Перейти до змісту

Питання по ЛНТУ


Silva

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

В університеті також ББС присутнє, аби потріпатись... А от навіщо, це вже друге питання, якось і не задумувався, завжди таке бовкають... Можливо щоб підкреслити, що вот да бачите які, а вот да Я-я-Я!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Може хтось знає, з палітєха виганяють якщо в тебе 3 повторних курса, чи якщо в з трьох предметів ідеш на другу відомість (якщо в вчися на державному) ? ато знов, учілка говорить одне, куратор інше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольний топік.

Впевнений, що якщо викладачі про нього взнають, то рівень хабарництва значно зменшиться :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось знає, з палітєха виганяють якщо в тебе 3 повторних курса, чи якщо в з трьох предметів ідеш на другу відомість (якщо в вчися на державному) ? ато знов, учілка говорить одне, куратор інше)

За три повторних курса можуть вигнати. А за три других нічого не буде, максимум по квитанції заплатиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольний топік.

Впевнений, що якщо викладачі про нього взнають, то рівень хабарництва значно зменшиться :D

на жаль не зменшиться  :( , а добре булоб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За три повторних курса можуть вигнати. А за три других нічого не буде, максимум по квитанції заплатиш.

я тож так подумав) бо мені староста говорила, шо вона тіпа ходила до Кузьнєцова (декан КНІТу), і він їй сказав шо максимум можна іти на другу відомість з двох предметів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а если больше предметов по 2ой ведомости,то что?

то тіпа з унівєра виганяють(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а если больше предметов по 2ой ведомости,то что?

то тіпа з унівєра виганяють(

800 грн * 2 = 1600 приблизна вартість двох повторних курсів, батьки на коврику в декана, головний біль і вчишся далі  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за відомості говорю, а не за повторний курс. Якшо ти ідеш на 2 відомість то в тебе є шанс здати сесію, і не іти на повторний курс. І мене насторожило те шо староста казала, шо на 2 відомість можна іти тількі з 2 предметів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль не зменшиться  :( , а добре булоб.

Перша "верхня освіта" (бо в нашій країні вона саме така) в мене саме ЛДТУ і я трішки знайомий з викладачами які викладають в цьому ВУЗі. Рівень викладання в політесі, відверто кажучи, дуже низький, власне як і в інших вузах, але викладачів які тупо валять студента там були одиниці. Щодо взяток від студентів, то з першого курсу видно чи буде людина вчитися, чи буде платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня 4 предмета по 2-ведомости. - что будет хД ?)

А Вы, молодой человек, в армию - годы у вас подходящие. (с) ДМБ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня 4 предмета по 2-ведомости. - что будет хД ?)

Йопт!!! Что ж ты делал все это время?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учил те,что сдал =)

дурачка включил на первом курсе после школы =) и вот результат =)

та у меня почти вся група 3-4 имеет )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що ж це за група? :) Доречі, стосовно хабарів - не завжди це погано ;) Так би мовити плата за дурість чи за лінь. Інша справа, коли бабло просто вимагають і нікуди вже не дінешся, навіть якщо знаєш предмет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в тебе ще не було?

Здогадуюсь, філософії. Там у них однодумці є в більшій концентрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на всю голову @#$%$#@ :ninja: Ну коротше кажучи "християнинка" :) Буде викладати - зрозумієш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком нормально можна співіснувати, якщо ніхто з групи не попадеться на курінні і всі будуть готуватись, головне не давати їй слова і тоді вона не проявить свої особливі сторони. Коли вона починає говорити, то це до кінця пари, відповідно оцінку вже ніхто не отримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось знає, якщо ти вчися на державному, і ідеш на відомість "К" то выганяють чи переводять на платне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...