Перейти до змісту

Питання по ЛНТУ


Silva

Рекомендовані повідомлення

Виникло таке питання, може хтось знає, відомості подаються в деканат вже сьогодні (19.01.10) чи після закінчення сесії? тобто чи можна ше виправити завтра - післязавтра поточний бал? бо викладач говорить одне, куратор зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Та з цими ведомосятми одна загадка....

Один наш викладач дозволяє доздати ше в суботу, інший в четвер ще інший завтра.... Ну ми зразу задали питання, а шо якщо вот зараз залік не виходить то шо це буде вже друга ведомость? а вони всі кажуть не, перша ведомость...

(ФБД)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ведомости подаются в деканат до начала сессии, для того, чтоб деканат мог составить списки тех студентов которые не выполнили учебный план в процессе обучения, и таких студентов не допускают к сессии.

Так как официально сессия начинается с 21.01.10 значит крайний срок сдачи ведомостей 20.01.10. но деканат как правило просит сдать преподавателей ведомости на 1 день раньше, чтоб успеть их обработать.

Потом преподаватель получает ведомости в день экзамена, для того чтоб выставить экзаменационные балы и закрыть подписью основную ведомость.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шоб не створювати нову тему... може хтось знає, з Жучкою (історія укр.) за money добазаритись мона?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шоб не створювати нову тему... може хтось знає, з Жучкою (історія укр.) за money добазаритись мона?)

она принципиальная, мы ей чисто символический пакет с конфетами и вином принесли, а она очень сильно сопротивлялась, а сдавать ей не тяжело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке саме запитання як і в Silva, але про Фесенко (прикладна механіка) :blush: Знає хтось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з Жучкою (історія укр.) за money добазаритись мона?)

;)

але краще іди здавай,в неї перший курс хто не друшляк то всі 4,а як ще шось знати будеш то 5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з Жучкой можна безпплатно на 4 здати головне шось трошки говорити і казати шо на держ мол тьотя неріжте стипендію.....а фесенко без мані то тяжкувато буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а фесенко без мані то тяжкувато буде

та з манями, з манями... :) Просто вона якась стрьомна тьотінька...Що можете порадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж ти робив весь семестр?

Домовитись можно про всіх - було б "бажання" і потрібна людина.

Але якщо ти вже Жук сам не хочеш здавати, то що тобі сказати.. Сходи сам на єкзамен, пару гривнів збережеш.

З Сушик, то там бабулетам "завжди раді", але самому не бажано, хоча.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех, поставила Жучка 60, (47 за сесію) за "красіві глазкі".. сказав пару речень, половина з них придумував на ходу)) хотя деякім одногрупникам непоставила , а вони відповідали креще ніж я в разів 3 це як мінімум, і за поточку більше було)

Домовитись можно про всіх

гг, даже з Сколоздрою?))

- було б "бажання" і потрібна людина.

"бажання" найдеться), може діпскажеш людину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я до Жук на 2 ведомость иду) Якась сцуко дебильна скатина позвонила в деканат. і наговорила про неї всякої дряні. тепер до неї навіть люди бояться підходити щось за когось говорити. Представились групою КСМ. цукі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что бы у Сколоздры не сдать экзамен на 4 это надо быть полным олигофреном.... Она все разжовывает до изнеможения и лаб.раб принимает постоянно с утра до вечера. Классный препод, многого научился у нее

Сегодня сдал экзам по Техмашу у Божко... 60 баллов на экзамене набрал) думал не сдам, но не так все было)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пам'ятаю як вона мені на першому курсі казала "приходь на екзамен, п'ять буде", а я поморозився і залишив 84.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з фесенко було десь років 4 назад все просто, захожу коли вона одна в кабінеті, кажу так той так, тре якось домовитись, вона дає методичку і каже йди но туди в уголок і повчи(в смислє поклади стікото й стіко, сама чесна викладачка)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КНІТ рулить всіма питаннями

оце ти правильно сказав КНІТ рулить всіма питаннями ....... знаю одного викладача він може ще ведомості за перший модуль переправити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знаєте, що форум індексується в гуглі?

Хтось з"органів" введе Фесенко в пошук і вуаля... Такі речі обсуждаєте....

Сушика не люблю, довго і нудно САМ здавав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

согодні мій прєпод з програмування сказала шо вчора мужик погорів на взятці . 11тисяч мав при собі десь з факу дизайна..

хтось щось чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі з вище перечислених в темі хороші вчителі! В алані того про що ви запитуєте :)

Всі вели, всі здавав нормально!

Щодо останнього посту, то це все фігня, в нас так завжди на сесії говорять, напевно 1-й курс раз віриш :) Хоча, всяке може бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...