Перейти до змісту

Питання по ЛНТУ


Silva

Рекомендовані повідомлення

Ні те, ні інше, як вчився на державному так і вчишся. Можеш навіть сходити на повторний курс, за нього гроші платиш, але далі продовжуєш вчитися на державному і якщо повторний курс не здаси, то тоді виженуть. Ще вроді можуть вигнати коли тебе на більше чим 2 повторних курси пошлють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь
хтось знає, якщо ти вчися на державному, і ідеш на відомість "К" то выганяють чи переводять на платне?

тут саме важливе, що буде після твого походу на відомість "К"... (здав/не здав)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут саме важливе, що буде після твого походу на відомість "К"... (здав/не здав)...

здав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з фесенко було десь років 4 назад все просто, захожу коли вона одна в кабінеті, кажу так той так, тре якось домовитись, вона дає методичку і каже йди но туди в уголок і повчи(в смислє поклади стікото й стіко, сама чесна викладачка)))).

Да - Да, індивідуальна робота з методичками на кафедрі ох як практикується... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*Євтодюк*

Что фамилия говорит вам?

ужас)

один списує - вся група 0!

по половині групи виганяла з екзамену за зошит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Зарааз Веде у мене ....

Казали пацани якшо через бумажкі , то все одно треба шось знати.....

Хотя як кому... он Друг підішов сказав їй .. Так та сяк.. не вчився,був дурний, виправлюсь, шей бабуся вмерла(хз чи правда) вона так поставила 60)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через тиждень сесія. Перша сесія. Щось з підготовкою не встигаю. Да це й нереально 6 предметів на заочному вивчити. Підкажіть будь ласка що першим ділом треба вчити... а що можна і не вчити...

Укр мова - Лариса Юрівна

Вища математика - Середа Володимир Юрієвич

Історія укр. культури - Мартинюк Ярослава Миколаївна

Економічна історія - Тетяна Леонтівна

Природознавство - Анатолій Васильович

Історія України - Жук Оксана Миколаївна

Інфу можна в лічку.

+ за будь яку інформацію....

P.S. Попереджений, значить озброєний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історія України - Жук Оксана Миколаївна

вчи. просто так не ставить

Вишку якшо не знаеш, то ізвеняйте)) (но я не знаю) і якось здав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вишку якшо не знаеш, то ізвеняйте)) (но я не знаю) і якось здав

Угумсь, згідний. Щодо мене - то для нас була єдина умова на екзамені (автоматом ніхто навіть 60 не отримав). Розв'язуєш три похідні - отримуєш трійку. НЕ розв'язуєш їх - 2,3 відомість і на виключення (тоді ще повт. курсу не було)

з.і. техмаш, стаціонар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сторія України - Жук Оксана Миколаївна

вчи. просто так не ставить

Головне вивчи про голодомор... це для неї болюча тема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вишку 100% вчи, бо вже не один через цього викладача покинув стіни даного навчального закладу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вишку 100% вчи, бо вже не один через цього викладача покинув стіни даного навчального закладу

ага, вчи! але пара похідних - це мабуть не проблема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як нарахунок Сушик (ВІН, не Ірина Вікторівна, а її чоловік)?

На 2 курсі вів в мене інж. психологію. Хз, вроді не страшний дядько (пара була раз в 2 тижні). На початку семестру роздав всім по 1 реферату і ми розказували на парах. Кому не хватало пару балів до 60 - задає якесь питання і доставляє

p.s. Зараз щосеместру приходить з анкетами "анонімними")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залік який я здавав в нього був зданий в останній день останньої відомості.Так що як кому повезе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Економічна історія - Тетяна Леонтівна

Вивчиш - поставить зразу, а якшо не вивчиш - тоже поставить, тільки будеш багато до неї бігати (дехто ходив до неї здавати 15-20 разів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, підскажіть, K0р0вицьkій Aндрій Михайлович (фізика) можна за "знання"(думаю ясно що розуміється під словом знання ) здати? ато повний ппц з його лабами(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, підскажіть, K0р0вицьkій Aндрій Михайлович (фізика) можна за "знання"(думаю ясно що розуміється під словом знання ) здати? ато повний ппц з його лабами(

Он предпочитает людей знающик и тех кто учит, так что на прямую с ним договорится вряд ли получится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не подумав про те, що тут студенти можуть мстити вимогливим викладачам? А цей форум, можливо, читають хлопці з УБОЗу? Це все не жарти і це репутація (і доля) людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не подумав про те, що тут студенти можуть мстити вимогливим викладачам? А цей форум можуть читати хлопці з УБОЗУ?

Тома, навіть якщо так і є (що скоріше за все правда), то на якість освіти це вплине позитивно, чи ти за когось з знайомих турбуєшся? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій, я знаю багатьох людей звідти. Нормальних, розумних. Не хочеться, щоб їх тут "світили" просто через власну неприязнь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не подумав про те, що тут студенти можуть мстити вимогливим викладачам? А цей форум, можливо, читають хлопці з УБОЗу? Це все не жарти і це репутація (і доля) людей.

Да... Зайде убозівець сюди, знайде компромат, зробить скріншот сторінки, розпечатає і на суд... Їхню працю як і труд прокуратури і взагалі позицію держави ми спостерігаємо і в освіті і в міліції і в охороні здоров'я... З корупціэю в кабінетах треба боротись а тут ми люди "маленькі" - як маси так і ми... 

P.S. Хай читають "потрібні люди" - може совість замучить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...