Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Floor ну шо получилось зареєструватись?

Так зареєструвався, і зайшов але періодично на київському пропадає з'єднання, хз чому :closedeyes:

На харківському все добре :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь-ласка, комусь в районі Там-Таму вже підключили інет? Хтось взагалі бачив щоб там щось робили?

З понеділка там будуть проводити підключення

а подзвонити і запитати слабо ?

номер?

701-150

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, не забуваємо про акцію, при виконанні усіх умов, на ваш рахунок приходить +50 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробую користуватись StrongDC++ швидкість віддачі в Харків не перевищує 40КБ/с жах

шкода людей які почали з мене зкачувати і мені незручність пк зайнятий на довгий час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробую користуватись StrongDC++ швидкість віддачі в Харків не перевищує 40КБ/с жах

шкода людей які почали з мене зкачувати і мені незручність пк зайнятий на довгий час

ти качай з тих хто з Луцька =), тоді буде швидкість ) а хто почав качати з Харківського,... ну то вже що зробиш, у мну на Київський віддача ~100-200КБ/с, часом до 1 МБ скаче, а на Луцьких користувачів, 100 мегебіт без проблем ( floor сьоня качав, може підтвердити ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо тобі обмежувати, Луцькі собі і так скачають і траф безкоштовний.

А взагалі якщо хочеш то створюй локальний хаб і усе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підєднався до білайна

пакет олімпієць

вже тиждень юзаю - швидкість стабільна 10 мбіт, по локалці іноді закачка до 88 мбіт

каунтед і Код супер - затримка 5-18 мс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключився до Білайна... всім покищо задоволений усе чудово..було...поки якась гнида не порвала кабель...

Дітвора з двору не могла б... бомжам і тому подібним резону нема бо кабель не стирили хоча реально могли.... є підозра що конкуренти... нікого не звинувачую просто дохожу до такого висновку... абідна таваріщі...

фігово ще те канешн що проводять волокно ззовні будинку... хоча й не завжди від них залежить...не в кожному під"їзді є можливість провести через щитову...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix

мда... от і що скажеш? біда білайнівська, ну нічого , перед встановленням треба наполегливо просити через щиток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix

мда... от і що скажеш? біда білайнівська, ну нічого , перед встановленням треба наполегливо просити через щиток.

Так то так....але у нас такі будинки що виходу на технічний чердачок в кожному під"їзді нема...короч неможливо через щитову провести... нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В мене друга версія: не хочуть заморочуватись, всеодно відповідальність закінчується не дверима абонента.

А різати хто завгодно може кабеля, он датагрупу в кількох будинках постійно різали кабель, на шматочки по 1-му метру, причому ніяких конкурентів там ще не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене друга версія: не хочуть заморочуватись, всеодно відповідальність закінчується не дверима абонента.

А різати хто завгодно може кабеля, он датагрупу в кількох будинках постійно різали кабель, на шматочки по 1-му метру, причому ніяких конкурентів там ще не було.

Да це на певно як в цій темі про маразматичну бабульку топором по кабелю:D

когось облучає комусь мішає телевізор дивитись хтось звуки чує, кожному своє :lol:

Смішно і грішно:glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нацрада видала «Білайну» ліцензію на IPTV

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 12 травня видала ліцензію провайдера програмної послуги із застосуванням технології IPTV ЗАТ «Українські радіосистеми» (ТМ «Білайн»).

Мобільний оператор надаватиме провайдерські послуги в Запоріжжі. Як пояснив представник компанії, починають із цього міста, оскільки саме там УРС має найрозвиненішу мережу оптико волоконних ліній і найбільшу кількість інтернет-абонентів.

Загалом провайдер обслуговуватиме 300 тисяч домогосподарств, яким надаватиме пакет з 18 програм (усі - вітчизняні, входять до складу універсальної програмної послуги). У зв'язку з відсутністю іноземних програм у переліку, ліцензійний збір становить лише 7657 гривень.

Член Нацради Тетяна Лебедєва зауважила, в разі переоформлення ліцензії та збільшення кількості програм слід перераховувати ліцензійний збір. Голова Нацради Володимир Манжосов наголосив, що у випадку збільшення території та кількості домогосподарств, а також кількості програм провайдери мають отримувати нову ліцензію, а не переоформлювати чинну.

Як повідомляла ТК, раніше Нацрада не видала провайдерську IPTV-ліцензію ЗАТ «Київстар».

http://www.telekritika.ua/news/2010-05-12/52899

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виділенний ай-пи можна купити в білайна? і яка мдесь ціна?

ти маєш на увазі статичтний білий?

бо там і так є білі ір тікі міняються час від часу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені нада постійний і зовнішній

Зовнішній є, але динамічний. Статичного IP поки що не надають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... хотел небольшой сервачок сделать для себя...

знач домен к айпи не прикреплю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... хотел небольшой сервачок сделать для себя...

знач домен к айпи не прикреплю...

a DYNDNS прикрепи на другу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

укртелеком непотянул... http://network-tools.com/

Ping **.***.***.63

[63-***-***-**.pool.ukrtel.net]

Timed out

Timed out

Timed out

Timed out

Timed out

Timed out

Timed out

Timed out

Timed out

Timed out

Average time over 10 pings: 0 ms

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте якшо оффтоп, хто відключав ОГО і підключав білайн, як ви проводили відключення від ОГО? я замовив білайн і укртел, мені кажуть знайомі, за місяць тікі відключать, непідскажете чи можливо якось за декілька днів відключити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...