Перейти до змісту

Хто купається на Водохреща?


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

А де буде відбуватись дане дійство? Мона буде поспоглядати, страшено цікаво?

А сама... я стільки не випю biggrin.gif , а якщо серйозно то я змерзлючка і дуже грішна, і страшно залазити в святу воду без сповіді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не купався, але якщо буде місце -- приєднаюсь :) давно хотів спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...я з знайомими вже 2 роки їжджу в джерело св.Анни (як на Почаїв їхати) купатись! перший раз було дуже страшно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...я з знайомими вже 2 роки їжджу в джерело св.Анни (як на Почаїв їхати) купатись! перший раз було дуже страшно..

я там також була але не зимою, перший раз було проще, а вже другий то тіко з другої попитки зайшла у воду.

а от зимою, троха страшнуватенько.

але якщо б було з ким поїхати- з радістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

традиційно щороку в Теремно,коли телевізійники і генерали пороз'їжаються.

Прорубь там постоянно возле раздевалки и зонтиков,а 19-го вырубают еще и крест(йордань).

рубят слева от "моржевой" проруби,там где когда-то был помост-причал.Рубят из церкви,той,что в Теремно.Святит батюшка оттуда же.В кресте никто не купается,неудобно заходить,оттуда только воду черпают.Кстати привозят с собой в бочках и питьевую воду.Так шо можна сразу набрать воды и для мытья и для питья.У меня до сих пор стоит в бутылке вода из озера(прошлогодняя) не воняет и не цветет.Факт.Добавляю по чуть-чуть когда малую купаю.

мы обычно к полудню подтягиваемся,уже все расходятся.Как крест рубят не знаю,может и пилят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

biggrin.gif Незнаю нарахунок теремно, освячення води проводитись буде на центральному пляжі річки Стир біля будиночків морожів. Все це дійство, вже декілька років, організовує ГО природно-духовний центр "Свіча" під керівництвом Табачук О. В. Так що всіх запрошую на 12:00. Там є будиночки де ви зможете підготуватись до занурення, а після ви зможете випити гарячого вина або кави безкоштовно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як 50 грам вина можуть негативно вплинути на організм після купання, чесно не спец в цьому ділі, але чогось була така мисля скупнутися цього року, раніше не пробував.

Правда трохи болить горло, то не страшно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як 50 грам вина можуть негативно вплинути на організм після купання, чесно не спец в цьому ділі, але чогось була така мисля скупнутися цього року, раніше не пробував.

Правда трохи болить горло, то не страшно?

В цей день, і тільки в цей, вода дуже Благодатна, рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... ГО природно-духовний центр "Свіча" під керівництвом Табачук О. В.... а після ви зможете випити гарячого вина або кави безкоштовно.

ну и эти туда же sad.gif

я раз с температурой купался,на другой день выздоровел.Но все-равно нужно без фанатизма,каждый должен рассчитать свои возможности.Мне сегодня рассказали,что Л.Украинка как раз на Водохрыще окунулась и заболела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне сегодня рассказали,что Л.Украинка как раз на Водохрыще окунулась и заболела.

Не занурилася, а промочила ноги. Будучи малою пішла на Водохреща по воду, а в ті часи воду не освячували як зараз у посудинах, а занурювали хрест у річку і потім люди звідти набирали воду. Під вагою людей лід прогнувся і вода вкрила тонким шаром лід зверху, саме в цій воді і промочила ноги Леся, а оскільки мороз був сильним, то дуже застудилася і не змогла вилікуватися протягом подальших років. Ця простуда в дитинстві і стала причиною її смерті :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно а хто де буде? Сьогодні проїжджав біля теремнівського озера, роздивлявся де та ополонка, так і не побачив.

Хоча + в центра, що там буде палатка, переодягатися легше. Побачимо завтра. Мій брат то їде на джерело святої Анни купатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долго Батюшку ждали, думал уже не полезу, но потом думаю, что зря приехал! Многие прыгали, а не заходили, а мне больше попёрло спокойненько зайти и культурненько, не спеша, три раза окунуться. Вышел, прошёлся босиком по снегу и прозрел, тело аж кипело, жарко было (я не морж, но каждо утро в бассейне после душа 2-3 мнутки в холодной воде постоять люблю), если б сказали, что нада ещё понырять - даже не раздумывал бы - пошёл бы!

Подумываем превратить это в традицию, пока хотя б по выходным выезджать туда.

post-490-1263905663.jpg

post-490-1263905702.jpg

post-490-1263905729.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Водохреща – це день, коли у всіх храмах України освячують воду. Цілющим властивостям йорданської води дивуються навіть вчені. Вони помітили, що освячена вода стає “живою” саме в день Хрещення господнього.

Фахівці зазначають, що зразки води найбільше біологічно активуються тоді, коли наступає таке розміщення планет і Сонця, яке буває лише раз в рік – саме в пору Водохреща. Крім того, за словами дослідників, вода володіє пам”яттю, вона як живий організм має можливість записувати різні події.

“Вода має властивість акумулювати усю енергетику — позитивну і негативну. Навіть якщо її поставити на столі і між собою сваритися, то вода набере негативну енергетику; якщо миролюбиву бесіду проводити, то вона набере позитивну енергетику”, - розповів лікар Остап Дорош. За його словами, молитви священника над водою в день Водохреща примножують її цілющі властивості у кілька разів. Тому вчені радять не лише віруючим, але й усім, хто прагне бути здоровим, набрати сьогодні освячену йорданську воду і користуватися нею цілий рік.

Цікавий факт, що лише ця вода може стояти декілька років при кімнатній температурі і не буде псуватися, зберігаючи приємний смак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кулись на Стирі, класссс

купався перший раз

вирішили з братом піти

взяли сухі труси, великий рушник, термос з чаєм

позвонили, запитал як, де і коли

на 12.00 приїхали в центр до р. Стир

чекали поки священники з Шибою освятять

розділися, холодно було тільки в ноги. чекали в черзі хвилин 5, босі, на снігу - холодно блін вноги

прийла черга, відчуття холоду не було, по коліна в воду, все норм... далі з головою... і тут стало ппц

руки оніміли, дихати важко.... 3 рази нирнув і бігом з води, обтиратися

тіло онімівше, холоду не відчуваєш, але блін таке враження що холодно ))))

саме гірше пальці на ногох/руках

бігом обтиралися.. надів майку, і кофту, взяв труси і побіг в кабінку передіватися... яйця ппц як мерзнуть... потім ледве віддер мокрі плавки від метелевої труби

бігом в штани, пальці одубіли ніфіга не слухаються, ледве застібнув гудзика (а в мене їх там 4)

прибіг, обтер стопи від снігу, шкарпести, теплі черевики, куртку, шарф, шапку. куртку не зміг застібнути поки руки не зігрілися....

далі пив чай. чай швидко зігрів... почав відчувати пальці, спочатку на руках

зігрівся під час ходи і все норм

правда трусило час від часу ще десь з пів години

моя порада, беріть тапки, беріть теплі носки і взуття що можна легко взути, спідні штани, і труси з начосом ))), чай

і можна хоть кожен день купатися

ми вирішли ще колись зимою сходити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж на Стирі, до 4-тої мав справи, потім з другом вибрались.

post-111-1263914630.jpg

post-111-1263914655.jpg

post-111-1263914678.jpg

При виході з води було дійсно тепло, правда на хвилинку оніміли ніг, але все гут. Правда я з головою не занурювався, вже другий раз спробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місце: Теремно.

досвід: 1й раз. ^_^

коротко:

Група моржів професіоналів та моржів новобранців вибралась на місце X для щорічного ритуалу змиття гріхів.

Спочатку вскочив старший по-рангу (ніяк не зреагувавши на температуру води, і спокійно вийшов сушитись.) Інші офігівши від такою легкості набрались ентузіазму і по-черзі в ополонку...

Дехто давав драпака, коли відчув на собі 0 по-цельсію, інші з гідністю переніс всі труднощі і невзгоди...)

А взагалі... головне настроїти себе... Як наперший раз то адреналін шкалить під час вдягання, стрибків температури. А ще пальці на ногах, хто ниряв розуміє...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також вчора купався!!! на Стирю зразу після Гузя, відчуття просто супер! І на фотках доречі я також присутній, остання моя(звісно перед рятувальниками) і перед нею тож пару є! На наступний рік обовязково хочу повторити, а мож і цього ще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Хто буде купатись цього року?

Смущає одне, так це + 3 і дощ, вроді коли + на вулиці то з води холодно як виходиш, зате пальці так швидко не мерзнуть, але думаю чи в таку погоду взагалі треба те купання ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра хтось буде купатись? Думаю в обідню перерву з роботи на годинку вискочити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...