Перейти до змісту

Питання по ЛНТУ


Silva

Рекомендовані повідомлення

А ніхто не подумав про те, що тут студенти можуть мстити вимогливим викладачам? А цей форум, можливо, читають хлопці з УБОЗу? Це все не жарти і це репутація (і доля) людей.

Є в технічному такі викладачі, що їх по два-три рази в наручниках з каферди виводили з заламаними руками з міченими грошима в карманах - а вони і досі працюють і "працюють"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Є в технічному такі викладачі, що їх по два-три рази в наручниках з каферди виводили з заламаними руками з міченими грошима в карманах - а вони і досі працюють і "працюють"...

Несмотря на то, что может и брали, но, к примеру, тот же Сушик, очень классный дядька, лекции у него классные, в предмете своем шарит, чего и требовал от студентов. Кто не знал, не мог выучить - сдавал другими методами. Все честно, я считаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к примеру, тот же Сушик, очень классный дядька, лекции у него классные, в предмете своем шарит, чего и требовал от студентов. Кто не знал, не мог выучить - сдавал другими методами. Все честно, я считаю.

В даному вибадку чесно, але є і викладачі для яких вчи - не вчи, якщо не заплатиш - не здасиш чи екзамен чи курсову, хоч ти її і сам зробив. Особливо це стосується заочників...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному вибадку чесно, але є і викладачі для яких вчи - не вчи, якщо не заплатиш - не здасиш чи екзамен чи курсову, хоч ти її і сам зробив. Особливо це стосується заочників...

Так надо ж на ком-то зарабатывать преподавателям :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному вибадку чесно, але є і викладачі для яких вчи - не вчи, якщо не заплатиш - не здасиш чи екзамен чи курсову, хоч ти її і сам зробив. Особливо це стосується заочників...

Так надо ж на ком-то зарабатывать преподавателям :)

Є ж різниця коли ти (як студент) платиш викладачу - бо ти хочеш заплатити (не маєш часу вчити даний предмет чи не можеш його осилити)

і тебе заставляють заплатити (хоч ти його і знаєш чи курсову по ньому сам написав). Я думаю що є. І в університеті, який до того ж носить статус національного, останньому не місце...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в технічному такі викладачі, що їх по два-три рази в наручниках з каферди виводили з заламаними руками з міченими грошима в карманах - а вони і досі працюють і "працюють"...

Несмотря на то, что может и брали, но, к примеру, тот же Сушик, очень классный дядька, лекции у него классные, в предмете своем шарит, чего и требовал от студентов. Кто не знал, не мог выучить - сдавал другими методами. Все честно, я считаю.

Я Сушика добре знаю як порядну і совісну людину. Тому й відписалась у цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Сушика добре знаю як порядну і совісну людину. Тому й відписалась у цій темі.

Підтримую Тамару.

Коли я навчався в ЛДТУ, то не те що ніякої поганої інформації не було про цих людей (Сушик чоловіка і дружину), а не було навіть слухів, що при умові роботи з студентами служить досить вагомим доказом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

як договоритись з Ящинським,шоб в заліковці було   :smile-zachot:

пропонуйте всі варіанти бо я перший курс і ше про нього 0 а на вигляд дядько злий))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як договоритись з Ящинським,шоб в заліковці було :smile-zachot:

пропонуйте всі варіанти бо я перший курс і ше про нього 0 а на вигляд дядько злий))

Вчити не пробував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не получяється

Тогда высока вероятность, что дальнейшая жизнь тоже не получится, но не растраивайся - в нашей стране ты одинок всёравно не будешь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з Ящинським не домовишся. він дядько не злий, просто чудовий викладач і вимагає, щоб хоча б якесь зелене поняття з предмету ти мав. так що варіант з вивченням хоча б основних понять - це головний варіант :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Сушика добре знаю як порядну і совісну людину. Тому й відписалась у цій темі.

Та там вся кафедра українознавства нормальна. З Сушиком я тільки раз мав справу, коли перездавав екзамен з Історії України перед держ екзаменом. Я знаю його брата класний чувак, вміє розвеселити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Блін, в кого вів фізику Коровицький? я так розумію з ним "парішать" не поканає... але чи докіне він нахаляву бали щоб мати допуск до сесії... вот в чому питання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає Мороз-Федорчук - охорона праці. Важко у неї? Вона мій керівник з ОП по диплому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що може сказати про Ситника? Він може доставити пару балів якщо не вистачає? "Злий" чи "хороший" дядько? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає Мороз-Федорчук - охорона праці. Важко у неї? Вона мій керівник з ОП по диплому.

Знаю... Мені підписувала розділ ОП в дипломі. Здається з ВНУ прийшла, 2-ий, чи 3-ий рік в ЛНТУ працює. Не важко, якшо сам робив диплом, інакше шли до неї керівника, сам наврядчи домовишся, але спробувати можеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, як отримати залік в Берегової якщо ніфіга не знаєш з теор. механікі?)) та [женщина легкого поведения] сьогодні до 8 годин парила нам мозгі, і так не поставила залік більшій половині групи ... як в неї здавати взагалі?

і ше харахунок КНІТу, хтось знає, відомості з заліків походу здають завтра зранку, чи можушь зробити відстрочку на тиждень, так як на зимовій сесії? ато взагалі жесть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, як отримати залік в Берегової якщо ніфіга не знаєш з теор. механікі?)) та [женщина легкого поведения] сьогодні до 8 годин парила нам мозгі, і так не поставила залік більшій половині групи ... як в неї здавати взагалі?

В Драгана ви би все знали...blush.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Драгана ви би все знали...

дуже дякую за інформацію. але може хтось шось по темі порадить? особливо з цими відомостями запара

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра здає більшість)

Але деякі викладачі можут притримати і до кінця сесії, їх за це сварити ніхто не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра здає більшість)

Але деякі викладачі можут притримати і до кінця сесії, їх за це сварити ніхто не буде.

дякую. а ше, якщо я з заліка не набираю 34 бали, то на повторний курс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую. а ше, якщо я з заліка не набираю 34 бали, то на повторний курс?

угу, точніше 35 балів, але тут усе залежить від викладача, може зробити додаткове опитування, щось на кшталт колишніх заліків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, точніше 35 балів, але тут усе залежить від викладача, може зробити додаткове опитування, щось на кшталт колишніх заліків.

надіюсь берегова саме з таких...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...