Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Хотів би запитати про подання заявок на сайті Білайна.

Вони на заявку хоть комусь відгукнулись чи відреагували????

Я вже особисто дві заявки зробив, а реакції 0%, що порадите...

Залишав заявку також на сайті. Передзвонили через 6-ть днів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Neformats

Мені телефонували з білайну, я теж питав про сайт на рахунок підключення, сказали через сайт довше і порадили дзвонити по даному телефону як тільки надумаю підключатись: 068 3466393.

Як я зрозумів, телефон прямо до людини, що приймає заявку, сказала пані що зроблять після дзвінка все швидко!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спочатку подав заявку по одному з номерів, що на оголошеннях. 2 неділі - глухо. залишив заявку на сайті - на наступний день передзвонили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт!

Хотів би запитати про подання заявок на сайті Білайна.

Вони на заявку хоть комусь відгукнулись чи відреагували????

Я вже особисто дві заявки зробив, а реакції 0%, що порадите...

Замовляли Інет по міському номеру - сказали, що лекілька днів прийдеться зачекати.

Преміальні готівкою в об'ємі 100 грн вирішили питання - підключили в той же день (в позаробочий час).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. швидкість 100мбит тільки в локальній мережі

2. діє ліміт 300Гиг, після чого швидкість падає до 0.512

3. де ти почув таке що безліміт і 100мбит незнаю

4. швидкість запису інформації на вінчестер 30мбит почитай http://forum.te.ua/archive/index.php/t-8745.html

щось мені нагадує Візор тарифи

1.1.a. Пакет "Безмежний Дім" *

№ тарифу Абонентська плата, грн Швидкість до:

Мбіт/с

1.1.1.a 58 1

1.1.2.a 84 2

1.1.3.a 96 5

1.1.4.a 144 10

* Послуга надається лише для індивідуального використання і передбачає підключення виключно одного пристрою.

У всіх безлімітних пакетах надається 350 Гб трафіку на місяць зі швидкістю, що вказана у таблиці. Після використання цих об’ємів трафіку в зазначених тарифних планах швидкість зменшується до 0, 512 Мбіт/с для скачування інформації (download) та 0,512 Мбіт/с для передачі інформації від абонента (upload). Для всіх тарифних планів швидкість передачі інформації від абонента (upload) до використання встановленого обсягу гігабайтів становить 1 Мбіт/с.

про який реально без ліміт можна говорити (безлімітних пакетах надається 350 Гб трафіку на місяць) :)

і доля така буде (завязана оптика на стовбах і вісячі кабелі на даху) напевно лінійні монтажники пішли в Beeline

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Візор тупо скопіював тарифи з Білайна, але вони все рівно не вигідні порівняно. Та й швидкість аплоаду при 5 мбіт - 1 мбіт. Я сам на Візорі: уже 4ий чи 5ий день не можу зааплодити в інет файл розміром 200 МВ, це жах просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт!

Хотів би запитати про подання заявок на сайті Білайна.

Вони на заявку хоть комусь відгукнулись чи відреагували????

Я вже особисто дві заявки зробив, а реакції 0%, що порадите...

Я подавав заявку на сайті. Вже на другий день мені передзвонили, а ще через день підключили...

Я также подал заявку на сайт и на след день позвонили и на 3й день уже вечером был интернет.

Качество и цена меня удовлетворяет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підскажете, чи буде можливість найближчим часом підключити інет від Beeline на Володимирській (МКС)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не врубаюсь пише: Доступ до внутрішньомережевих ресурсів berloga.net, beezone.info, і bee.lan здійснюється на максимальній швидкості 100 Мбіт/с не залежно від тарифного плану й обсягу використаного трафіку.

А чого я зараз качаю з берлоги і потолок 600 кб/с?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого я зараз качаю з берлоги і потолок 600 кб/с?

Візьми загрузи торент по повну - ще кілька релізів скачай, можливо мало сідерів, або в тебе в настройках щось не те...

А взагалі краще перевірити на хабі - качнути з когось з луцьких

В мене, наприклад з берлоги максимум було 10 Мбайт, а з хаба було і 13 Мбайт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не врубаюсь пише: Доступ до внутрішньомережевих ресурсів berloga.net, beezone.info, і bee.lan здійснюється на максимальній швидкості 100 Мбіт/с не залежно від тарифного плану й обсягу використаного трафіку.

А чого я зараз качаю з берлоги і потолок 600 кб/с?

для початку спробуй відключити впн. Скоріш за все швидкість зросте, мегабіт так да 60-80-ти (якщо звичайно піри і сіди з білайновської мережі). надалі треба буде прописати статичний маршрут для мереж типу 10.х.х.х, щоб все йшло через той шлюз, що автоматично видається тбі локалкою. Тоді швидкість буде великою і пр включеному впн-і.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надалі треба буде прописати статичний маршрут для мереж типу 10.х.х.х, щоб все йшло через той шлюз, що автоматично видається тбі локалкою. Тоді швидкість буде великою і пр включеному впн-і.

Можна детальніше? що саме прописувати, де?

Можна посилання, чи тут напиши...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не врубаюсь пише: Доступ до внутрішньомережевих ресурсів berloga.net, beezone.info, і bee.lan здійснюється на максимальній швидкості 100 Мбіт/с не залежно від тарифного плану й обсягу використаного трафіку.

А чого я зараз качаю з берлоги і потолок 600 кб/с?

В uTorrent в Натройки => Дополнительно => параметр bt.transp_disposition вистави значение 5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і почалися перші граблі. Народу наче не багато ще набрали :blink:

26.05.2010 , час ~22:20

іде втрата пакетів на зовнішній канал (уаікс в нормі):

C:\>ping -t google.com

Обмен пакетами с google.com [74.125.87.105] с 32 байтами да

Превышен интервал ожидания для запроса.

Превышен интервал ожидания для запроса.

Ответ от 74.125.87.105: число байт=32 время=49мс TTL=50

Ответ от 74.125.87.105: число байт=32 время=50мс TTL=50

Ответ от 74.125.87.105: число байт=32 время=50мс TTL=50

Ответ от 74.125.87.105: число байт=32 время=52мс TTL=50

Ответ от 74.125.87.105: число байт=32 время=50мс TTL=50

Превышен интервал ожидания для запроса.

Ответ от 74.125.87.105: число байт=32 время=50мс TTL=50

Ответ от 74.125.87.105: число байт=32 время=50мс TTL=50

зараз врублю winmrt подивлюсь де втрати йдуть

А я вже від УТ відключатись хотів )

Додано:

winmrt взагалі на зовнішні хости результатів не видає. Прийшлось перемкнутись на старий добрий УТ, оскільки навіть серфити не можна нормально із такою втратою пакетів. Завтра зателефоную в ТП і повідомлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і почалися перші граблі.

Та сама картина...mad.gif Хоча Lutsk Board та ще деякі українські сайти ( напр., Bigmir.net) завантажуються без проблем, але на більшість інших зайти неможливо(((

Додано:

Схоже, сталася якась глобальна аврія - така ж картина і в Харкові, і в Дніпропетровську. Це видно з останніх повідомлень на форумі Білайна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвели флейм ппц! :dont: Я за білайн, швидкість і надання послуг на висоті!

Жодний Луцький провайдер не дає таку швидкість до 100мбит з БЕЗЛІМІТНИМ ТРАФІКОМ і це великий плюс білайну! :)

4. швидкість запису інформації на вінчестер 30мбит почитай http://forum.te.ua/archive/index.php/t-8745.html

Краще не пиши такого, оскільки це видає твою неосвідченість в даній сфері. TT

05707fe54a2b.png

"Йа маг і валшебнєг", правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це добре, а то я вже грішним ділом подумав, що це буде мати плановий характер. А то лише тех. несправності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а помните kmd говорил о грозах?

вспомнил кое что я ище, раньше я жыл в Ровно, и у меня был провайдер "РГМ" (Рівненські Глобальні Мережі) оптоволокно, и при каждой грозе всегда вибивало интернет... самое главное чтобы небыло грома... а то как бабахнет и сразу выбивает (кажысь 690 или то 695 ошыбка) а так если ливень нормально...

и ище, у меня там жыл админ рядом... толи он сам лазил на чердак включал там что-то или вызивали людей непомню...

но после того как я звонил и говорил что опять выбило мне включали инет только через часа 2-5, а то и с вечера до утра небыло, и локалку тоже выбивало!!!

так что ждем ГРОЗУ!!! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажысь, жыл ....

не стрималась...з уроків російської мови запам"яталось правило: "жи", "ши" пиши с "и"

про решту промовчу :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

тільки ніхто не може пояснити чому так :)

і ось:

почему слова «Царицыно» и «цыпленок» пишутся через «ы», а «цифра» и «аукцион» — через «и»

Так що чекаємо нової реформи в орфографії руської мови. з "кофе" вони недавно вже визначились.

planetashkol.ru/articles/19620/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвели флейм ппц! :dont: Я за білайн, швидкість і надання послуг на висоті!

Жодний Луцький провайдер не дає таку швидкість до 100мбит з БЕЗЛІМІТНИМ ТРАФІКОМ і це великий плюс білайну! :)

4. швидкість запису інформації на вінчестер 30мбит почитай http://forum.te.ua/archive/index.php/t-8745.html

Краще не пиши такого, оскільки це видає твою неосвідченість в даній сфері. TT

05707fe54a2b.png

"Йа маг і валшебнєг", правда?

Я так розумію копіювання йшло в межах одного вінчестера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посилання тут

дякую

Це добре, а то я вже грішним ділом подумав, що це буде мати плановий характер. А то лише тех. несправності.

Тоже така думка промайнула :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так что ждем ГРОЗУ!!! ^_^

Гроза вже була і все у всіх працює. Так що скоро "зелена тварючка" тебе зовсім задавить :P

І взагалі, прочитай про оптоволокно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...