Перейти до змісту

Утеплення багатоповерхівок


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Зими йдуть сурові, тому запитання: чи є в Луцьку фірми, які займаються утепленням і штукатуркою фасадів багатоповерхівок при допомозі альпініського устаткування? Якщо є то контакти і приблизні розцінки будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самого цікавить це питання. Ця зима підтвердила його актуальність. А вчора на дверях власного під'їзду побачив таке:

post-6972-1275370098_thumb.jpg

Сам не дзвонив і розцінок не знаю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю що найкраще утеплювати весь будинок і не просто пінопластом.

Північна європа обшивається вже давно і вони давно вже знають як.

В нас же ж обшивають фасад однієї квартири, а потім дивуються чому йде руйнація.

Чому так багато написав??!! Бо мене трошки натаскали по енерго збереженню і менеджменту, вчив Чумак А.К. з Львова, а саме він займається цим в Україні. І кожен проект має розрахунків половини мого проекту диплому по Промисловій будівлі :closedeyes:

Тому люди хочете проблем обшивайте і радуйтесь роки 3-ри, а хочете цивілізовано почитайте про можливі наслідки і просто згадайте закони фізики.

3.ЬІ. В нас пробували кілька раз запустити такий проект на один з будинків (9-ти), щоб оцінити ефект, але гроші як завжди не доходили до цілі, а мали тоді робити МЖК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю що найкраще утеплювати весь будинок і не просто пінопластом.

Північна європа обшивається вже давно і вони давно вже знають як.

В нас же ж обшивають фасад однієї квартири, а потім дивуються чому йде руйнація.

На жаль не завжди виходить як краще. А якщо будинок дев'ятиповерховий, і є ще такий суб'єктивний фактор як сусіди. В кожного з них свої думки на цю тему. В декого взагалі ніяких думок навіть не планується, а в декого взагалі одна ціль в житті - пляшка, і їм по-барабану холодно зимою чи ні. І жекам нашим (з роздутими штатами) також немає ніякого бажання цим питанням займатись. Єдина можливість  IMHO самому щось думати, вивчати принаймі можливі варіанти.

p.s. І все-таки дякую також за деяке роз'яснення ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ізолтеко

але як це зробити на висоті без "лєсов" я не альо... треба в альпініста питать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тщательная очистка поверхности стен, на которую будет наноситься ИЗОЛТЭКО, является основным условием. В особенности, стены должны быть очищены от пыли, остатков масел и опалубки, остатков старой штукатурки и краски, то есть должны быть очищены от всего того, что может помешать хорошей адгезии ИЗОЛТЭКО с поверхностью стены. Гарантия того, что качество нанесенного покрытия из ИЗОЛТЭКО будет соответствовать всем требованиям - находится под полной ответственностью исполнителя работ.
важко уявити як це можна зробити на вже поштукатуреному багатоповерховому будинку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, чи є такі фірми, бо то є трохи проблемна справа, а крім того недешева, бо чи захочуть всі машканці на це діло скинутися - то питання. Знаю непоганий спосіб утеплення квартири - мінвата, яка укладається в проміжок між стіною та гіпсокартоном. Звичайно площу це незначною мірою зменшує, проте ефект є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль не завжди виходить як краще. А якщо будинок дев'ятиповерховий, і є ще такий суб'єктивний фактор як сусіди. В кожного з них свої думки на цю тему. В декого взагалі ніяких думок навіть не планується, а в декого взагалі одна ціль в житті - пляшка, і їм по-барабану холодно зимою чи ні. І жекам нашим (з роздутими штатами) також немає ніякого бажання цим питанням займатись. Єдина можливість  IMHO самому щось думати, вивчати принаймі можливі варіанти.

p.s. І все-таки дякую також за деяке роз'яснення ситуації.

Ну якщо робити утеплення фасаду то тільки повністю.

Неповіриш але в Європі, а саме країни, що після розвалу СССР, в нищиті але брали кредити на утеплення будинків, замість крутих іномарок і зараз живуть набагато краще від нас в плані експлуатації будинку. Тобто і платять менше і проблем в них менше. Доречі вони підігнали законодавство так що більшість приймає рішення, 65-70%, а меншість просто мусить їх виконувати :rolleyes:

ЖЕК єдине що тримає ще все хоч і в аварійному стані, але робочим. Зроби ласку створи обєднання співласників і спробуй протягнути свій будинок. Впевнено говорю про це як будівельник, який не розуміє як мережі можуть експлуатуватися без жодного фінансування, а в режимі пожарних...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо штукатурка не пофарбована, не потріскана і нормально тримається - елементарно! Це стосується тільки старої штукатурки, яка вже наполовину відпала - таку треба прибрати повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо внутрішнього утеплення хто може щось порадити? крім пінопласту звичайно... Та й так щоб площі поменше втрачати... Якраз от планую утеплити та організувати обігрів 3 лоджій до зими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 LukeSF

див. пост №9 декілька знайомих таким чином утеплювали житло - задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже 3-й день наблюдаю всебе на будинку альпіністів, що утеплюють пінопластом. Коштує та радісь 150 грн. за кв. метр разом з матеріалом.

Якшо панельний будинок і 3 вікна, то десь обійдеться в 4500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

див. пост №9 декілька знайомих таким чином утеплювали житло - задоволені.
вибач, але це маразм. Стіна як промерзала так і буде промерзати, в ній буде накопичуватись волога, яка переросте в грибок, як потім наслідки ліквідовувати, я навіть не знаю. Головна мета утеплення, правильне виведення точки роси за межі стіни. Взагалі кажуть що в наших умовах (діапазон температур, вологість) пінопласт 5см товщиною промерзає і на стіні накопичується конденсат, який руйнує стіну, розвиває грибки. Тут хіба-що від 8см відштовхуватись, або десь від 3см екструдованого пінополітиролу. Але тут інша проблема, потрібно контролювати внутрішню вологість в приміщенні, щоб вона не пішла в стіну, бо якщо квартира утеплена таким шаром пінопласту і ще з пластиковими вікнами, то це фактично акваріум. В такому разі потрібно або якісь вологовловлювачі, або мікрощілина на вікні. Чув ще про такі чудопристрої, як рекуператори і що найправильніше утеплюватись поряд з їхнім встановленням
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене є знайомий виконроб, який спеціалізується на утепленні помешкань, я у нього уточню ці питання, бо ж я не спеціаліст все ж таки, за що купила, за те й продаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11 абсолютно правий "точка роси" - головна проблема у утепленні і правильно все зробити може зробити спеціаліст високого класу, а не виконроб.

Працював я і з виконробами і був виконробом. Коротше кажучи, вони будують щоб здати обєкт, а те що повилазить їх не сильно цікавить і хвилює... :rolleyes: Так само роблять покрівлі, що 1рік просто супер, а потім знов те саме. Тому що, знати що треба робити коврик на всю площу водозбору, а не там де хазяйка сказала не обовязково для "реально" крутого майстра :0005: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

див. пост №9 декілька знайомих таким чином утеплювали житло - задоволені.
вибач, але це маразм. Стіна як промерзала так і буде промерзати, в ній буде накопичуватись волога, яка переросте в грибок, як потім наслідки ліквідовувати, я навіть не знаю. Головна мета утеплення, правильне виведення точки роси за межі стіни. В

Обсолютно вірно. При утепленні квартири ззсередини через три-п'ять років в прошарку між стіною та утеплювачем (мінвата, пінопласт) будуть робитися повні мраки, а відповідно і жителі даного помістя будуть постійно дихати отим всім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця проблема мене зацікавила також з трохи іншого боку.

Живу в одному з перших панельних будинків Луцька (йому вже близько 30-років). Вже кілька років в одній з кімнат чорній від вологи (сирості, грибка і т.п.) один з кутів біля вікна. Зрозуміло що ніякі внутрішні ремонтні роботи ніякого ефекту не приносять. Судячи з усього проблема в стиках між панелями. Типу "прогнили", або це з самого початку був виробничий брак монтажу.

Чув, що проблема вирішується тим самим методом промислового альпінізму - заливають (задувають) стики на панелях полосою "якоїсь" субстанції кілька десятків сантиметрів. І вартість робіт залежить від  погонного метражу. 

Хтось щось чув про це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Якщо є бажаючі побачити як "світяться" наші луцькі будинки в об'єктиві тепловізора, можу викласти фото.

Оптимальним виходом не мерзнути взимку є створення ОСББ (об'єднання співвласників багатоповерхових будинків) і протягнути свій будинок в програму утеплення житлового фонду. До кінця вересня цього року має закінчитись пілотний проект в Луцьку. Якщо все піде по плану, утепляти будуть дуже багато. Для мешканців будинків роботи можуть створити певні незручності під час монтажу. Кошти на утеплення будуть виділяти інвестори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є бажаючі побачити як "світяться" наші луцькі будинки в об'єктиві тепловізора, можу викласти фото.

Оптимальним виходом не мерзнути взимку є створення ОСББ (об'єднання співвласників багатоповерхових будинків) і протягнути свій будинок в програму утеплення житлового фонду. До кінця вересня цього року має закінчитись пілотний проект в Луцьку. Якщо все піде по плану, утепляти будуть дуже багато. Для мешканців будинків роботи можуть створити певні незручності під час монтажу. Кошти на утеплення будуть виділяти інвестори.

Бажаючі є. Викладуй фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є бажаючі побачити як "світяться" наші луцькі будинки в об'єктиві тепловізора, можу викласти фото.

дафай фото

про інвесторів

напевно в кого ручки почали свербіти щодо багато поверхівок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...