Перейти до змісту

Кто тут как рисует?


fenmix

О рисовании  

133 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

вчусь малювати по трошхи далі , вже виходить трошки краще :)

мені дуже подобається, тільки вертикалі збиті, і таке враження, що малюнок валиться на бік. І якщо передній план проробити деталізацію, буде мати глубину, або навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Саме цікаве в малюванні починається коли ви з 2d переходите в 3d. Класична школа малювання, яка вивчає форму, світло і тінь надзвичайно цікава і складна. Професійному художнику навіть натура не потрібна, щоб намалювати гарну природню фігуру з врахуванням затінених областей, засвічених і бліків. Це дуже важко і дуже цікаво. Нічого кращого для осмислення немає, я відвести тиждень на малювання об'ємних фігур: кулі, куба, конуса, піраміди і їх поєднання. А далі ви намалювали контури якогось чуділки і почали мяким олівцем їх оживляти. В продажу є вугільні олівці, вони мякі і дають сильну чорноту, одним таким олівчиком можна нормально промалювати глибину. Щоб не було видно штрихів затемнення (гарні академічні штрихи - це гордість, але їх навчитись дуже важко і для цього олівець тримається іншим чином ніж ручка при письмі, навісу, доторкаючись до паперу тільки кінчиком загостреного олівця) візьміть щось типу туалетного паперу, щільно складіть і розмазайте до необхідного тону.

Оскільки тут всі аматори, то було б також добре вибрати собі за вчителя, якогось гарного художника і пробувати змальовувати на початках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це там вже в фотошопі дороблено, насправді малюнок набагато світліший, і ще й сфоткав на телефон, тому якість - shit

Штрихи робити взагалі не вмію, тому переходи робив пальцем :)

Буде час перемалюю і зроблю нормальне фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офтоп. Хочу знайти творчих друзів. Додавайтесь вк - http://vk.com/igorprog

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я пишу картини маслом чи акрилом, розписую стіни технікою аерографією. Пішла в художню школу в першому класі і відходила всю програму, їздила на пленери. Потім навчалась в ЛНТУ на дизайнера. Пробувала виставлятись, але за браком часу через роботу по аерографії закинула цю справу.Працювала в Луцьку, Одесі та Львові по аерографії.

Кому цікаво фото можна подивитись тут: http://vk.com/victory_velychko

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

теж люблю помалювати :)

хтось говорив, що в тебе багато робіт - ану виложуй потрошки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 10 місяців потому...
  • 4 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...