Перейти до змісту

луцьк європейський?


shono

Рекомендовані повідомлення

давеча поїжжаючи мимо зустрів оце чудо природи) несмог незатормозить! я чесно кажучи недумав шо в нас таке водицця.... старію шоль?))

писи: може не там розмістив? несудіть строго! тіко вчусь)

post-4478-1273177072,69_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте людям свободу, вони ще й не так з себе вироблять..

Як на мене - це вже крайність, тобто перебір. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи - навіть не знаю, що сказати - верх та низ якось взагалі не сходиться по любим поняттям, як на мене, дивиться страшненько і кривенько, та як кажуть - кожному своє :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давеча поїжжаючи мимо зустрів оце чудо природи) несмог незатормозить! я чесно кажучи недумав шо в нас таке водицця.... старію шоль?))

писи: може не там розмістив? несудіть строго! тіко вчусь)

Да ладно! Опиши детали.

1. Где проезжал?

2. Если уж остановился, каков был диалог?

3. Ну и что тут дивного, зайди в коровник в селе и не такое увидишь --- чему удивляться то?

4. Может Чешский Цирк приехал, а это реклама!!!

Подробности давай!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я її вчора бачила напроти ТАМ-ТАМу. Дівчині подобалось, що на неї всі озирались. І на цьому фото видно, що вона ніби трохи позує...... Звичайне бажання виділитися, на мою думку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давеча поїжжаючи мимо зустрів оце чудо природи) несмог незатормозить! я чесно кажучи недумав шо в нас таке водицця.... старію шоль?))

писи: може не там розмістив? несудіть строго! тіко вчусь)

Да ладно! Опиши детали.

1. Где проезжал?

2. Если уж остановился, каков был диалог?

3. Ну и что тут дивного, зайди в коровник в селе и не такое увидишь --- чему удивляться то?

4. Может Чешский Цирк приехал, а это реклама!!!

Подробности давай!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

спешил фор ю!)))

1 проспект Перемоги, а оно на Грибоєдова топталось..

2 нетоко остановился, а еще и здал назад))) диалога не было! был монолог водителей сзади!)))

3 я тебя свожу в родное село в коровник! если бы там такое было, не пил бы ты уважаемый молока!)))

4 цирк? нипахоже....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захотіла страшненька кобіта виділитися за допомогою свого несмаку в одязі (чи може це називається "гламур", хз) та зачіски а-ля емо-панк - ну і на здоров'я! Вона ж нічого поганого не робить. Нехай сама покайфує, а заодно і народ потішить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..ля ... стіко експертів в нас тут розвелось .. мама дарагая ...

вам не все одно ?

хай собі як хочуть так і ходять ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переживайте так сильно, вимруть як мамонти. 5 років вже їзджу по Європам, ніде панків не зустрічав, хібо що в центрі Берліна(біля фонтанів на Александрплатц) і то я схильний думать шо то бомжі були якісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio - не знаю як у європі, але завітай на наш будь-який рок фестиваль... таких у нас ще ого-го!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В масових попойках участі не беру, мені хватило однієї поїздки на "Байконур" що проводився на київській "Чайці", дуже багато пьяних неадекватних людей :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

70caa5031083t.jpg

Як для мене це негарно і тупо, але це її вибір і вона має право виділятися - якщо їй так подобається, то хай ходить так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото пропіарили дівчину :_07:

Чим вам її вигляд заважає? Око звикло до підлітків в спідничках-поясах і декольте по самоє німагу? :_02: А, ще ж волосся не вибілене, а вирожевлене, ай-яй-яй :_38: Як бабки на лавочках "ото маладьож пашла..." :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото пропіарили дівчину :_07:

Чим вам її вигляд заважає? Око звикло до підлітків в спідничках-поясах і декольте по самоє німагу? :_02: А, ще ж волосся не вибілене, а вирожевлене, ай-яй-яй :_38: Як бабки на лавочках "ото маладьож пашла..." :_07:

та незаважає))) най собі тішиться! кумедно просто..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про назву теми - отим то Луцьк і ніфіка не європейський... Бо там на вигляд уваги звертають і не осуджують..

хоч труси на голові носи. а в нас зразу крізь зуби начинають цикати бо "ай-яй-яй". а чого ай-яй-яй? бо ви так вирішили? а хто вирішує шо ай-яй-яй а що ні? Якщо дівчині так подобається ходити най так ходить. чи це вам дуже чимось мішає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

... а потім будуть паради підарів на вулицях Луцька, ви за це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наприклад нехочу шоб це чудо побачила моя дитина.

А ше як спитає шо це чи хто це, то я не буду знати як їй культурно пояснити шо таке чмо.

І взагалі serega правильно підмітив. Чпочатку виділитися, не такі як усі, а потім лєзбіянки, підараси. В армію всіх їх, там мозги бистро вставлять, от жалко баб в армію не беруть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а потім паради підарів на вулицях Луцька, ви за це?

Та вже були! В Запоріжжі недавно. В Данєцку, Луганску і Криму - постійно! Там ріальна Івропа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, армія іздрєвлє славилась як осередок інтєлєктуального развітія лічності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну інтелектуально може і не розвиває, але до культури і порядку привчає.

А в даному випадку ми обговорюємо не інтелектуальні здібності представленого в першому пості індивідуума, а.... можна сказати культурні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даа??ну і чим вона, можна сказати, менш культурна, ніж ти?

ну, кагби да, якщо людина немного в жизні виділа, то армія- осередок культурного розвитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виглядом своїм.

Я не маю нічого проти таких, але виражати себе таким чином потрібно в свому замкнутому просторі. А на люди виходити в загальноприйнятій формі. Ато сильно вже їх разних уродів багато розвелося останнім часом.

Якшо ти не розумієш того шо я говорю - то я тобі не доктор.

Якшо твій пост просто стеб - сперечатися я не маю ані найменшого бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, я не знаю наскільки грамотно це рожевоволосе створіння пише, але читаючи тебе, розумію, що шанси на перемогу у цій частині загальної культури у неї великі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...