Перейти до змісту

Через 5 лет восточная часть Украины присоединится к России.


Masik

Рекомендовані повідомлення

Якщо є бажання можеш по-офтопити :)

Ми, по-суті, тут цим і займаємось і грозного модератора в цьому розділі немає.

По відповіді.

Армія не лякає, а захищає. Впевнений в тому, що якби провели нормальну реформу і левову частку від бюджетни коштів, а вони не маленькі, спрямовували на розвиток, а не латання дірок то... але ми в Україні, де згідно бордів працювала тільки Вона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба пам’ятати один дуже простий вислів древніх: «Держава, яка не хоче годувати свою армію, буде годувати чужу».

[nd], нас можуть і не завойовувати, а от використати як плацдарм для походу на Схід (в одному випадку) чи походу на Захід (в іншому) можуть дуже легко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В епоху наростаючого дефіциту енергоносіїв можливість захвату "поживних" територій стає все більш реальною, не треба уявляти що це буде буквальна війна напролом. Це може мати будь-який окрас, чи принесення демократіі шейхам арабських еміратів, чи може принесення християнства розрізненним іракським племенам, не суть як це буде називатись з уст ЗМІ. Все це буде сплановано, присмачено потужною інформаційною атакою, щоб основна масса населення вважала що так і треба, що це був єдиний вихід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що легше: забити сусіда битою і забрати свинятник, чи вмовити сусіда віддавати пару свиней за те, шо не заб"єш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще:

в Україні є одне з двох джерел(у світі) "оптичного піску", який кенон і нікон закупляють тонами, аж за вухами тріщить.

Ми продаєм тону за 30-50-100 доларів, а вони за 200 грам беруть 500 доларів. Не хочу лякати вас нулями, шо там заробляються, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логіка незрозуміла, але я її прийняв.

1. Міліція охороняє мій спокій і порядок у суспільстві (повинна це робити) , бореться з організованою злочинністю, та й з неорганізованою теж.

2. Армія існує незрозуміло за який рахунок і непонятно що робить. Окрім виховної функції(сумнівної) для молодого покоління вона нічого для держави не робить. У загальному випадку , при нападі на країну , толку з неї буде нуль цілих вісім сотих.

Хто ще вважає, що вихованню своїх дітей я маю приділяти стільки ж часу, як і на чистку свого кулемету та демострацію його сусідам? (шоб боялись!)

Ну яка там логіка, просто ми для нашої власної держави набагато небезпечніші ніж наші добре озброєні сусіди.

[nd] Згідний з тобою повністю, але можу доповнити тільки те що всі високорозвинені країни навіть і в 21-му столітті нарощують свій військовий потенціал, викидаючи мільярди євро, якими б могли нагодувати мільйони недогодованих європейців. Просто холодна війна змістилась до Китаю і Індії і в цих частинах світу йде різке нарощення ядерних озброєнь при максимальній підтримці російської військової думки. Ну не можуть вони догнати, що вже 21 століття і армія - це архаїзм. Ну і не всі чиновники продаються так дешево і ганебно як наші.

Для чого потрібна армія? Навіть для захисту інвестицій, Є багато бажаючих будувати заводи в зонах військових конфліктів? До тепер не розумію міжнародної продажності наших лідерів, адже вони тут будують свої замки-палаци-хутори, мають безліч нерухомості, активів-пасивів і так бездумно відкидають зовнішню загрозу, я цього не розумію. Ну купить він острів в тропіках ну накидає трохи в швейцарський банк, але ж основна маса краденого все одно тут знаходиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дві цифри: у 2005 році частка українських комплектуючих у російській зброї становила біля 25%.

у 2009 - 2%. уявіть скільки грошей і замовлень втратили наші заводи, а з ними - металурги, хіміки і т.д. ось результат політики. і ось відстоювання національних інтересів.

це просто пояснює що Росія нам не партнер :) і тут немає жодної політики, навіщо їм вивалювати купу бабла на наш ВВП. Якби наші їхнім не лизали, але бізнес є бізнес. Наші партнери - це Африка, Іран, Пакістан, там де ще цінується дешева зброя радянських часів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

високорозвинені сусіди зосереджуються на сучасній високоточній зброї, на розробці роботів, які би воювали замість людей, на розробці ще більш ефективних видів зброї.

а це означає перш за все інвестиції у технології, а вже потім використання цих технології у озброєннях - і от саме сюди варто вкладувати гроші у цій країні.

Все це вірно, але “лічний состав” в цих арміях щось ніфіга не скорочується. Для керування роботами і новітніми військовими системами потрібні досвідчені кадри, яких не покличеш зі сторони (див. Військова таємниця). Тактика війн дуже сильно змінилася з часів Великої Вітчизняної Війни, зараз спочатку економічне ембарго, потім БШУ, потім сміливі ЮС Марінес на хамві везуть демократію туземцям (див. Ірак, Афганістан), але кругом фігурує особовий склад, і без нього зараз нікуди.

А на рахунок членства в НАТО, то я з тобою згоден — це смерть вітчизняному ВПК. Та й територія наша перетвориться у чудовий плацдарм з непоганим запасом солдатів.

якщо виключно "восточна" ... Дай Бог! :) )

Вавка в голові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто нормальне практичне мислення

То може поділишся мислями, які призвели до такого шикарного висновку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто нормальне практичне мислення

То може поділишся мислями, які призвели до такого шикарного висновку?

В історії є не один такий випадок і зв'язаний він саме з нетерпимістю один до одного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То може поділишся мислями, які призвели до такого шикарного висновку?

ну якщо результати виборів непереконливі і блатний президент це норм то далі думаю щось доводити немає смислу , спіть далі з думками про неделімую "укрАїну" де українці на положенні індейців-маорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо результати виборів непереконливі і блатний президент це норм то далі думаю щось доводити немає смислу , спіть далі з думками про неделімую "укрАїну" де українці на положенні індейців-маорі.

Ясно. Запитань більше не маю. Дискусію не продовжую, бо договоримся обоє до бану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...