Перейти до змісту

Inetrlude X1001


yurkkkin

Рекомендовані повідомлення

Ось ось, зовсім скоро буде new pvp/ прошу іти лісом всіх бажаючих тут пофлудити про *ява сервер*,*іди вчися не грай* і багато іншого.

Від* вчора :D * Стартує Тест сервера. Прошу всіх бажаючих підключитись до команди тестерів і робити баг-репорт на форум , Для повноцінного уявлення шо з себе представляє сервер прошу писати в пм - *Byka* вдіну від тапок до шолома. Даємо спробувати себе в ролі *донаторів*(тільки на час бета тесту)

-*Сборка*(сам сервер) куплена,не безкоштовна. так що - Багів *майже немає :D *

Прошу - На Наш сервер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Краще б підбірку С1-С3 поставили чим заїзджений і нікому не цікавий Інтерлюд, людей було б набагато більше, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На сайті сервера з"явилось відео моментів гри.

або можна на ютубке

Спасибі... Поржав з відєви :)

З ігрових моментів найбільше вразив фарм АК персами в S грейді :g05:

Нажаль решта роліка була надто "в милі" від специфектів і крім того що на серваку є покупний епік нічого роздивитись не вдалось :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

понимаю , старичков с х10, и х1+ ну да, это пвп сервер. ну и что ? Да там есть дополнения, и ? людям нравица,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вощет про сервак не було сказано ні слова.

Мова йшла про мувік лише.

АК вспомнилась як єдиний біш менш норм момент хоча і несуразний як на мій погляд. Хіба тяжко зробити ролік з фармом баюма ? Він набагато більш фотогенічний.

Решта роліка занадто перегруженна невнятними специфектами і того нічого там не ясно і негарно. Особливо провальний "момент з водолазним скафандром" на другій хвилині роліка.

Кінець же взагалі вершина бидлоюмору і провокація на хохлосрач

ЗІ Попробую предположить: автору від 11 до 14 і це його 3тя робота з редактором. Я неправ ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіля ), я нічого не маю проти ) Просто якби ти знав шо робиться на сервері,і кого краще фармить , ти б не писав про баюма)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не привично дивитись на А грейд, коли вже Дінасті всі носять і вдіваються в Ы84

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж не конкретно про баюма і фарм...

До чого тут те що робиться на серваку і кого краще фармить?

Я про рівень режисури говорив.

Баюм, тарас, валік, да навіть та ж фрінта набагато цікавіше смотряться в відяшках. Да і мова взагалі не про то адже як я вже писав - це єдиний момент який дійсно біш менш в тєму получився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сервери з С4 навіть вже не мають більше 100 онлайна (дивлячись по л2топу). Тому немає смисла опускатись нижче Інтерлюда. Ще краще було б поставити Грацію Фінал, але це дороге задоволення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фішка в тому, що серверів С3 я особисто не знаю, але на мою особисту думку С1, С2, С3 - були ідеально збалансовані, навідміну від С4, Інтерлюдів же розсплодилось стільки, що гидко уже навіть це слово читати. Я знаю десятки людей, які часто говорять "вот би на С1-С3 поиграть". Все що було вище С3 воно якесь бездушне, а нові Грації це взагалі витвір брєда косоглазих, маленьких, трудолюбивих чєлавєчків. Надіюсь, що Тера вбє цей проект, правда буде це ще не скоро, це точно.

То я кажу, як людина, яка грала і на Фрі і на Франзі і на руофі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фішка в тому, що серверів С3 я особисто не знаю, але на мою особисту думку С1, С2, С3 - були ідеально збалансовані, навідміну від С4, Інтерлюдів же розсплодилось стільки, що гидко уже навіть це слово читати. Я знаю десятки людей, які часто говорять "вот би на С1-С3 поиграть". Все що було вище С3 воно якесь бездушне, а нові Грації це взагалі витвір брєда косоглазих, маленьких, трудолюбивих чєлавєчків. Надіюсь, що Тера вбє цей проект, правда буде це ще не скоро, це точно.

То я кажу, як людина, яка грала і на Фрі і на Франзі і на руофі.

Тобі розповысти які класи рулили в яких хроніках ? )

Конєводи затєйнікі, лукарі наагібатори ітд ітп.

Не було ніколи в л2 балансу і не буде.

При такій кількості класів завжди будуть гімпи і нагебатєлі. (в кожному поновлені вони мінялись)

А в цілому жду Фрею. Дуже багато смачного і цікавого несе абдейт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...