Перейти до змісту

Utel 3G- Необмежений --Урааа !


Рекомендовані повідомлення

Вєрю, вєрю, чєво ж нє вєріть...

пропускная способность в сетях ADSL — до 29 Мбит/с (ADSL2+)

исходящий канал — до 1.4 Мбит/с

але ми говорили про бездротовий інет взагалі-то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Вєрю, вєрю, чєво ж нє вєріть...

пропускная способность в сетях ADSL — до 29 Мбит/с (ADSL2+)

исходящий канал — до 1.4 Мбит/с

але ми говорили про бездротовий інет взагалі-то.

А я вообще-то о том, что speedtest.net - не показатель , ибо у меня 5МБит на самом деле :)

Сижу на Утеле давно, скорость 1-1,5Мбит, без разрывов.

А не верю я потому, что даже теоретически EV-DO Rev.A(2,5G-3G) медленнее HSDPA(3,5G-4G) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заради тесту підключив послугу "мобільний безліміт" на "U'try". Хотів перевірити чи швидкість не врізають. 

закачка йде на швидкості 80-90 кілобайт пер секонд. розривів не намічалося. сидів з телефона - можливо модем трішки швидше працюватиме. вчора висидів десь гіг трафіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на модеме будет выше, проверено.

Залежить від телефона, точніше від його проца. Не кожен проц нормально справляється з обробкою такої кількості трафіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання по залізу: якщо є лише модем з пакетом, наприклад, "Ого! мобільний необмежений", то чи можна визначити знаходжусь я в мережі укртелекому чи в національному роумінгу? Чи варто керуватись лише картою покриття?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання по залізу: якщо є лише модем з пакетом, наприклад, "Ого! мобільний необмежений", то чи можна визначити знаходжусь я в мережі укртелекому чи в національному роумінгу? Чи варто керуватись лише картою покриття?..

Так в клієнті можна примусово вибрати реєструватись тільки в 3G мережах, і тоді всі вишки КС будуть блокуватись.

Якщо я не правий, то поправте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На деяких модемах (наприклад Huawei E1550) є світловий індикатор, який світиться (а якщо не з'єднано, то блимає) зеленим в мережі 2G і блакитним в мережі 3G.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене модем Huawei EC228 . Він підходить на їхні стандарти? Бо я користуюсь PiplNet і хочу перейти на ОГОБезлімітний.

Данный модем работает в стандарте связи CDMA EVDO Rev.0/Rev.A. А ОГО працює в стандарті UMTS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гівняно він працює. А все того шо купа клієнтів спригнула з інших операторів, а базові станції розширяти поки не спішать. Так шо лагів і глюків більше ніж щастя від анліма. Надіюсь скоро то виправлять, бо ходити в нет через КС троха гіморно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користують утел інетом бездотовим з листопада, такої тормознутої швидкості як на протязі останньогьо тижня я ще не бачив

це жах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будемо надіятись Укртелеком запустивши такий пакет наростить в скорому часі потужності :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно перейшла на тариф "Ого! Мобільний Необмежений". Швидкість вбиває.Повільніше не буває. До того користувалась тарифом U'net 70. Було нормально. Хто ще не підключився, раджу почекати і добре подумати. Якщо хтось почує про можливі покращення в роботі - пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий день-швидкість нету----НИЖЧЕ ПЛІНТУСА(нехай пробачать будівельники). Подав заявку в КОЛЛ-ЦЕНТР. Майже милий жіночий голос пообіцяв після свят розібратись з проблемою.Чує моє серце -проблеми у них. Гроші взяли-а послугу можна як-небудь.Прикро. :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий день-швидкість нету----НИЖЧЕ ПЛІНТУСА(нехай пробачать будівельники). Подав заявку в КОЛЛ-ЦЕНТР. Майже милий жіночий голос пообіцяв після свят розібратись з проблемою.Чує моє серце -проблеми у них. Гроші взяли-а послугу можна як-небудь.Прикро. :ohmy:

Все просто, мала кількість базових станцій, а отже і мала пропускна здатність.... в пріоритеті на БС завжди голосові сервіси, а передача данних другорядна.

І як завжди, спочатку запускають тарифний план, а вже потім думають про наслідки... все на авось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів собі підключати Ого мобільний, але як побачив що тут пишуть нарахунок швидкості то щось мені перехотілось.... Буду і далі сидіти на People.net там мінімальна швидкість яка в мене була 1,4 мб і буду ждати їхньої безліміткі хочаб за 200 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив і я перейти собі. так як раніше виходив в нет по телефону СЕ к800і, то він не міг витягувати повну швидкість, тільки порядку 400кбіт\с при давнлоаді до 50 кбайт\сек (це обмежено начинкою телефона). думав перейду на анлім і модем... півень тоже думав...

почалося з того шо акційних модемів в україні не було на початок акції. нє ну не ппц?! ладно, фіг з ним зачекав пару днів, придбав... всунув в комп а він.. не працює. давай у неті читати що до чого. виявляється хайвей Е1550 — акційний модем — це саме дешеве шо не є гівно, яке не паше не тільки в мене, а і в багатьох інших. тільки добряче зайнявшись секасом з трьома різними компами я зумів його запустити і налаштувати. і було б все добре якби...

швидкість в утела останній тиждень ну взагалі параша. ну я розумію бувають перегрузи у день, у вечері в час пік, але такого ще не було. мережа утела просто не витримала кількості нових абонентів які хлинули на звабливі тарифи. народ хотів отримати зразу і все, а нічорта не маємо тепер.

у день швидкість більше 40-100кбіт\сек не піднімається, модем постійно зависає і вибиває. вночі коли канал вільний повністю, очікуваного (мого законного) безліміту так і не виявилось!!! видно явне обмеження швидкості в 256к що підтверджують численні тести з сайтів, а також статистика в програмі у'менеджер до модема... звінки в службу підтримки толку не дають, більше того зара туди нереально дозвонитись і тебе грубо і делікатно посилають н*х. штибу ми знаєм шо у нас проблєми і наші ламастєри уже шото дєлають. іщо вапроси?

практично щось доказати чи добитись не реально.

тому всі хто надіється на безліміт утелу і бажає зара підключитись, подумайте три рази, бо як купите модем то вже рік прийдеться платити 120 грн в міс і отримувати нет в більш ніж 8 разів повільніший і по суті в 2 рази дорожчий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив і я перейти собі. так як раніше виходив в нет по телефону СЕ к800і, то він не міг витягувати повну швидкість, тільки порядку 400кбіт\с при давнлоаді до 50 кбайт\сек (це обмежено начинкою телефона). думав перейду на анлім і модем... півень тоже думав...

почалося з того шо акційних модемів в україні не було на початок акції. нє ну не ппц?! ладно, фіг з ним зачекав пару днів, придбав... всунув в комп а він.. не працює. давай у неті читати що до чого. виявляється хайвей Е1550 — акційний модем — це саме дешеве шо не є гівно, яке не паше не тільки в мене, а і в багатьох інших. тільки добряче зайнявшись секасом з трьома різними компами я зумів його запустити і налаштувати. і було б все добре якби...

швидкість в утела останній тиждень ну взагалі параша. ну я розумію бувають перегрузи у день, у вечері в час пік, але такого ще не було. мережа утела просто не витримала кількості нових абонентів які хлинули на звабливі тарифи. народ хотів отримати зразу і все, а нічорта не маємо тепер.

у день швидкість більше 40-100кбіт\сек не піднімається, модем постійно зависає і вибиває. вночі коли канал вільний повністю, очікуваного (мого законного) безліміту так і не виявилось!!! видно явне обмеження швидкості в 256к що підтверджують численні тести з сайтів, а також статистика в програмі у'менеджер до модема... звінки в службу підтримки толку не дають, більше того зара туди нереально дозвонитись і тебе грубо і делікатно посилають н*х. штибу ми знаєм шо у нас проблєми і наші ламастєри уже шото дєлають. іщо вапроси?

практично щось доказати чи добитись не реально.

тому всі хто надіється на безліміт утелу і бажає зара підключитись, подумайте три рази, бо як купите модем то вже рік прийдеться платити 120 грн в міс і отримувати нет в більш ніж 8 разів повільніший і по суті в 2 рази дорожчий.

Якщо все буде без змін в кращу сторону, можна перейти ОГО Мобільний 60. (якщо не помиляюсь!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене не тяне 3G, лише 2G і то від КС. масимальна зареєстрована швидкість 0.2МБіт/с, але переважно 0.05Мбіт/с :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вєрю, вєрю, чєво ж нє вєріть...

пропускная способность в сетях ADSL — до 29 Мбит/с (ADSL2+)

исходящий канал — до 1.4 Мбит/с

але ми говорили про бездротовий інет взагалі-то.

А я вообще-то о том, что speedtest.net - не показатель , ибо у меня 5МБит на самом деле :)

Сижу на Утеле давно, скорость 1-1,5Мбит, без разрывов.

А не верю я потому, что даже теоретически EV-DO Rev.A(2,5G-3G) медленнее HSDPA(3,5G-4G) .

А дарма. Теоретично згоден, а в Укртелекома на практиці ні.

Піплнет коли я підключався давав 1-1,5 Мбіт/с, останнім часом 0,5 Мбіт/с.

Наразі Утел дає 0,1-0,2 Мбіт/с. Хоча технологія дозволяє 7,2 Мбіт/с. Знайомий користується в Іспанії 3G і в нього з 2008 року швидкість 6,5 Мбіт/с.

Справа взагалі не в технології, а в підході.

В мене і по LAN Датагрупа була швидкість закачки 1,5 кбайта/с, коли свіч переключився на 10 Мбіт, це був канал на всіх, я більше місяця просив його перегрузити. А мені розказували, що забагато абонентів в будинку і в той же час кидали рекламні листівки Домашніх мереж.

Так само Укртелеком пускає рекламу і далі по ТБ підключайтесь - швидкість необмежена. А реально її взагалі нема.

Неякісне обладнання, недостатня його кількість, мала пропускна здатність каналів, відсутність професіоналів - от і результат.

Наскільки я знаю, луцькі укртелекомівські вишки обслуговують рівненські спеціалісти.

І саме головне ніхто ні за що не відповідає, додзвонитись дуже важко до оператора, він не може дати відповіді на жодне запитання, коли буде вирішено проблему, чому швидкість така сама як в пакеті 256, а ціна вдвічі вища. В цих підтримках постійно сидять козли отпущєнія, які нічого не вирішують і нічо не можуть порадити і зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, я писав це 25 березня.

А потім 5 тисяч нових абонентів поклали н*х всю мережу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора на одному форумі (здається теревені) вичитав пост наступного змісту:

хлопець добиваючись правди в відділі абонентів отримав інформацію що з початку місяця HSDPA (до 3,6 М/с) обладнання наразі замінюється/встановлюється нове, яке уже закуплене. в даному випадку абоненти обслуговуються тільки обладнанням WCDMA, пропускна здатність якого до 384к (така технологія в телефонах, тому самому СЕ к800і). абоненту повідомили чо технічні роботи (як воно мене харить це словосполучення!) проводитимуться до кінця місяця...

сьогодні з другом мірялися швидкостями. тарифи однакові 120 грн\міс, модеми такі самі хайвей е1550. його швидкість підключки до 380к з горем пополам дотягує, моя на межі 256к. міняєм сім карти в модемах — аналогічно. заміри проводились в один той самий час, на одному ноуті в одній географічній точці.

після чого зайшов і я в центральний відділ. нічого не почув в принципі, але сказала дівуля шо технічні роботи :mdr: будуть порядку 2х тижнів, і їх початок стартував десь вже днів 5 назад...

на моє питання в обмеження швидкості розвела руками і показала мій профіль в БД утела, де писало ШВИДКІСТЬ — НЕОБМЕЖЕНО. типу я тут не причом, звони на київ. :g16:

доречі мій модем працює в HSDPA і рідко перемикається в WCDMA (замітив уже вдома).

робіть самі висновки панове. ось вам і якість і прозорість ще одної контори де сруть на клієнтів і піклуються тільки про їх кількість і бабло.

P.S. доречі хтось бачив тєхнарів на БС чи дахах будинків які встановлюють нове обладнання??? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...