Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Питання до тих хто підключений... А пошук ключиків від тех. поверху і від щитових теж клались на Ваші плечі?...   <_<

Мене попереджали про те, що треба взяти ключі від тех.поверху, якщо він закритий. Я пройшовся глянув в мене було все відкрито. Тай думаю, що у всіх слабострумний стояк і горище відкриті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тай думаю, що у всіх слабострумний стояк і горище відкриті.

В мене закриті... а ходити по квартирах, розпитувати і розказувати для чого ключі бажання не має... тим більше що будинок не старий ... мало кого знаю. Не заздрю тим хто живе на першому поверсі...

P.S. До речі акція від білайн, для тих хто підключиться з 1 травня  до 30 червня - тариф Чемпіон світу за ціною 69 грн за місяць (на період літа) Деталі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Так, оператори (телефоністи, інтернет провайдери) люблять включити в договір пункт типу "замовник зобов'язаний забезпечити доступ до комунікацій", але, суки, ніфіга не хочуть прийняти до уваги те, що відповідальність(як і власність помешкання) закінчується дверима квартири. Тобто я з привеликим задоволенням пущу до себе в квартиру монтерів для виконання робіт по договору, але я не повинен бігати і шукати ключі від щитових у чотирьох під'їздах, підвалах та чердаках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось щас качаю для тесту :) з BiMW

приємного перегляду!

Так, оператори (телефоністи, інтернет провайдери) люблять включити в договір пункт типу "замовник зобов'язаний забезпечити доступ до комунікацій", але, суки, ніфіга не хочуть прийняти до уваги те, що відповідальність(як і власність помешкання) закінчується дверима квартири. Тобто я з привеликим задоволенням пущу до себе в квартиру монтерів для виконання робіт по договору, але я не повинен бігати і шукати ключі від щитових у чотирьох під'їздах, підвалах та чердаках.

Ну наприклад мене вони по телефону просили "чи не моглиб ви посприяти аля ключі взяти". Ну спочатку усі такі добренькі :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жители 40-а квартала, подавайте заявки на подключение билайна, на оф сайте принимают заявки от неподключенных домов,чем больше заявок, тем быстрее подключение ,а датагруп перевод 40-а кварталла на безлимит в домашних мережах даже не планирует, сколько можно считать трафик? тем более, что его еще постоянно и воруют, пора жить в 21 веке, а не в пещерах как это в датагруп, я заявку подал надеюсь быть услышанным, а-то датагруп уже достали своими кражами трафика, а проконтролировать кражу они не могут или не хотят, ведь им выгодно при перерасходе содрать по 100гр за гиг .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жители 40 кв, предварительно уточните наличие Мгновенного интернета от ДГ в вашем доме.

А чтобы у вас не воровали трафик - не подписывайте заявление на отключение авторизатора, ведь вы всё равно не заплатите ДГ за перелимит и переподключитесь за 1 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жители 40 кв, предварительно уточните наличие Мгновенного интернета от ДГ в вашем доме.

А чтобы у вас не воровали трафик - не подписывайте заявление на отключение авторизатора, ведь вы всё равно не заплатите ДГ за перелимит и переподключитесь за 1 грн.

на 40-а квартале подключать мнгновенный интетнет даже не планируют, а что касается авторизатора, то отключение у меня мера вынужденная, сколько источников подключать к интернету это мое дело, а не датагруп мне должен указывать, я знаю с точностью до мгб ,сколько у меня что расходует и сколько у меня воруют, и если они не могут обеспечить защиту трафика от посторонних врезок, то грощ цена всем их програмистам ,одно радует что кончилась их монополия и в город зашел нормальный оператор, к которому в скором времени я надеюсь смогу перейти и не мучится с этим постоянным воровством.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый, не знаю в каком таком квартале вы живёте что там ничего "даже не планируют", но могу точно сказать, что дома Конякина, 10, 10а, 12, 12а, 14б подключены по технологии FTTB и там можно пользоваться тарифами Мгновенный интернет.

Складывается мнение, что только в вашем 40-а квартеле воруют трафик, так как вы первый человек за 5 лет, который это заметил и провёл измерения "с точностью до мгб". Если бы вы ещё позвонили в службу тех поддержки во время воровства трафика, мы бы вам "сдали" вашего соседа, который "ворует" у вас трафик. Теоретически, воровство при отключенном авторизаторе возможно только в пределах соседних домов (квартала).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom cs на їхніх серверах пробуав грати, як?

Пробував, нормально ганяє, вчора на польських ганяв, там цікавіше було =)

звиняй що раніше не відпасав, мене Туманчєг в РО відправив <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-так! Гроза пройшла, а і-нет працює! :smile-zachot: Будемо надіятись на такий "ісход" і далі! :)

Не бажаю нікому нічого поганого але будуть сильніші грози коли буде дуже сильно гриміти і блискати,от тоді краще комп вимикати.

IMHO вимкнення компа не спасе мережеву карту ------> материнську плату...  :-(

Звісно при сильній грозі, які в нас часом і бувають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый, не знаю в каком таком квартале вы живёте что там ничего "даже не планируют", но могу точно сказать, что дома Конякина, 10, 10а, 12, 12а, 14б подключены по технологии FTTB и там можно пользоваться тарифами Мгновенный интернет.

Складывается мнение, что только в вашем 40-а квартеле воруют трафик, так как вы первый человек за 5 лет, который это заметил и провёл измерения "с точностью до мгб". Если бы вы ещё позвонили в службу тех поддержки во время воровства трафика, мы бы вам "сдали" вашего соседа, который "ворует" у вас трафик. Теоретически, воровство при отключенном авторизаторе возможно только в пределах соседних домов (квартала).

улица наливайко, что не планируется подключение мне сказали в офисе, по поводу краж я обращался и в техподдержку и в отдел качества услуг ,там согласились с кражами и сказали ловить самому, при звонке во время кражи инженер сказал что он слепой и что-бы я шел и писал заявление ,что это единичный случай это неправда, у меня есть знакомый у которого тоже были кражи и 780003 на это никак не реагировал ,я понимаю ,что фирме не хочется признаваться в своем неумении, но факт то, что я пользуюсь дг уже 3 года и только в прошлом месяце возникли проблемы ,просто кто-то из имеющих доступ к базе данных, либо слил мой макадрес кому-то, либо ворует сам, а сам себя еще никто не поймал ,об отключенном авторизаторе знали только сотрудники фирмы и я ,он отключен уже полгода и до прошлого месяца проблем небыло никаких, что касается просчета трафика, то я был вынужден его просчитать когда увидел, что он исчезает, а я при этом ничего даже не скачивал, так-что не надо валить с больной головы на здоровую .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

...

просто кто-то из имеющих доступ к базе данных, либо слил мой макадрес кому-то

Ось тобі рецепт взнати MAC адресу. Звичайний, штатний функціонал операційної системи і нічого тут надприроднього нема, не треба ніякої бази даних.

Win+R -> cmd.exe -> ping 10.11.12.13 -> arp -a | findstr 10.11.12.13

що таке 10.11.12.13 в прикладі потрібно пояснювати?

ps: а те, що твій роутер не дірявий, впевнений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

просто кто-то из имеющих доступ к базе данных, либо слил мой макадрес кому-то

Ось тобі рецепт взнати MAC адресу. Звичайний, штатний функціонал операційної системи і нічого тут надприроднього нема, не треба ніякої бази даних.

Win+R -> cmd.exe -> ping 10.11.12.13 -> arp -a | findstr 10.11.12.13

що таке 10.11.12.13 в прикладі потрібно пояснювати?

ps: а те, що твій роутер не дірявий, впевнений?

рецептов мне не нужно, мне нужна возможность нормально пользоваться интернетом, если вы сотрудник дг ,тогда ваша позиция понятна ,ищите кучу причин что-бы снять с себя подозрения ,а дг вместо того, что-бы искать причины нужно просто обеспечить безопасность своих клиентов ,роутер нипричем ,потому-что воровство возможно только при включенном компе и подсоединенной сетевой карте, комп проверен и перепроверен на вирусы и черви, трояны, и т.п .фаервол настроен на максимальную защиту, так-что утечек самопроизвольных из компа быть не может, только при участии третих лиц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую :0011: але ви би це все обговорювали в темі про ДГ. Тут про Білайн як ніяк..

Так-так! Гроза пройшла, а і-нет працює! :smile-zachot: Будемо надіятись на такий "ісход" і далі! :)

Не бажаю нікому нічого поганого але будуть сильніші грози коли буде дуже сильно гриміти і блискати,от тоді краще комп вимикати.

IMHO вимкнення компа не спасе мережеву карту ------> материнську плату...  :-(

Звісно при сильній грозі, які в нас часом і бувають...

в ідеалі вимикати з мережевої коннектор. Проте не думаю, що щось там загрожує. В крайньому випадку до світча дійде в він згорить. Я особисто цим ніколи не переймався і не переймаюсь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тут так з цими грозами лякають, що аж страшно робиться... хіба, як би була реальна загроза пробоїв кожної грози, білайн не вів би будь-де, а би не через дах? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ідеалі вимикати з мережевої коннектор. Проте не думаю, що щось там загрожує. В крайньому випадку до світча дійде в він згорить. Я особисто цим ніколи не переймався і не переймаюсь  ;)

А в самому крайньому випадку і... материнська плата. Принаймі якщо трохи погуглити, то випадків таких можна знайти вагон. Та і в Луцьку вони непоодинокі. За останніх  кілька років стикався і чув про них неодноразово.

Хоча з іншого боку ще залишились де-інде старі громовідводи. І варіант використання "антигрозового захисту" в Білайні не виключений. Принаймі навіть Візор, неодноразово обпікшись на згоранні своїх свічів та клієнтських мережевих (і навіть материнських) плат починав практикувати. 

Зрештою це схоже на рулетку - не завжди ж випадає ZERO.  І стовідсоткового захисту не надасть ніякий навіть самий наворочений "антигрозовий захист". Хоча здається виробники цієї продукції процвітають.   ;)

Але і лякатись завчасно мабуть також не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхня парафія кидати з даху провід :angry2:

От наприклад, я живу на першому поверсі, і якщо якась "редиска" різоне мені кабель, то по ідеї вони мають його лагодити, так як це за межами моєї квартири, і належить до їхньої мережі.

Чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рецептов мне не нужно, мне нужна возможность нормально пользоваться интернетом, если вы сотрудник дг ,тогда ваша позиция понятна ,ищите кучу причин что-бы снять с себя подозрения ,а дг вместо того, что-бы искать причины нужно просто обеспечить безопасность своих клиентов ,роутер нипричем ,потому-что воровство возможно только при включенном компе и подсоединенной сетевой карте, комп проверен и перепроверен на вирусы и черви, трояны, и т.п .фаервол настроен на максимальную защиту, так-что утечек самопроизвольных из компа быть не может, только при участии третих лиц.

Ну ти салома "дядя". Тобы надають ДОМАШНІ МЕРЕЖІ, втебе ітак вже все відкрито (ти працюєш з компютерами в одній сетці) тут ніхто тебе не захистить крім себе самого. Не подобається, переходь на АДСЛ (хоча теж не варіант). Є краще засновуй собі фірму-провайдера і будеш на висоті зі своїми 120 мегабайтами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхня парафія кидати з даху провід :angry2:

От наприклад, я живу на першому поверсі, і якщо якась "редиска" різоне мені кабель, то по ідеї вони мають його лагодити, так як це за межами моєї квартири, і належить до їхньої мережі.

Чи як?

Це звісно негатив. Не розумію, як може такий провайдер як Білайн (ГолденТком) кидати внутрішній UTP з даху і проводити ззовні. Взагалі, якщо я не помиляюсь, то це заборонено (пожежна безпека). Або кидати в гофрі, або ніяк. Чи можливо це львівські підрядники такі "грамотні"? :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхня парафія кидати з даху провід :angry2:

От наприклад, я живу на першому поверсі, і якщо якась "редиска" різоне мені кабель, то по ідеї вони мають його лагодити, так як це за межами моєї квартири, і належить до їхньої мережі.

Чи як?

Це звісно негатив. Не розумію, як може такий провайдер як Білайн (ГолденТком) кидати внутрішній UTP з даху і проводити ззовні. Взагалі, якщо я не помиляюсь, то це заборонено (пожежна безпека). Або кидати в гофрі, або ніяк. Чи можливо це львівські підрядники такі "грамотні"? :angry2:

Якщо це справді так, то ось вам і інша сторона халявного підключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий провайдер як Білайн (ГолденТком) кидати внутрішній UTP з даху і проводити ззовні.

мені здається, просто комусь не було змоги нормально підключити, ось так і вийшло, а людина тут відписалась, і роздули всі казку, і перетирають... <_<

В кого там вже стоїть білайн, краще відпишіть - чи всім з даху кидали і через вікно до компа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жители 40 кв, предварительно уточните наличие Мгновенного интернета от ДГ в вашем доме.

А чтобы у вас не воровали трафик - не подписывайте заявление на отключение авторизатора, ведь вы всё равно не заплатите ДГ за перелимит и переподключитесь за 1 грн.

чё еще за мгновенный интернет ? чё за тариф такой ,чёт я отстал от жизни тарифов на ДМ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти салома "дядя". Тобы надають ДОМАШНІ МЕРЕЖІ, втебе і так вже все відкрито (ти працюєш з компютерами в одній сетці) тут ніхто тебе не захистить крім себе самого. Не подобається, переходь на АДСЛ (хоча теж не варіант). Є краще засновуй собі фірму-провайдера і будеш на висоті зі своїми 120 мегабайтами...

Шановні, досить писати в цій темі про ДГ. Мало тем? Створіть нову і дискутуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...