Перейти до змісту

Проблеми з ADSL


Рекомендовані повідомлення

Ну і знову проблеми з нетом.... пропав інет! Почав шукати проблемку в себе, перегрузив модем і..... модем зав"язується на 4096 kbps / 864 kbps, доступ до "глобальної мережі" є, хоча в купленому тарифі 5 мбіт/с. Ще разок перегрузив, результат той самий. Мені і так не сподобалось те, що компанія "Датагруп" продає своїм клієнтам тільки канал на 5 Мбіт/с (в це входить довнлоад + аплоад = 5 Мбіт/с)))))) а тут ще й супровід "траблів".

Я дуже лояльний клієнт і все розумію, але сил вже нема тарпіти! Коли буде стабільність? Коли я зможу забути про те, що я підключив інтернет від "поважної" компанії і мені, як звичайному "юзеру", непотрібно буде займатися перегрузками модему, переналаштуваннями, змінами ДНС, дзвінками на службу підтримки (хоча, результатів це не дає... тільки ПЛ до "КМД" може вирішити якісь проблеми). УУУУУУУУ.... можливо, то тільки мені "пощастило" з лінією, але це мене дуже, ДУЖЕ НЕ ВЛАШТОВУЄ!!!!! Якщо, хтось напише, типу, переходь до іншого оператора, то я відповім: "ДЯКУЮ", але я підписував договір з Датагруп, які зобов"язувались надавати послуги в повному обсязі.

Можливо, я написав для когось з працівників "Датагруп" в образливій формі, але то все результат того, що накипіло за кілька років отримання послуг....... і без переходу на особистості.

PS: в свому повідомленні не прагну на когось наїхати, адже розумію, що даний форум ніякого відношення до провайдера немає ;) , а намагаюсь знайти таких самих "звичайних юзерів". ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай телефоністи міряють лінію. Сиджу на адсл вже 2 роки - жодного разу модем не ребутав (ну, хіба як світло на довгий час пропадало і упс вимикався).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він правильно пише, може фіз особи того не розуіють і не бачать, а от на фірмі де сидять з 8 і буває до 24 години, і де кипить робота, інет може пропасти в самий непідходящий момент, одразу все на мене валять, ніби я винен, хоча ребут модема і він показує адсл є коннект є а інета нема... Без образ але особливо після нового року ці маленькі проблемки вилазять все частіше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі проблем нема.

Тільки шкода, що у нових тарифних планах 5 Мбіт/с = download + upload. Претензій до постачальника послуг не може бути, оскільки на офіційному сайті вказано "Швидкість доступу до мережі Інтернет - 5 Мбіт/с", без уточнень )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, до 5Мбіт/с чи просто 5Мбіт/с . Бо то є Велика різниця.

Телефонуй в саппорт.

Nobreak.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

адсл - асинхронний канал. Йожику ясно що аплоад обмежено технологією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аплоад в ДГ обмежено на 1 мегабіт, а ось на рахунок проблем то по проспекту Перемоги 7 там така велика територія (стадіону)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

візьміть ще в телекома канал, чи у візора. останні 10 мегабіт за 2000 грн. дають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьміть ще в телекома канал, чи у візора. останні 10 мегабіт за 2000 грн. дають

та да і ще в "великого" "провайдера" "Аверса" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адсл - асинхронний канал. Йожику ясно що аплоад обмежено технологією.

Що таке "Asymmetric Digital Subscriber Line" я знаю. Так і тут питання про асиметричність каналів ніхто і не піднімав. І навіть претензій ніхто не висловлював. ;) Поросто, було помічено, що 5 Мбіт/с, про які згадується в тарифному плані "Король трафіку" - це сумарна ширина каналу (DW + UP). Вище я зазначав, що претензій висловити провайдеру не можна, оскільки всюди згадується лише "5 Мбіт/с", без всяких: "до", "після", "download", "upload".

Згадані "Телеком", "Візор" покищо користуються своєю монополією в деяких районах, а тому можуть доїти своїх клієнтів ще й не такими тарифами, надаючи неадекватні послуги за такі кошти. Збільшення конкуренції на певному сегмені ринку завжди призводить до позитивних змін, а тому будемо чекати "конкуренції". У певних містах, де фактично кожному мешканцю є можливість підключитись до кількох провайдерів, ціни суттєво відрізняються від наших, хоча наразі Датагруп у Луцьку є найбільш адекватним у своїх цінах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адсл - асинхронний канал. Йожику ясно що аплоад обмежено технологією.

хоча наразі Датагруп у Луцьку є найбільш адекватним у своїх цінах.

Для фізичних осіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юридичні особи використовують доступ до "глобальної мережі" в комерційних цілях, а тому і вартість відповідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...