю (за півроку уже в цьому переконався) ..... ну тільки ціна висока єдиний мінус.

На рахунок убунти 10.04 ..... мені сподобалось ..... ставив на віртуалку .... бомба ......якби не мак то точно юзав би Лінукс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно просто задрало уже вінду кожного тижня або через пару тижнів переустанвлювати ...

Тут особєнний чєлавєк нужен - хомо сапієнс (с) Формула кохання.

Щось мені підказує, шо є індивідууми, які і MS-DOS 6.22 за тиждень-два зіпсують... А ще їх краще подалі від електророзеток тримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не знаю не можу з XР ніяк спригнути на щось інше чи привичка чи що...але в ньому все по роботі зробити виходить найшвидше...

А от дружині поставив Севен, то сказала шо нарешті я хоч шось класне зробив для її ноута)))

Голос віддав за ХП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені підказує, шо є індивідууми, які і MS-DOS 6.22 за тиждень-два зіпсують... А ще їх краще подалі від електророзеток тримати.

я не той індивідум що псує все підряд просто в мене ноут при собі завжди і коли починають флешки тикати фіг зна з якого компа то потім від зарази нема відбою ...... антивіруси (багато перепробував з різними налаштуваннями) допомагали але не надовго

в мене зараз є спеціальна папка в якій лежать віруси віндові ..... почав збирати колекцію ))) :rolleyes:

останній здобув вчора коли в універі на один комп скидав свою дипломну ..... потім вставив флешку собі і вуаля

Screenshot_4718238_730847.png
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже півтора роки користуюсь Windows 7. Задоволений :) глючить рідко, віруси теж не часто бувають, зручний і працює швидше за ХР набагато)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...