Перейти до змісту

Перспективы цифрового телевидения


sattv

Рекомендовані повідомлення

Воно може і стоїть те обладнання і камери придатні знімати в HD, но на виходї - пшик в SD
склалося враження, що не читаєте, що я пишу:
Провідні українські телеканали майже весь контент закуповують и виробляють в HD (обладнання провідних телеканалів працює в даному стандарті), а вже перед подачею до ефіру відбувається конвертація в стандартну якість - SD.

Дайте відповідь на питання:

Как там получили денег из Киева на полноценную трансляцию мега популярных программ Волынским телевидением?
У відрядженні може щось нове взнаєте.
дякую, звісно дізнаюся, ось тільки не для провінційних телеканалів це все.

Бувайте здорові !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 431
  • Створено
  • Остання відповідь

Как там получили денег из Киева на полноценную трансляцию мега популярных программ Волынским телевидением?

И вам не хворать! :)

К ВТ не имею никакого отношения, работаю на один из центральных каналов и всю ситуацию знаю досконально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоніс на супутнику взагалі у HD!

А з приводу ТВ провідних каналів - не правда!!! Маю змогу спілкуватись з багатьма операторами на ТВ провідних каналів, то тільки більшисть реклами знімається в HD, а так для новин и программ у SD!

Нє хлопці, я канешно не бухаю з операторами провідних каналів, і на профільних форумах не шарюсь, але коли часом дивлюсь новини, чи якість там концерти по провідних укр. каналах, то бачу що камери в операторів їхніх дуже сучасні і професійні, так що було б бажання і благословіння начальства, техніка там дозволяє в HD працювати без проблем. Цікава в нас країна, HD телевізори офіційно продають, сертифікують, а дивитись по них нічого, бо в ефір гонять фігню. Зайдіть в будь-який супермаркет електроніки. Скільки там зараз продається телевізорів кінескопних, і скільки сучасних HD 16/9 ? Деякі багаті збоченці вже навіть таке купують http://www.sony.ua/h...cpint=123456789 , тільки де на таке добро правильний сигнал взяти в Україні, я не знаю. В Японію треба переїздити разом з телевізором. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

камери в операторів їхніх дуже сучасні

Не сперечаюсь! Навіть 2+2 футбол знімають на камери HD, а от ПТС їхня на супутник цей формат "гнати" не може (ця фура велика що до Луцька приїзжає) - парадокс! Канал "Футбол" має на супутнику і HD версію, але дивитись можуть тільки власники "Віасату" з HD тюнерами. В більшості це залежить від "керовників" каналів і фінансування, бо вартість передачі сигналу в SD відрізняється від HD і тут треба тільки чекати поки на каналах не вирішать як їм розвиватись далі, ще чекати, чи вже впроваджувати ці технології. У Росії, наприклад, їхни "центральні" канали "Перший" та "Росія" з нового року транслюються у HD, але самі кажуть що довго до цього йшли, а у ціх каналів фінансування на порядок вищій ніж в наших тих же "Інтера" чи "плюсів". От така петрушка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де на таке добро правильний сигнал взяти в Україні

В Україні тільки Тоніс на супутнику (http://lugasat.org.ua/news/channels/1481-telekanal-tonis-hd-otkrito-so-sputnika-amos-2-4-w.html) і "Футбол" на Віасаті у HD і все!:( Ну а в Украіні дивитись можна, якщо "правильно" до НТВ+ підключитись і там, якщо не помиляюсь, 18 каналів у HD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вони там на всю голову іпануті. Ше те що є не довели до толку, а вже починають дурні експерименти проводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони там на всю голову .... Ше те що є не довели до толку, а вже починають дурні експерименти проводити.

а ще поговорюють, що вони периодично знімають кодування, а тюнера прив"язані на декодування починають завісати, деколи допомагає перезавантаження, а деколи виходять з ладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто якийсь, сцуко, спланований вандалізм проти абонентів. Вже перші продані тюнери гарантійний строк відпрацювали, пора їх дистанційно ламати, щоб продавати нові.

Але ж уроди! :mdr:

І саме гірше в цій ситуації, що нікому нічого не доведеш.

Сорі за офтоп, а може знаєте, яка ситуація на сьогодні з аналоговим телебаченням в Луцьку ? А то розказували байки, що все переїхало на Карбишева, тепер чув що частина каналів на Карбишева, а інші в Підгайцях, чи на Словацького..

Якщо хтось точно володіє цим питанням, розкажіть будь-ласка який канал звідки транслюється, а то я вже заплутався в цих безглуздих міграціях передавачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На начало 2013 года покупка нового широкоформатного телевизора и карты-дешифратора к нему для просмотра T2 — бессмысленная трата денег.

Ну, аж цілих три канали з тридцяти одного (БТБ, НЛО ТВ, Тоніс), передають зображення 16/9, але якість все одно паршива, так що повністю підтримую цей висновок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А аналогові канали не збираються усі перевести на нову вишку? А то зараз з різних місць транслюється... І до речі, чомусь часто бувають відключення каналів, інколи на півгодини, а деколи і на кілька годин....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто якийсь, сцуко, спланований вандалізм проти абонентів. Вже перші продані тюнери гарантійний строк відпрацювали, пора їх дистанційно ламати, щоб продавати нові.

Але ж уроди! :mdr:

І саме гірше в цій ситуації, що нікому нічого не доведеш.

Сорі за офтоп, а може знаєте, яка ситуація на сьогодні з аналоговим телебаченням в Луцьку ? А то розказували байки, що все переїхало на Карбишева, тепер чув що частина каналів на Карбишева, а інші в Підгайцях, чи на Словацького..

Якщо хтось точно володіє цим питанням, розкажіть будь-ласка який канал звідки транслюється, а то я вже заплутався в цих безглуздих міграціях передавачів.

www.ukrtvr.org/efir-po-naselenikh-punktakh/25-volinska-oblast/403-lutsk-misto-vklyuchno-selo-pidgajtsi.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по посиланню вище - вежі міста Луцька:

Село Підгайці -- висота над рівнем моря - 204m,

Вул. Словацького 12 -- приблизна власна висота - 60 метрів, висота над рівнем моря - 189 метрів,

Київський майдан 6 -- висота над рівнем моря - 193 метри,

Пр. Відродження 1 -- висота над рівнем моря - 208 метрів,

Вул. Карбишева 2 -- висота - 142 метри, висота над рівнем моря - 215 метрів,

ух як їх порозкидувало!!! а як антену налаштувать - розірватися???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вчора на Samsung-6037 з картою-дешифратором зникла вся цифра. Новий пошук каналів не знаходить....і до кого претензії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Село Підгайці -- висота над рівнем моря - 204m,

Вул. Словацького 12 -- приблизна власна висота - 60 метрів, висота над рівнем моря - 189 метрів,

Київський майдан 6 -- висота над рівнем моря - 193 метри,

Пр. Відродження 1 -- висота над рівнем моря - 208 метрів,

Вул. Карбишева 2 -- висота - 142 метри, висота над рівнем моря - 215 метрів,

ух як їх порозкидувало!!! а як антену налаштувать - розірватися???

Ну, якщо вірити таблиці за посиланням, то телевізійні передавачі поки що порозкидувані на Словацького, Карбишева та Підгайці. Бардак, що тут ще можна сказати... Нема кому тих рішал кабінетних попідвішувати за яйка. В них одні гроші в голові, а як людям сигнал за таких умов приймати, я так розумію, пофігу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Село Підгайці -- висота над рівнем моря - 204m,

Вул. Словацького 12 -- приблизна власна висота - 60 метрів, висота над рівнем моря - 189 метрів,

Київський майдан 6 -- висота над рівнем моря - 193 метри,

Пр. Відродження 1 -- висота над рівнем моря - 208 метрів,

Вул. Карбишева 2 -- висота - 142 метри, висота над рівнем моря - 215 метрів,

ух як їх порозкидувало!!! а як антену налаштувать - розірватися???

Ну, якщо вірити таблиці за посиланням, то телевізійні передавачі поки що порозкидувані на Словацького, Карбишева та Підгайці. Бардак, що тут ще можна сказати... Нема кому тих рішал кабінетних попідвішувати за яйка. В них одні гроші в голові, а як людям сигнал за таких умов приймати, я так розумію, пофігу.

Ну,це для "аналога" вони порозкидувані,а для цифри (DVB-T2) все з однієї щогли (с.Підгайці).

То можливо цей дискомфорт з аналогом для того і зроблений,щоб люди швидше купляли тюнери Т-2 та переходили на цифру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andruha_gpz28
Вітаю шановне товариство ! Щоб закрити тему з HD пропоную Вам провести маленький експеремент взяти CRT телевізор (абревіатура кінескопного телевізора), а також ресивер з підтримкою DVB-S2 під'єднати останній до телевізора з допомогою Scart чи RCA і подивитися картинку Тоніс HD, 1+1int., а також німецьких телеканалів з 19,2 Е і самі зрозумієте чому до сих пір в переважній більшості мовлення йде в SD.
а от ПТС їхня на супутник цей формат "гнати" не може (ця фура велика що до Луцька приїзжає) - парадокс! Канал
Ви бачили цю фуру ? Наскільки мені відомо 1+1 має ПТС на базі мікроавтобуса Mercedes і один з них в 2008 році попав в аврію і це була одна з найдорожчих аварій в Ураїні - вартість такої ПТС близько 2 млн. зелені. Наприклад на Заході великі ПТС від 10 і більше камер телеканали беруть в оренду в спеціалізованій фірмі. Сумніваюсь, що не може гнати, оскільки в основному в ПТС ставлять комбінований HD/SD мікшер ( пристрій для сумуваання кількох сигналів).

Стосовно Тоніс HD - одне з найбільших розачарувань за останный рік. Обіцяли багато чого, але нічого не виконали.

Ше те що є не довели до толку, а вже починають дурні експерименти проводити.
а чому Ви вірішили, що ппроводять експерименти ?
а ще поговорюють, що вони периодично знімають кодування, а тюнера прив"язані на декодування починають завісати, деколи допомагає перезавантаження, а деколи виходять з ладу.
це правда, але невелика поправка, виходять з ладу тоді коли під час перепрошивання з ефіру пропадає струм в мережі або відключають сет топ бокс від живлення. Коли знімають СУД і ресивер зависає ніякі перезавантаження не допомагають.
Це просто якийсь, сцуко, спланований вандалізм проти абонентів. Вже перші продані тюнери гарантійний строк відпрацювали, пора їх дистанційно ламати, щоб продавати нові.
звідки інформація, що дистанційно збираються ламати ? Як за допомогою Т2МІ дистанційно можна ламати приймальні пристрої ?
в голові, а як людям сигнал за таких умов приймати
елементарно, правда вимагає певних фінансових затрат і мозку. :).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відомо

А відомо що вони вже сюда їх не ганяють? І ці ПТСки я допомагав "плюсам" розмитнювати! :) І не треба тут загальні можливості ПТСок розповідати, це любий може з допомогою гугля взнати, а от "кухню" "плюсів" (ПТС, камери, пульти, можливості, стандарти...) мені не треба розповідати, я її досконало знаю! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И за что спрашивается минусовать ? Если есть мужество признайтесь ? Хочу увидеть человека. Говорил мне человек нечего здесь региться - не послушался . Ну ладно. Минусуйте сколько угодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не приймайте близько до серця. ) Не знаю хто там і чого мінусує, мені особисто частина написаної Вами інформації є корисною, одного не розумію, для чого носяться з тими аналоговими передавачами туди-сюди, парять моск собі і народу, якщо в недалекій перспективі аналог повинен бути вимкнений назавжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну,це для "аналога" вони порозкидувані,а для цифри (DVB-T2) все з однієї щогли (с.Підгайці).

Для аналога порозкидувані передавачі територіально, а для цифри так порозкидати мультиплекси по каналах теж не дуже грамотно. За умов файного прийому, звичайно воно пофігу,, а от коли сигнал слабкий, не знаю яка це має бути правильна антена, щоб давала одинакове підсилення на каналах між якими 250 мГц різниці. (26 і 57-ий канали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПТС интересуюсь еще со студенческой скамьи, когда летом был футбол общался с персоналом зарубежных ПТС которые отличии от украинцев охотно расказывали и все показывали. Прекрасно знаю, что уже не ганяют.

Чому возяться з аналогом точно не скажу, але є деякі припущення котрі залишу при собі. Беруться вузьконаправлені антенни для окремих діапазонів, а далі фінанси і мозок. На базарі все це добро не шукайте, антенни можна придбати в спеціалізованих фірмах, а все інше я замовляю і під замовлення згідно з моїх технічних даних виготовляють потрібне обладнання.

Скорее всего это мое последнее сообщение. Спасибо за то, что веселили меня и огорчали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорил мне человек нечего здесь региться - не послушался .

Volodya2009 - этот человек, наверное. Хороший человек. Если это он, привет передавайте. )

А з приводу вузьконаправлених антен, базару і всього іншого це ясно, тільки ж який зміст вкладати купу грошей в антени, щоб в результаті дивитись на паршиву картинку ? Поки що, єдиний прийнятний варіант це дивитись HD з супутника, поки шару не прикрили, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух, всю тему переглянув. Маю супутникову тарілку, нову прошивку. З телеканалів дивлюся QTV - Спанч-боб українською, СТБ - Україна має талант, Бізнес-канал, ЗІК колись прікалував, деколи новини 1+1 (це коли жахів за день не вистачило). Якість суперова, правда з аналогом не можу порівняти бо Філіпс відмовлявся його відтворювати, ще роки три тому. Поки зміни мене не торкнулись, за виключенням Першого автомобільного і декількох каналів, яких я ніколи не дивився і ви також про них не чули, такі як Real estate(хоча там щось пізнавальне показували) (а ще був колись 5 канал - жесткач, коли не включу - негри прогноз погоди розказують, а зараз я його не знаходжу) і т.д. Буду молитись, щоб пропав Інтер і Інтер+.

Загалом парадокс - безкоштовні канали у нас дивляться тому, що вони безкоштовні. Оскільки вони безкоштовні, особисто я їм пробачаю ту купу лайна яку вони 24 години 365 днів в рік виливають в ефір. Зараз в них є рекламодавці, через величезну кількість безкоштовної аудиторії. Якщо їх зроблять платними, аудиторія скорочується до пільговиків і фанатів російських серіалів, всіх тих хто якимось чином або отримали, або купили цей гівняний тюнер. Кількість рекламодавців знижується, зменьшуються б'юджети і хоч це важко уявити - лайна в 24-годинному ефірі повинно стати ще більше. Заради порятунку, того що є і щоб не стало ще гірше - некупуйте того китайського тюнера!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...