Перейти до змісту

Вульки 2010


nnn

Рекомендовані повідомлення

Ярик мені писав, що швидше всього не їде.

То що, може вже ніхто нікуди не їде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

То може варто оновити список тих хто їде для прояснення ситуації? Альпініста я заявив в любителі, він їде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заявив,

Отже бажаючі

1. ursa (э) (?)

2. oksya (ж) (?)

3. Fr1end (э)

4. Yaryk (э) (?)

5. Андрюха (а)

6. Dgura (э)

7. UB5PG (а)

8. tais (ж) (?)

9. Climber (а)

10. Lexx_Giant (а)

Хто не їде відпишіться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Львові сьогодні дощ =( правда, завтра обіцяють хорошу погоду.

взувайте болотяну гуму =) кросмарки, ральфи ітд це сумно)

тим кому нема 18, не забудьте заповнити додаток

5.5 учасники яким не виповнилося 18 років, зобов’язані представити дозвіл підписаний батьками чи особами, що їх замінюють про згоду на участь. Бланк розписки викладений у додатку №1 до цього положення.

http://babikes.com/fileadmin/files/dodatok-1.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би хотів поїхати.Місце є?

Место будет, если откажутся ехать 3-е из списка перед тобой , что маловероятно.

Пока -1 (только Ярик). Может у Тимца есть место? Спроси заранее.

Если бус не берет 9чел, то я -1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам тут тема придумалась, глядя на количество желающих... "Продам место в бусе на завтра. Дорого." :D :D :D

Ну ещё - как вариант - можно попытаться ещё один бус организовать... хм... И задавить Львов числом участников :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже бажаючі

1. Fr1end (э)

2. Андрюха (а)

3. Dgura (э)

4. UB5PG (а)

5. tais (ж)

6. Climber (а)

7. Lexx_Giant (а)

8. МИстерФикс (а)

от і визначився склад групи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

З Андрюшки пиво.

Третім прийшов в любителях. Маладца!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я як в воду дивився, пишучи вгорі про говнецоо :D

враження і коментарі будуть коли відісплюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і отримано перший досвід катання по гірській місцевості :) А також отримано перший досвід польотів через руль :)

Взагалі враження від гонки тільки позитивні, адреналін пер аж через вуха :) І навіть не дивлячись на те, що через падіння я спромігся проїхати лише коло елітної траси (не враховуючи ознайомчого), проте лишився цілком задоволений. Організаторам респект за рівень організації та цікаву трасу!!! Ну і дякую усім, хто їздив за підтримку і компанію :)

П.С. Зрозумів, що для таких гонок пора собі прикупити злішу гуму, а то їхав як на сліках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черкну і я кілька слів.... ;)

Їхалось весело 7 чоловік в машині, у Львові до нас приєдналися Тимцо Юра і Мерченко Андрюха. Приїхали, зареєструвались, отртмали номери і поїхали дивитися трасу. Прокаталися 2 рази по трасі і зрозуміли, що на гонці буде гепа... траса була дуже мокрою з технічними ділянками, на гірки вигрібалося з трудом із-за того, що колеса просто буксували.

Стартовий гудок .. рвонули на розігрівочне коло.. Рвонув, я четвертий... Дивлюся.. щось не туди їдемо.. та й народ вже почав роздуплятися, що не туди... і задні виявились біля того повороту, якого перші пропустили.. Мляяяяя !!! Приймаю кардинальне рішення вискакую тупо в ліс і по цілині спуск на основне коло... :mdr: ММММММ сосіс дав змогу це зробити без проблем.. На основне коло я привалив першим і почав вкручувати далі.. думаю.. розблокую аморт.... і тут... западло, ручка регулятора тупо зісковзнула і залишилась на трасі. Ну нічо.. я на педалі і валю далі. Перші гальмування, перші підйоми і перші проблеми .. перекидка з нижнім кріпленням хомута цуко... забилася просто миттєво і 1 передача спереду пропала.. :dont: Без неї .. мля.. було дуже важко виїжджати на гавняні гірки, бо коли треба був каденс я ломив високу передачу. Пробував скинути ланцюг норгою... часом вдавалося. :0002: Чую ззаду Андрюха.. каже давай Лєкс.. давай.. !! ))) Ну я і дав... до першої горки, а потім пропустивши Андрюху прикрив його від атакуючих суперників. Потім каже.. обертаюсь.. нікого нема... :g15: Місія була виконана, я проїхався.. ще 2 кола (велику частину тупо пройшовся.. бо не міг викручувати на такій передачі). Прийшов 14. ;) Траса прикольна, цікаво було б по ній проїхатися коли вона суха. Організатори порадували.. були правда нюанси з елітою.. при але ми допомогли і регулювали їхній рух. Приємною була також можливість помити вели після цього заїзду трактористів.

Джура :0002: порвав ланцюга, Френд навернувся не кисло.. всі інші наші без травм і без поломок техніки. Інші гонщєгі.. гнули рулі, відривали перекидки разом з півнями, гнули колеса і не кісло падали.

Дякую всім за компанію було класно. :ok:

З.І. Регулятор аморта таки знайшов.. Чудом просто. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То була перша моя гонка, на яку мене, можна сказати підбила tais, за що їй велике дякую ;). Знав, що буде говнецо, але щоб аж настільки говнецо))). Перше оглядове коло...друге чи третє болотце і я лежу на боці :D ,бо провтикав одразу спустити колеса. Піднявся, спустив, і поїхав далі. Тихенько о*уєвав з траси і з спусків, бо ще ніколи по такому не їздив. Загалом проїхав два оглядових кола.

Старт. Їду в групі і думаю, мля, куди вони їдуть??? Звертаю вправо і напряму повертаюсь на трасу, не без падіння(*обані колоди в траві). Перше коло видалось самим важким через постійні падіння тих, хто був перед мною. Десь на середині першого кола розтягнулись і було легше. Під час гонки вистачало приколів...то перекидка задня вивернулась на 180 град. через застрягшу в ній паличку, то сідло "якогось милого" з"їхало на низ після стрибка). На третьому колі почала проскакувати задня перекидка і їхати стало ще цікавіше). Загалом гонкою і власним результатом задоволений. На трасі не падав, з деревами не обіймався. Час по колах порадував, найшвидшим виявилось останнє коло (0:23:11 0:22:20 0:22:08) і в результаті 21 місце з 33 учасників. Для першого разу без досвіду ТАКОГО катання "сайдьот".

Дякую всім за компанію та за підтримку під час гонки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...