Перейти до змісту

Наші діти


GalinkaS

Рекомендовані повідомлення

Давайте ділитись інформацією де ви купуєте одяг або щось корисне та смачненьке для своєї малечі.

Я думаю така інформація багато кому пригодиться. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Можу лише констатувати те, що одяг на дитину дорожчий ніж на дорослого. А ті бариги(тигрес, пелікан, і т.д.) тим і користуються, що батькам для дитини нічого не жалко і останні готові тратити будь-які гроші.

Якийсь підгузничок чи малесенька футболочка чи колготки коштують не менше 60 грн.

Мачить бариг!

ps: купуємо скрізь. І в вищеназваних і на ринку і знайомі з німеччини привозять. І доношуємо від дітей що є в родині.

pss: подобається одяг Cocobello, Cocodrillo.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо одягу, то вже відписувалась тут.

Теж полюбляю Cocobello, Cocodrillo, та Next дизайн і якість класні, та і частого прання не боїться. А ще для самих маленьких хорошої якості "Софійка" польський виробник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корисне беремо з дачі,молочко купуємо в селі.Так як малій цукру,цукерок і солі не даємо,то для неї все смачненьке. :smile3:

В наших магазинах якщо й знайти щось смачненьке,то воно не зовсім корисне,скоріше зовсім не корисне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь.В мене малий дуже полюбляє ковбаску попоїсти, та хіба ж зараз можна бути впевненим в якості ковбас?

За одяг скажу що також заходжаю в "ювант" на молоді що навпроти дит. майданчика і там такі класні речі можна зацепити...

А в Тигресі зараз розпродаж -50% то відложила малому до зарплати класні вельвети хаковські(там так можна) і ще придивилась кросовки за 220 грн. але ж де гроші взяти? :angry2: Якщо кредит кредитом поганяє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одяг - в основному "Тигрес" (там дисконтна картка), "Пелікан" не дуже люблю, тому що по перше той на той самий одяг, що і в "Тигресі" (польського виробника, про іспанський і французький одяг взагалі мовчу...ну не може коштувати платтячко на півторарічну дитину 500 грн., хоть вбийте :D ) вони дають більшу накрутку, винятком може бути тільки їхні розпродажі, а по-друге сам асортимент одягу не дуже, пальто наприклад малій там не могла вибрати ні з однієї колекції, ні з старих, ні з нових... щодо білизни - ще більш-менш, "агу", їхнього власного виробництва по досить доступним цінам. Ще "Ювант", є там бутік.. не пам"ятаю тільки як він називається, на другому поверсі - то там досить гарний французький одяг і ціни нормальні.

Їжа - сири, сметана, м"ясо і таке інше - однозначно базар...

2 GalinkaS - ковбасу я малій свої взагалі не даю... страшнувато якось, краще вже з м"яса зробити домашні котлети-відбивні-фрикадельки і бути спокійною за дитину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 GalinkaS - ковбасу я малій свої взагалі не даю... страшнувато якось, краще вже з м"яса зробити домашні котлети-відбивні-фрикадельки і бути спокійною за дитину.

Просто малий фанатично труситься за нею, в магазин хоч не заходь.Правда однокласник мій має ковбасний цех то я до нього частенько звертаюсь

І ще, підкажіть, як заставити дитину їсти гречку та печінку.Ні в якому вигляді не "убалтаєш"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, підкажіть, як заставити дитину їсти гречку та печінку.Ні в якому вигляді не "убалтаєш"

нууу... в мене поки проходить, якщо з"їсиш оце, то включу мультік, куплю щось, підем кудись... потрібне підкреслити :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, а як заставити чоловіка їсти гречку? Теж потрібне підкреслювати?:D

Сказати, що вона покращує потенцію :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, а як заставити чоловіка їсти гречку? Теж потрібне підкреслювати?:D

Сказати, що вона покращує потенцію :lol:

чим би дітя нє тєшилось... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб в це повірити, треба мати проблеми з потенцією :P:D

Щоб в це повірити, треба бути чоловіком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб в це повірити, треба мати проблеми з потенцією :P:D

Щоб в це повірити, треба бути чоловіком.

Переконав, спробую такий аргумент.

Скажу, що знаю спеціальний рецепт від SunSeth  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не перебірлива тварюка. Жру, все, що жінка зготує. :)

Мала (дочка) їсть практично все, також. Було колись не хотіла/не любила.

Пожарив м'яса із цибулею. Мала ходила навколо - кажу, Будеш? Каже, М'ясо да, цибулю ні. Так цмбуля, кажу, солодка. Спробувала - давай.

В садочку навчили їсти цибулю і часник. :) Обожнює Оливки, Ікру червону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 GalinkaS - ковбасу я малій свої взагалі не даю... страшнувато якось, краще вже з м"яса зробити домашні котлети-відбивні-фрикадельки і бути спокійною за дитину.

Просто малий фанатично труситься за нею, в магазин хоч не заходь.Правда однокласник мій має ковбасний цех то я до нього частенько звертаюсь

І ще, підкажіть, як заставити дитину їсти гречку та печінку.Ні в якому вигляді не "убалтаєш"

В ковбасі дітей приваблює смак спецій і хімії,зокрема глутамат натрію,тому вони за нею трусяться(з цієї ж категорії чіпси і сухарики),про наслідки спитайте в любого гастроентеролога.

Стосовно гречки,то можна робити гречаники(як з цільної гречки так і з меленої),якщо любить молоко,то гречку з молоком і медом.Добре йде гречка з сметанкою і чорносливом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую за те що підказуєте.

Добре що почалась масляна то якраз в тему тиждень млинцями різними своїх побалувати.

Почну вже сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хочу поділитись інформацією.

Вчора в тигресі купила малій дві класненьких панамки. Ціна - не повірите, 24,90 за шт.

Там є кепки, панамки, бандамки і хустинки.Лежать в корзині біля каси. І ціна на все 24,90.

Так що рекомендую всім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...