Перейти до змісту

всем спасибо, всем респект


Shura

Рекомендовані повідомлення

Це було його 9,308 повыдомлення на форумі, будем надіятись що таких людей не забудуть.

Принаймі я памятаю те як він мені поміг з моїм топіком :0034: і завжди відкликався на прохання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така тема створена, тепер прийдеться йти

ну, будем надіятись що тема не виявится дешевим бала..ством чи спробою шантажу etс

Я теж на це надіюсь.

P.S. go in peace...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така тема створена, тепер прийдеться йти

ну, будем надіятись що тема не виявится дешевим бала..ством чи спробою шантажу etс

Я теж на це надіюсь.

P.S. go in peace...

коли ти йшов, ми теж надіялись, а ти обманув :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, не разочарував, вірніше не здивував :D

Толік, почитай уважно посилання, що привів Yarchick, хоча, більш ніж впевнений, що нічо (в тобі) не зміниться.

За сім я вас тоже покідаю,..... але тільки до вечора :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну профіль не видаляли, поки banned, так що все ще можна повернути

надо было создать статус "Retired" для подобных случаев

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Шура сам себе забанив 12-3-2010, 22:04, ніхто не звертався про те, що це помилка - значить свідома дія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабудь крім Шури і ще декількох модераторів, тут ніхто порядку і не дотримувався. Немає тут поваги користувач-модеротар, модератор- користувач. На мою думку, тому і було прийнято таке рішення. Біда мабудь в тому що крім Боарда у Луцьку немає альтернативи, куди можна було б спригнути. Була б НОРМАЛЬНА альтернатива, ДАВНО!!! поспригували б з Боарда і половина користувачів і модераторів.

Моя думка.

Шура +1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Valyanok, а зачем тебе борда? подаю идею нормальной альтернативы : выйди на балкон, вдохни весенний воздух, прогуляйся по двору, сходи в кино в конце концов.

а то начинается.. пусть меня не уважают окружающие и наркодилер пИздит за долги, но кроме героина альтернативы нее-туу!! вот бы нормальную альтернативу чтобы и карман цел и почки не болели. все бы на нее разом и спрыгнули :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Valyanok, а зачем тебе борда? подаю идею нормальной альтернативы : выйди на балкон, вдохни весенний воздух, прогуляйся по двору, сходи в кино в конце концов.

а то начинается.. пусть меня не уважают окружающие и наркодилер пИздит за долги, но кроме героина альтернативы нее-туу!! вот бы нормальную альтернативу чтобы и карман цел и почки не болели. все бы на нее разом и спрыгнули :smile3:

Борда, дуже цікавий, корисний і пізнавальний сайт, а от така Ваша поведінка і призводить до таких наслідків. Ми тут "царькі" і ми встановлюємо правила, а не подобається то "выйди на балкон, вдохни весенний воздух, прогуляйся по двору, сходи в кино в конце концов", і нам пох що ви про нас думаєте і т.п. Всі люди і всі помиляються, не помиляється той, хто нічого не робить, і то це вже є помилка. А якщо хтось думає що він вхопив Бога за бороду, то є ще й таке прислівя - не завжди так буде. Шо і довів Шура. Ще раз +1 Шурі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми тут "царькі" і ми встановлюємо правила

Щось типу того. Бо ці люди стоять біля витоків ресурсу і являються, фактично, батьками-власниками. А Всі інші- гості. Це не раз обговорювалося. Немає чим крити - змовч.

Шукай альтернативи. Є форум Black є ще якась "Дзига" і ще купа всякого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свєтлан є ше =)

нормальний форум =)

я навіть зареєстрований там =))

З.І.

ну у всякому випадку, ми повинні поважати любий вибір ...

просто надоїло людині =)

але ж ніпрайдьот і пол года ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми тут "царькі" і ми встановлюємо правила

Немає чим крити - змовч.

На це відпоівів Макс в 39 пості

Шукай альтернативи. Є форум Black є ще якась "Дзига" і ще купа всякого...

з це дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каг інтірєсно. ше недавно шура був одним з тих, хто тіранить, із-за кого піднімали бучу і в стилі: модери ведуть себе як хочуть і теде.:)

а тут раз- і він уже кандідат на знам"я барьби:) і це при тому, що сам він про це не думав і цього не хотів:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви заладили?.. Коли борда була для людей??? -НІКОЛИ! Це часний ресурс і думка простих людей тут мало що грає!

Хоч в мене були недорозуміння з Shura, але всетаки знаю що він хороша людина, яка справді навела порядок!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макс, сцилком поділись, ага )

Підемо від зворотнього ;)

Ймовірну відповідь на фразу max-a можна, скоріше за все, віднайти в темі, у якій Zheny@ поставив "+" vanus-у за 6-3-2010 (такий собі квестік) :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підемо від зворотнього   ;)

Ймовірну відповідь на фразу max-a можна, скоріше за все, віднайти в темі, у якій Zheny@ поставив "+" vanus-у за 6-3-2010 (такий собі квестік) :P

Хм.

Виявлено помилку:

Посилання, по якому Ви потрапили на цю сторінку є битим або видаленим.

Сдаюсь (квест) Дайте солюшн ;)

В тему - я розумію по-простому так: Шура  "шашкой махав" і врешті-решт "домахався".  Адмінам звичайно ріспект, що через два роки звернули на це увагу.  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...