Перейти до змісту

Покат велосипедов в Луцке


Antarius

Рекомендовані повідомлення

30 грн за пів дня - цілком нормальна ціна. Пів дня людині, котра не має власного вела аж з головою вистачить, щоб накататись до крепотури в ногах

Будем говорить или берем напрокат?

Заявки в ПЛ! 30 грн в день независимо выходные лил будни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У випадку сприятливої погоди сьогодні ввечері , кому не шкода дати свій вел катнутись ? На ріст 167-168 см, вага 45 кг. Умови договору прокату обговорюються в ПМ , асько 496-990-577

Дякуючи MrSAGEM ( респект і уважуха) катнули з Тіною і Галчонком в Рокині (їм теж привіт і окрема дяка за кумпанію).

30 грн за пів дня - цілком нормальна ціна. Пів дня людині, котра не має власного вела аж з головою вистачить, щоб накататись до крепотури в ногах

Погоджуюсь. За такі гроші віддавати незнайомій чи малознайомій людині вел, погодьтесь, ризиковано і сміливо, але от бордовцям варто робити знижки :), бо вони як велика родина)))

Р.С. от не знаю хто завтра доставить мене на роботу, бо на своїх навряд чи дійду )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 грн за пів дня - цілком нормальна ціна. Пів дня людині, котра не має власного вела аж з головою вистачить, щоб накататись до крепотури в ногах

Будем говорить или берем напрокат?

Заявки в ПЛ! 30 грн в день независимо выходные лил будни.

Я брати на прокат точно не буду, благо маю. Але от пару потенційних клієнтів підкинути думаю зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брала на прокат двохколесого друга у MrSAGEM. Враження супрерові, ровер новий. До цього останній раз на велику каталась ще в часи коли в школі "Колобка" проходила. Але велик слухався мене як миленький. Так шо раджу взяти - не пожалкуєте 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брава Команча на день на прокат. Сподобалося - велик крутий, собі такий куплю.

І узагалі - велики то є сила :0002: .

Усім попутнього вітру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила прокату 04.08.2010

Велосипеди видаються в прокат під заставу одного з документів:

паспорт громадянина України;

Почитали бы последнюю страницу Паспорта для начала, чтобы не позориться такими правилами ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...