Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Чи зараз почнеться 'а я бачив у друга, а мені казали, а настраював тільки не NRU'?

Да, нечто подобное получается. Есть между этими двумя устройствами одно существенное отличие - это начинка. Версия hardware на DIR-300 и DIR-300 NRU - A1и B1 соответственно. И как говорится, а слона-то я и не заметил :blush: Еще в тупик завело то, что часто вместо полного названия DIR-300 NRU упоминали просто DIR-300 и как результат считал их практически идентичными.

Считаю, что в конфиге теперь просто нет смысла, но если все же кому-то нужны настройки для DIR-300 (не NRU), могу разместить скриншоты и приложить соответствующие прошивки.

Приношу свои извинения за мои резкие высказывания в адрес Terrable и Tum@n

Неточність налаштування в pdf'ці заключаються у вказаному там типі підключення PPTP замість L2TP.

Спасибо, что указали на мою ошибку. И на сколько помнится в документации адрес подключения был указан vpn.beeline.ua или vpn2.beeline.ua их надо заменить на tp.beeline.ua, а в поле логин указать: <номер договора>@internet.beeline.ua. Также при типе подключения L2TP тоже будет работать интернет, но с меньшей скоростью, для лучшей работы выбирается PPTP (Dual Access).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два мак адреса комутатор приймає. Блочить по третьому.

Принаймі ще місяць назад так було.

До речі можеш пару раз під ряд змінити мак адрес карти і перевірити.

На крайняк якщо заблочить доступ то телефон ти знаєш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умови нових тарифних планів послуги «Інтернет вдома»

1. Форма розрахунків –кредитна (Post-Paid)

емм... А це як? :blush:

І ще одне: консервація буде такою ж як і раніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При підключенні на тарифи «5Мегабіт», та «100 мегабіт» потрібно буде оплачувати абонплату протягом 12 місяців з моменту підключення. Якщо абонплата не буде сплачена то доступ до інтернету буде припинено але абонплата згідно тарифу і далі буде нараховуватись в кредит (буде рости борг)- напевне це вважатиметься (Post-Paid)

Скоріш за все призупинення послуги на вказаних тарифних планах не буде звільняти від абонплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ниразу непонятно каким образом они собираются начислять етот долг абоненту на бездоговорной основе? как обязать платить ?

или будут просто начислять на регистрационный номер? или на ету квартиру ? как-то бредово имхо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пункт 1.5 цих правил http://internet.beeline.ua/mediacache/c56570d4-2a80-4823-869e-5c29d43e2594.pdf

1.5. Послуга надається Абоненту на підставі Договору, який укладається між

Абонентом та Оператором шляхом вчинення сторонами дій, що свідчать про

згоду дотримуватися оприлюднених Правил. Діями, що свідчать про згоду

дотримуватися Правил, є підписання сторонами акту приймання-передачі при

підключенні Послуги. Договір вважається укладеним у момент підписання

сторонами вказаного акту приймання-передачі.

Тобто як я розумію договір не підписується в паперовій формі, але в акті виконаних робіт який підписується при підключенні є пункт згідно з яким абонент погоджується з" Правилами надання послуги Beeline Інтернет Вдома”

Відповідно до п.3.1.2 цих правил абонент зобовязується Своєчасно сплачувати плату за Послуги згідно з встановленим у Правилах порядком розрахунків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читайте уважно договір а потім підписуйте.

А то потім від вісяків не оберетесь. Так при підписанні кредитних угод ч-з Єврокредит при 0% ставці дрібненьким шрифтом прописано було про зміну у значно вищу розмірах ніж у інших установах, так само і тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що потрібно перезаключати новий договір? Тоді де це можна зробити?

Щось не знайшов зайшовши на сайт internet.beeline.ua в Мій кабінет можливості переключитись на нові ТП!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехід на нові тарифні плани для існуючих абонентів можливий тільки з 1 липня 2010 року.

http://internet.beeline.ua/mediacache/40df893c-5f46-4a95-875d-14ed3578c9a6.pdf

Погоджуюсь з Jeck - щоб потім не було розмов про те як вас обманув Білайн, уважно читайте умови тарифних планів.

Як на мене то оптимальний тариф це 10-ка. Немає жодних штрафних санкцій. Якщо враховувати всеукраїнську локальну мережу Білайн то 100 гіг на інші ресурси це не так вже і мало. Та й навіть якщо якихось пару днів не дотягнеться на 10-ці то інтернет все одно буде працювати на швидкості 512.

ИМХО На даний час кращих умов за 59 грн в міс. я не бачу, а коли появляться, то без жодних проблем можна буде переключитись оскільки жодних зобовязань немає.

Для нових абонентів білайну це взагалі шара бо включення безкоштовне + щоб підключитись не потрібно липня чекати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... також хочу перейти з ТП Юніор. Плата не змінюється - 59 грн/міс.

Тільки з новими тарифами мережа бистро ляже і що тоді... Хоча...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При зміні кінцевого обладнання, мережі на оптиці вже на даний час можуть бути розширені до швидкості 40 гб/сек.

Окрім цього на скільки мені відомо білайн є провайдером першого рівня і має свої канали до світових точок обміну трафіком. Після обєднання з Київстаром Білайн (вимпелком лтд) входить в 10-ку найбільших телекомунікаційних команій світу.

Будем сподіватись що при наборі великої кількості абонентської бази вони вчасно зреагують і будуть розширювати канали.

Але як то кажуть "будем пасматреть"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрік мене ніхто так і ненабрав, я поповоду привокзальна (стадіон), будуть там пркладати чи вже ложать???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я поповоду привокзальна (стадіон), будуть там пркладати чи вже ложать???

якщо є дозвіл від жека то на цьому місяці має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу відмітити "нечесну гру" провайдера-конкурента :angry: Так так мова йже про Датагруп. Вони активно ходять і заклеюють рекламу Білайна на під'їздах будинків, при тому, що дошка оголошень практично пуста. Додзвонитися до начальника відділу продаж сьогодні так і не вдалося, вона пів дня була на нараді, можливо обговорювали з начальством як краще заклеювати оголошення ;):angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На війні, як на війні!

вот ,я в своєму під’їзді зриваю оголошення канкурента (ті якими заклеїли Білайн) і залишаю рекламко Білайн ! :):mdr::horse::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу відмітити "нечесну гру" провайдера-конкурента :angry: Так так мова йже про Датагруп. Вони активно ходять і заклеюють рекламу Білайна на під'їздах будинків, при тому, що дошка оголошень практично пуста. Додзвонитися до начальника відділу продаж сьогодні так і не вдалося, вона пів дня була на нараді, можливо обговорювали з начальством як краще заклеювати оголошення ;):angry:

1. Хочеться почути список адрес, де заклеюють рекламу Білайн рекламою Датагруп.

2. Начальник відділу продаж вже давно не "вона" а "він", тому достеменно невідомо, до кого ж все таки хотіли дозвонитись ;). Хоча можливо мали на увазі керівника по роботі з фізичними особами.

ЗІ. Я на своєму під'їзді зриваю будь яку рекламу, яка розміщена не на дошці оголошень :angry:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу відмітити "нечесну гру" провайдера-конкурента :angry: Так так мова йже про Датагруп. Вони активно ходять і заклеюють рекламу Білайна на під'їздах будинків, при тому, що дошка оголошень практично пуста. Додзвонитися до начальника відділу продаж сьогодні так і не вдалося, вона пів дня була на нараді, можливо обговорювали з начальством як краще заклеювати оголошення ;):angry:

1. Хочеться почути список адрес, де заклеюють рекламу Білайн рекламою Датагруп.

2. Начальник відділу продаж вже давно не "вона" а "він", тому достеменно невідомо, до кого ж все таки хотіли дозвонитись ;). Хоча можливо мали на увазі керівника по роботі з фізичними особами.

ЗІ. Я на своєму під'їзді зриваю будь яку рекламу, яка розміщена не на дошці оголошень :angry:.

1. Воїнів інтернаціоналістів, Соборності, Кравчука, Конякіна і т.д. Практично скрізь де є реклама Білайн заклеюється рекламою Датагруп

2. Я дзвонив у відділ продаж і просив з"єднати з начальником відділеня, дівчина сказала, що начальник відідленя на нараді, її слова: вона на нараді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ті піонери-поклейщики, працюють на два фронти і на лице звичайна провокація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті піонери-поклейщики, працюють на два фронти і на лице звичайна провокація.

Люди які займаються поклейкою оголошень від Білайн ніякого відношення до ДГ не мають. Буду вдома скину фото, якщо не віриш у факт заклеювання працівниками ДГ реклами від Білайн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возле моего подъезда никто ничего не заклеивает. Висят рядом объявления двух или даже может трех разных провайдеров. В их числе и билайн. Дом в котором я живу находится по улице Кравчука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ті піонери-поклейщики, працюють на два фронти і на лице звичайна провокація.

Люди які займаються поклейкою оголошень від Білайн ніякого відношення до ДГ не мають. Буду вдома скину фото, якщо не віриш у факт заклеювання працівниками ДГ реклами від Білайн

Так, хочу бачити факт заклеювання працівниками ДГ, і щоб було видно лице.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціально для тебе буду стояти і чекати поки прийдуть поклейщики Датагруп клеїти оголошення :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...