Перейти до змісту

Геометрія кохання


laska

Який ваш життєвий вибір?  

66 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Втомлені безконечними «обломами» та розчаруваннями, у певному віці люди все частіше беруть на озброєння принцип, сформульований кимось із великих: мовляв, у кожній щасливій парі хтось один й справді щиро кохає, а інший – лише «дозволяє себе любити».

Звісно, такий підхід у кількакрат раціональніший та прагматичніший – насамперед тому, що його набагато легше та простіше реалізувати, аніж шукати ту унікальну й неповторну, власне свою «другу половинку», з якою лише твоє кохання й може бути взаємним, і, відтак, ідеальним. Вона бо, можливо, десь у світі й є, та де гарантія, що твого життя вистачить, аби її знайти?...

(с) Юрій Никорак

Які міркування форумчан з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому прийнято вважати, що кохання може бути тільки єдиним? Переконаний, що чудово можна спромогтись кохати кількох людей в різні періоди свого життя (але не одночасно).

Крім того, моя думка така, що кохання не статичне: воно може збільшуватись, наростати, або навпаки - слабшати, зменшуватись. Саме тому кохання слід "підживлювати". А це необхідно робити своїм ставленням до коханої половинки, виказувати свої почуття, а вони неодмінно будуть відбиватись на вас - зворотніми ніжними і пристрасними почуттями кохання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво... як почуває себе людина яка "дозволяє себе любити"? напевно такі люди знають як почувають себе домашні тваринки. у кожній щасливій парі кохати повинні обидві половинки, інакше пара на половину щаслива, хоча якщо є люди для яких щастя це коли кохають лише іх то я не права... кохання треба "підживлювати" однозначно! а ще урізноманітнити час який ви проводите разом щоб кохання не перетворилось на звичку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще урізноманітнити час який ви проводите разом щоб кохання не перетворилось на звичку.

Оце точно. Щоб разом було цікаво, і завжди було що згадати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але додам одне ствердження, яке почув ще в студентські роки і в якому, вважаю, є раціональне зерно. Це ствердження являється порадою для чоловіків: вибирати собі дружину, яка тебе безмежно кохає. Чоловікові в такому випадку залишається лише відповідати їй взаємністю. Недаремно в росіян є така приказка: "чем меньше женщину мы любим, тем больше нравимся мы ей".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ти про те що "хорошим дівчатам" подобаються "погані хлопці" ? так це мені здається не про довготривалі стосунки... це тимчасово. хоча правда :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент нема прибору який би виміряв "хто більше любить", отже по факту довести силу почуттів не можливо.

Щодо почуттів в цілому, то вони залежать від багатьох життєвих обставин, які накладаються на почуття в якийсь певний момент часу і служать або ж каталізатором, або ж навпаки. З іншого боку кожна людина проявляє свої почуття по різному враховуючи виховання, культуру, темперамент і особливості організму.

З.І. 5 років шлюбу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ти про те що "хорошим дівчатам" подобаються "погані хлопці" ? так це мені здається не про довготривалі стосунки... це тимчасово. хоча правда :-)

Я мав на увазі не тільки це. В молодші роки :) помітив, що інколи подобаєшся дівчатам, якщо знаходишся у них на виду, але звертаєш на них мало уваги. Поводишся з ними ввічливо і чемно, але разом з тим холодно. Проте це дійно не для тривалих стосунків, а тільки на початках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr.Ves, з приводу виховання, темпераменту і т.ін. - ти правий. При цьому якщо двоє людей побралися, то це означає, що кожному з них достатньо тих проявів почуттів, на які спроможний їхній супутник по життю. Незважаючи на те, що ці почуття проявляються в них з різною силою, - кожному з них достатньо саме тієї пристрасті і сили почуттів, на яку здатен коханий(а). Тому і говорити, що один кохає іншого більше, тому що яскравіше і сильніше це виказує, не можна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 10 років шлюбу виявила що взагалі не обов"язково занадто виявляти і доводити почуття, коли все ок. з обох сторін то достатньо просто певних вчинків заради один одного які в принципі самі за себе говорять :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... При цьому якщо двоє людей побралися, то це означає, що кожному з них достатньо тих проявів почуттів, на які спроможний їхній супутник по життю. ...

Достатньо на певний (той) проміжок часу. А як показує практика це зазвичай не достатньо (кть-ть розлучень, не вдалих шлюбів і не благополучних сімей).

Колись був такий жарт з приводу монархії: захопити владу не важко ... важко її втримати.

за 10 років шлюбу виявила що взагалі не обов"язково занадто виявляти і доводити почуття, коли все ок. з обох сторін то достатньо просто певних вчинків заради один одного які в принципі самі за себе говорять :-)

Добре слово і собаці приємне. Завжди приємно коли твоя половинка нагадує тобі, що кохає тебе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніхто ж не казав жити як сусіди - квартиранти, хоча навіть вони говорять про свої почуття :-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr.Ves, підозрюю, що до розлучення доводить не стільки брак (чи надлишок) проявів почуттів, скільки побут і неготовність йти на поступки та шукати компроміс в суперечках...

Помітив по ставленню новоспечених "спеціалістів" до роботи. Зараз молодь такої високої думки про себе, що уже через півроку першої роботи вимагає підвищення в посаді до начальнику відділу і в заробітній платні до начальника департаменту. Раніше такого не було. Підозрюю, що така самовпевненість і непоступливість є першопричиною і сімейних конфліктів, які ведуть до розлучень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітив по ставленню новоспечених "спеціалістів" до роботи. Зараз молодь такої високої думки про себе, що уже через півроку першої роботи вимагає підвищення в посаді до начальнику відділу і в заробітній платні до начальника департаменту.

На правах офтопу: розділ "Робота" на борді дуже показовий в цьому плані ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову соплі з приводу вічного кохання.

Якщо уявити, що воно нібито десь є - тоді я згоден бути у вічному пошуку. :) Аби вже його знайти. Врешті решт.

Насправді 2 половинки - всього лиш звичка. Ці половинки настільки звикли, що вже не можуть інакше. Як улюблена кружка, яка раптом розбилася.. Шкода, любив, подобалася..а потім ну і йух з нею. Буде інша! (хто заперечить???)

Кохати самому - і пофіг, чи тебе хтось любить чи ні.. Головне, що ти собі в своїй темі.. Маразм.. Це самоістязання. Ти кохаєш а тебе ні..

Бути коханим - тут взагалі атас. Я такий собі нарцис - дозволяю вам. Любіть мене.. тьфу.. Я не сперечаюся, це приємно. Але все одно гидко.. не чесно.

Шукаючи вічно шось краще - можна залишитися тупо самому. І тебе ніхто і ти нікого.. Буду себе любити!

мав би бути варіант 1+2 пункти. Бо і таке може бути..

Якщо вже брати назву теми до уваги. То тут геометрія обмежується виключно вашою вихованістю та її відсутністю. "Предрассудками". Отак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому берете крайнощі? Мова йде не про вічне, а ідеальне, тобто взаємне. І не про нарциса. Жень, згадай свою ж тему про "Шлюб, чи це розрахунок..."

Опишу один з варіантів. Шлюб розпався, оскільки вона покохала іншого і пішла від нього. А він, не дивлячись на це, не може позбутися тих почуттів попри все. Зустрічає іншу, яка кохає його, бажає мати з ним сім'ю, народити дітей. Він не кохає так пристрасно, але поважає і ніжно ставиться до неї, розуміє, що вона чудова жінка для сім"ї. До того ж роки йдуть. Що робити йому? Чекати, що повернеться та, чи прийде нове палке кохання, чи як згадував Taurus

вибирати собі дружину, яка тебе безмежно кохає. Чоловікові в такому випадку залишається лише відповідати їй взаємністю
?

А бувають і інші випадки. Мала таку знайому, яка не могла бути самою ніколи. Для неї головне було, щоб кохали її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вибирати з-поміж присутніх варіантів - однозначно кохати самому! Коли тебе люблять, а ти ні - це неминуче призводить до того, що врешті ти розчаровуєш людину, використовуєш її, і сам почуваєшся винним і змінити нічого не можна (серцю не накажеш), а коли любиш ти - ти не можеш бути впевненим на сто відсотків, що це взаємно - почуття від цього лише підігрівається і приносить справжнє задоволення... Всі ми мазохісти свого роду. Та й узагалі стосунки без кохання зі свого боку - це тупо, у мене так не буває. Виходить, ти здійснюєш насильство над собою, а заради чого? щоб тебе любили? Тьфу!

Третій варіант навіть не коментуватиму - ідеалів не буває :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Коли ти кохаєш, то відчуття, звичайно, набагато приємніші, це ніби якась ейфорія. Але може трапитися, що кохання засліплює очі, заставляє робити необдумані і часто погані речі.

А коли ти дозволяєш себе кохати, то розум переважає почуття і ти можеш керувати тим, хто тебе кохає. Це трохи егоїстично, звичайно))))

Разом з тим, після нещасливого кохання можна все забути і знов повірити в любов, коли поруч людина, яка тебе дуже сильно любить.

Дуже печально, що все на цьому світі минає і навіть саме сильне кохання((((Воно може змінюватися на прив"язаність, не минати безслідно, але іноді так хочеться повернути перших кілька місяців, бо потім так хочеться свободи.

Іноді, коли все проходить і тебе образили, уявляєш собі зустріч з колишнім коханням, думаєш, що все буде добре, але проходить років 2, в тебе в житті все добре, випадково бачиш його десь і думаєш: він мені не потрібний, як я могла його любити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я навіть і не знаю що сказати...

Безумовно краще кохати самому.

От я наприклад така натура, віддаю себе всього почуттям.мені ПОДОБАЄТЬСЯ кохати.

І я, якщо чесно, дуже сильно боюсь щоб стосунки з коханою людиною не стали звичкою, як часто буває..намагаюсь робити все щоб почуття не холоули ні в мене, ні в моєї коханої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я, якщо чесно, дуже сильно боюсь щоб стосунки з коханою людиною не стали звичкою, як часто буває..намагаюсь робити все щоб почуття не холоули ні в мене, ні в моєї коханої.

- рідкісний кадр :smile-zachot: в основному в стосунках, які тривають не один і не два роки кохання змінюється на прив"язаність або звичку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...