Перейти до змісту

Покат велосипедов в Луцке


Antarius

Рекомендовані повідомлення

Всем привет, кто знает есть ли в Луцке прокат велосипедов?

Поиск ничего не дал, обращаюсь к сообществу...)

З.Ы. Сам райдер на балконах два байка стоит... но где взять на прокат не знаю, помогите плиз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є зараз не знаю,але в минулому році були розклеєні оголошення про прокат велосипедів,особливо в районі площі возєднання.

Я сам бачив та й дружина приносила таке оголошення мені,там були телефони для контактів та ціни. На жаль не зберіглося в мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за тему! :smile-zachot:

Мене також тривалий час цікавить це питання.

Дуже хочу придбати велосипед. Та перш за все треба спробувати. Вже кілька років не було практики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, тема думаю багатьом цікава, а отже - актуальна (все хочу друга на вел посадити, а він брикається, а от спробував би - зовсім інша річ...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Віка.

Так .. таво... спробувати можна і так... без прокату.. Домовся з кимось... в багатьох тут є по кілька велів.. можуть з тобою катнутися.. ввечері... парком... наприклад. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant,

дякую за відповідь! Ідея хороша. Залишилося набратися сміливості і «пристати» до когось з проханням :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всегда пожалуйста!

/me в очередной раз почувствовал себя наркодилером =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чи є зараз не знаю,але в минулому році були розклеєні оголошення про прокат велосипедів,особливо в районі площі возєднання.

Я сам бачив та й дружина приносила таке оголошення мені,там були телефони для контактів та ціни. На жаль не зберіглося в мене.

Також шукаю прокат велосипедів. В знайомого той телефон з оголошення зберігся, дзвонив - недійсний номер :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то прокату в Луцьку нема? :(

Мабуть таки нема.

Поясню на чому базуєтся моя думка - Прокат вело,це послуга і достатньо нова,значить її потрібно рекламувати,розвішувати оголошення де тільки можна... , далі дедуктивним методом визначаємо :) раз таких оголошень ніхто і ніде не бачив,значить немає чого пропонувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюсь то прокатом займався Юра той що біля хліб завода байкі крутить, а взагалі я вважаю що якщо дати таку ідею людям які продають нові та бв велосипеди, а їх в нас на пальцях однієї руки порахувати можна, то може хтось і візметься за таке діло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В последний раз катался на лисапете лет 20 назад, наверное :)) Была б контора проката - прокатился бы, если небольшие деньги (гривен 100 за 100км) :) удовольствия ради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... прокатился бы, если небольшие деньги (гривен 100 за 100км) smile.gif удовольствия ради

На днях, обнаружил - пишут, очень развито в Киеве.

Порадовало как явление.

Условия проката - про залог; цена раз, два, три.

? Хорошая идея для Луцка. Нереализовано предпринимателями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

то прокату в Луцьку нема? :(

Можу дати вел на прокат! даже два!

два байка. 18 ростовка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У випадку сприятливої погоди сьогодні ввечері , кому не шкода дати свій вел катнутись ? На ріст 167-168 см, вага 45 кг. Умови договору прокату обговорюються в ПМ , асько 496-990-577

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки ми чесали язиками про прокат велосипедів, авл і іншу фігню життєвоважливі справи, в Луцьку з"явилась ось така от штука: http://lutskprokat.in.ua/

випадково надибав щойно в гуглі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Термін прокату: Вартість (грн.)

Половина дня (9.00 – 14.00 / 14.00 – 19.00) 30

Цілий день (9.00 – 19.00) 50

Цілий день (9.00 – 19.00) вихідні дні 60

Доба (9.00 – 9.00) 60

Доба (9.00 – 9.00) вихідні дні 70

Робочий тиждень (понеділок – п'ятниця) 180

Вихідні дні (субота і неділя) 110

Цілий тиждень 270

Два тижні 480

Один місяць 950

Як на мене, то трохи дорогувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за день 50 - вважаю нічуть не дорого.. Як на мене досить адекватна ціна, враховуючи що вели не україна і не ардіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 грн за пів дня - цілком нормальна ціна. Пів дня людині, котра не має власного вела аж з головою вистачить, щоб накататись до крепотури в ногах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...