Перейти до змісту

объявления вида "ПРОДАМ ВЕСІЛЬНУ СУКНЮ"


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

хи,

в куплю-продам регулярно появляются объявления вида "ПРОДАМ ВЕСІЛЬНУ СУКНЮ"

вот у меня вопросик, что становится причиной продажи? просто нужны деньги?

причина покупки свадебного платья? не хочется 1 раз одеть из проката(или где они там берутся)?

а если платье куплено и нет потребности продавать, то какая его судьба? просто висеть в шкафу 50т лет? повисеть в шкафу 25 лет и подарить дочке\невестке)? время от времени одевать что бы опять провести первую брачную ночь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, "ты не поверишь", але об'їздивши всі весільні салони міста, не знайшли жодного, який би міг запропонувати прокат весільних плать - їм вигідніше їх продавати :) Більше того - на питання чи приймуть назад куплене в них плаття, практично всі відмовились. Тому мусить валятись в шафі або продаватись за 20-30% від їх початкової вартості.

Ще такий момент, що більшість "нєвєст" навряд чи погодиться вдівати весільне плаття після когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще такий момент, що більшість "нєвєст" навряд чи погодиться вдівати весільне плаття після когось.

ну об этом догадывался,

но

продаватись за 20-30% від їх початкової вартості

кто то же покупает....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б/У купляють-купляють. Я й сама задумувалась над тим, щоб купити сукню, яка вже кимось носилась.) Причини різні - наприклад нова сукня від якогось модного дизайнера коштує.. ну припустим 10 000грн, а вже ношена, але після хімчистки - 5 000. За ці гроші (5 000) я можу купити нове, але не суперське плаття, або дизайнерське, але не зовсім нове))).. А про Б/У сукні, на купувались в межах 2 000грн. теж є свій покупець: це або люди, які хочуть зекономити, або взагалі малобюджетне весілля де і не планувались настільки урочисті наряди, але от підвернулось платтячко... та й по ціні , як нові джинси)))....Так що на кожен товар є свій покупець))))

Що до себе, при покупці ставила стаку на креативність та унікальність, а не на бренд. Виходячи з того, сукню свою продавати не збираюсь (щоб не було більше ТАКИХ :g10: )) наречених)). Зараз воно вдома в шафі. Місця багато не займає))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його доля повисіти, пожовтіти, а потім в сам раз для перебиранців згодиться і фата теж :D  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, нічого так ви джинси купляєте...

а я думал, что только я покупаю джинсы в 10 раз дешевле... фух! Хоть не так стыдно теперь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...