Перейти до змісту

Я - громадянин.


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

Певною групою людей сформована концепція, яка задекларована в ролику.

Давайте проаналізуємо питання (суть), що піднімаються в відео, відсунувши концепцію на задній план.

Ролик

Я не представник даної організації, але задаю собі схожі запитання.

Хто що думає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давай може ти і починай обговорення (аналізування)? ;)

пс: як на мене, то цей ролик ні про що. Нічого нового, нічого, що б спонукало до дій... Просто гарна картинка.

ппс: єдине, що сподобалось це як розкладається буковка "Я" на "ua" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ронін

Нажаль можлива концепція:

Я свідомий того, що я Українець!

Я не свідомий громадянин... :(

eNyk спробую.

Я свідомий того, що я Українець. Я свідомий громадянин. Мені не подобається жоден з політиків, які мають шанс перемогти на виборах 2010. Але я піду і проголосую, зроблю максимум, щоб проголосували мої близкі і друзі. Я визначився за кого я буду голосувати. Я буду голосувати за конфігурацію сил, при якій, на мою думку, Україна має шанс на розвиток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаві обличчя (на сайті), вдала реклама, спочатку навіть думав - соціальна. Почекаємо, поки не покажеться той, хто це все замовив, щоб не було як з Тягнибоком та Коломойським.

Якщо там реально якісь нові фігури, наприклад ті ж самі брати Капранови, чому-б і ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ронін

Нажаль можлива концепція:

Я свідомий того, що я Українець!

Я не свідомий громадянин... :(

eNyk спробую.

Я свідомий того, що я Українець. Я свідомий громадянин. Мені не подобається жоден з політиків, які мають шанс перемогти на виборах 2010. Але я піду і проголосую, зроблю максимум, щоб проголосували мої близкі і друзі. Я визначився за кого я буду голосувати. Я буду голосувати за конфігурацію сил, при якій, на мою думку, Україна має шанс на розвиток.

Президент Украины Виктор ЮЩЕНКО заявляет о завершающем этапе переговоров с четырьмя кандидатами в Президенты в поддержку единого кандидата на выборах 17 января 2010 года.

Как передает корреспондент УНИАН, об этом он заявил во время встречи с жителями города Моршин Львовской области.

По словам В.ЮЩЕНКО, в частности, ведутся переговоры с Олегом ТЯГНИБОКОМ и Анатолием ГРИЦЕНКОМ в поддержку единого кандидата.

«Такие контакты проводятся. Последняя неделя перед выборами будет ключевой для завершения переговоров с Юрием КОСТЕНКО, Арсением ЯЦЕНЮКОМ, Анатолием ГРИЦЕНКО, Олегом ТЯГНИБОКОМ», - отметил В.ЮЩЕНКО.

Он также отметил, что выход во второй тур Юлии ТИМОШЕНКО и Виктора ЯНКУКОВИЧА «будет промосковским проектом».

«Если я выйду во второй тур, то ЯНУКОВИЧ не будет Президентом», - сказал В.ЮЩЕНКО, выразив надежду, что за неделю до выборов будут достигнуты договоренности в контексте объединения в поддержку единого кандидата в Президенты от демократических сил.

Ось...

Кандидат на пост Президента Украины Анатолий ГРИЦЕНКО заявляет, что не ведет с действующим главой государства Виктором ЮЩЕНКО никаких переговоров относительно поддержки единого кандидата от демократических сил на выборах 17 января.

Об этом А.ГРИЦЕНКО заявил в интервью УНИАН, комментируя вчерашнее заявление В.ЮЩЕНКО «о завершающем этапе переговоров с четырьмя кандидатами в президенты в поддержку единого кандидата от демократических сил на выборах».

«В очередной раз Президент сказал неправду», - опроверг он заявление действующего главы государства. Как отметил А.ГРИЦЕНКО, «переговоров с ним и его штабом не было, нет и не будет относительно объединения».

В то же время, кандидат в президенты уточнил, что в данном случае он говорит только в отношении себя, ведь его фамилия уже во второй раз прозвучала в соответствующих заявлениях В.ЮЩЕНКО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце мене доперло, як виробника продукції.

А що Ти, так так ти можеш запропонувати натомість? Як на 4600000 ротів жодної зубної щітки не виготовляється!

post-5408-1262642050.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...