Перейти до змісту

С приходом Януковича в Крыму впервые могут запретить «Казантип»,


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

«Эти ребята не жалуют власть. Может повториться ситуация, что мы разрешения не дадим, а они за неделю до открытия просто объявят, что фестиваль проводится. Но мы разрешать не будем, пока не будут соблюдены все условия», — пообещали чиновники.

Главный государственный санитарный врач Крыма Мария Кровякова подчеркнула, что санитарно-эпидемиологическая служба свои разрешения не выдавала ни разу, и в этом году поданный администрацией «Казантипа» проект не согласовала.

В свою очередь заместитель начальника Главного управления МВД в Крыму Николай Федорян призвал власти «показать, наконец, свои зубы» и запретить «Казантип».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

sergmaestro, а ты тот бордель видел? Ну... хоть издалека? Или, как всегда, абы пи№:дануть очередную хрень, подчеркивающую твой уровень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєнє,Казан нормальна штука.

Звичайно шо і там теж бухають і навіть наркоманять.але де цим не займаються??

Хто їде відпочивати на МУЗИЧНИЙ фест, то і отримує задоволення від музикі і танців.ага!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergmaestro, а ты тот бордель видел? Ну... хоть издалека? Или, как всегда, абы пи№:дануть очередную хрень, подчеркивающую твой уровень?

сам не бував там, але друзі їздили звичайно ж розказували що тамичка було кльово і т. ін., що мені най більш закарбувалося із розповіді що бачити як наша молодь спивається, сколюється, а не нормально відпочиває то складається тільке одна асоціація з "бордельом", а щодо мого рівня як ти висловився, то тут я всього навсього описав свою точку зору. О да ще одне є таке прислівя Не копай іншому ями, бо сам упадеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, молодець, що висловив. а то з таким рівнем грамотності це, напевно, нелегко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

сам не бував там, але друзі їздили звичайно ж розказували що тамичка було кльово і т. ін., що мені най більш закарбувалося із розповіді що бачити як наша молодь спивається, сколюється, а не нормально відпочиває то складається тільке одна асоціація з "бордельом", а щодо мого рівня як ти висловився, то тут я всього навсього описав свою точку зору. О да ще одне є таке прислівя Не копай іншому ями, бо сам упадеш.

Ти зав'язуй з такими друзями... Сам був тричі на Казані і ні разу не бачив ні вколотих ні шприців. Те, що народ під "легкими" наркотиками -

правда, але рівень агресивності набагато нижчий ніж в нічних закладах того ж Луцька.

Це лише моє IMHO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по всьому Криму бігборди: "Янукович - надежда Крыма"  - це так, факти з місця подій, щойно повернувся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по всьому Криму бігборди: "Янукович - надежда Крыма"  - це так, факти з місця подій, щойно повернувся

post-6972-1282593071,72_thumb.jpg

post-6972-1282593112,83_thumb.jpg

По Криму в більшості вони однотипні, їх дуже багато і досить густо розміщені. Таке враження що ВФЯ балотується в президенти Криму.

А на рахунок "Казантипу" випадково почув розмову двох місцевих жителів: "давно пара эту вакханалию прекратить. Это ж сброд со всего СНГ сюда прется..."

Ну і далі в тому ж дусі. 

Звісно такі поодинокі випадки не можуть свідчити про загальні настрої жителів Криму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...