Перейти до змісту

Секретный пост кармадрочеров


Shkoder

Заголовок опроса (опционально)  

165 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

HWman , видно Ви якусь школоту добряче розізлили

То-то і оно що "мінусувати" можуть не всі, тому не погоджуюсь щодо школоти. А так, тримайте від мене +.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь
HWman , видно Ви якусь школоту добряче розізлили

То-то і оно що "мінусувати" можуть не всі, тому не погоджуюсь щодо школоти. А так, тримайте від мене +.

На рахунок "-" , можливо , це вже чиїсь персональні вибрики , бо в мене сумніви що людина в здоровому глузді навмисне сиділа б тут щоденно і мінусувала усім репу ;)

А за "+" подякував !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То нікєль з козьмою хочуть з мене патріота виховати... 103.gif

Ну тоді перепрошую , мої здогади ,напевно, були не вірними ;)

Дивно просто виглядає - декілька днів назад бачив у Вас було близько 30 репутація , а тут бац і вже практично 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XaFeX, не ВИкай, ти в інтернеті, а не у високому товаристві. Тут пофіг на різницю у віці (при звертанні).

бо в мене сумніви що людина в здоровому глузді навмисне сиділа б тут щоденно і мінусувала усім репу

Персональне відношення то одне, але тут в топіку завівся якийсь емм... ніхароший чілавєк, мінусує всіх і вся, певно жаба давить чи депресія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XaFeX, не ВИкай, ти в інтернеті, а не у високому товаристві. Тут пофіг на різницю у віці (при звертанні).

Мені немає різниці вік\місце\тип товариства - своїм ВИканням я ,насамперед, намагаюся проявити повагу до співрозмовника :_08:

Як то каже золоте правило етикету "Стався до людей так, як би ти хотів щоб вони ставилися до тебе!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То нікєль з козьмою хочуть з мене патріота виховати...

вот воно шо. в декого завищена самооцінка, як я подивлюсь 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да-да я такий хороший а ви всі в середні, а головне, пишу на рідній мові, і всі мають писати як я ато буду буду пальцем тикати і говорити подивіться на неука і отримувати за це компліменти у вигляді плюсиків або "подержал"

Конкретно, то не тобі мінусувати кілька тижнів причому безсоромно палитись при цьому...

На рахунок завищеної самооцінки - я себе за якесь божество не рахую, тим більше аса Української мови, ну не навчили і шо? бо не хотів вчитись тому що був дурний, думаю не один я в юності наробив купу помилок... - капєц растрел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, твій попередній пост гавно, там занадто багато "я" (4 шт), читати його зовсім неприємно і не цікаво, не знаю твоєї ситуації але кажу ось що: "підтримав" і "плюси" до одного місця.

на форумі один одному піднімають настрій, якщо хоть одній людині робиш приємне чи даєш відповідь на якесь його запитяння то вважай провів час на борді вдало... без обід, будь ласка, ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Цифровые стихи

Пушкин

17 30 48

140 10 01

126 138

140 3 501

Маяковский

2 46 38 1

116 14 20!

15 14 21

14 0 17

Есенин

14 126 14

132 17 43.

16 42... 511

704 83.

170! 16 39

514 700 142

612 349

17 114 02

Веселые:

2 15 42

42 15

37 08 5

20 20 20!

7 14 105

2 00 13

37 08 5

20 20 20!

Грустные:

511 16

5 20 337

712 19

2247

Частушки:

117 117

19 9 5!

117 117

48 35

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки чому в цій темі?

Наскільки я пам!ятаю, то у Віршографії вже постив колись давно їх...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Десять секунд из мозга женщины

«… блин, ну и жмет правая туфля… ПМС… надо подпилить ноготь на мизинце… интересно, а ласточки действительно не могут взлететь с земли?… в полпятого — забрать белье из прачки… странно, почему он не звонит… где ключи?… блин, ГДЕ ключи?.. фуф, вот они…. ооо, классные туфли… где бы взять денег?…. да, пожалуй я бы пошла на убийство при определенных обстоятельствах… мороженка бы сейчас… ванильного… боже, какой котенок…»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Класифікація водки в стилі IT

0.1л - demo

0.25л - trial version

0.5л - personal edition

0.7л - professional edition

1.0л - network edition

1.75л - enterprise

3л - for small business

5л - corporate edition

Бутилка самогону - home edition

"На пасашок" - Service pack

Россол зранку - Recovery tool

Закуска - plugins

Пиво - patch

coca-cola, fanta, 7-UP - trojan viruses

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як називається юзер , який понароблював клонів і з їх допомогою наганяє рєпу на свому основному аккаунті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основной ник и клоны в студию! Город должен знать своих фанатиков :)

Естественно, доказательства ДОЛЖНЫ быть неоспоримы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основной ник и клоны в студию! Город должен знать своих фанатиков :)

Естественно, доказательства ДОЛЖНЫ быть неоспоримы.

На злодієві шапка горить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"На злодієві шапка горить."

я готов обсудить этот вопрос непосредственно на ближайшей бордовке, при личном присутствии как администрации так и при модераторах этого форума. вы готовы к этому?

я жду ответа на вопрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...