Перейти до змісту

Селекторна нарада у компанії "Хортиця"


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

ага... помогло вписать урл ручками.. ато после редиректа линк был на внутренний ресурс почимута... :)

люди гибнут за метал ... у кавота крыша протекшая напрочь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю людина з такою кількістю зелених лямів знає як і з ким потрібно спілкуватись.

Неадекватність тут дуже яскрава, але й продуктивність праці після цієї селекторної наради виросте безперечно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

начальство арьот, а наша работа - пасьянс раскладать :D

Фамилия?! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дело не только в качестве. Хорошей водки много. Как пробиться в лидеры?

— Это непросто. Мы уже не можем разговаривать с конкурентами, как два года назад, хвастаясь победами на 20%. Сейчас побеждают на 1-2%. Этот отрыв, я всерьез верю, дает сильная корпоративная культура, заточенная на то, что мы продаем не водку, а набор решений для наших любимых клиентов.

Многие руководители отечественных компаний жалуются на кадровый голод, на то, что одни придурки работают. Сами виноваты: не создали систему поиска драгоценностей в болоте.

Мои же люди, сумевшие дорасти до уровня фирмы, обласканы, облизаны, для них созданы комфортные условия работы, они общаются со мной без посредников и, главное, они обязаны спорить, конструктивно. У нас 99% решений принимается коллегиально. С этими ребятами порой идет такая рубка, что сложно и описать. Вы не представляете, какие слова звучат, как долго и напряженно мы обсуждаем практически каждую тему. 90% своего времени я трачу на обсуждения, потому что в итоге вместе принимаем правильные решения, в разы сокращающие путь к успеху. Долго запрягаем — быстро едем.

http://www.kontrakty.com.ua/show/rus/artic...1020067036.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально.

Так і має бути. Реально деякі агенти/манагери/регіонали тупо зажралися типу "Да я в Хортіце работаю на.." !!

І половина з них реальне бидло. Коли людині платять доволі непогану ЗП а вона ще й ніфіга не робить (нас'яянс розкладає).. ну, я б також зірвався б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли до підлеглих нормально відносишся, вони "залазять на шию, ше й ноги звішують"

Маячня. Невже для щирого українця єдиний стимул працювати - матюки і п**дюлі?

Як на мене, то нормальне ставлення, нормальна ЗП і люди теж будуть боятися втратити то шо мають. Нє?

З.І. Сам дірєхтар, псєму інтєрєсуют матіви "щирих українців")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата одного товариша у якого в Києві будівельний бізнес ... процвітаючий бізнес : Работникам нужно платить столько, что бы не умерли с голоду ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата одного товариша у якого в Києві будівельний бізнес ... процвітаючий бізнес : Работникам нужно платить столько, что бы не умерли с голоду ...

Тоді вони не тільки не будуть працювати, але й будуть "нємножечко врєдіть".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді вони не тільки не будуть працювати, але й будуть "нємножечко врєдіть".

Наші люди будуть вреднічать по дефолту. :)

Доречі вгадай куди основна маса будівельників діває "надлишок" коштів? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Працювала на Хортиці 2 роки. Цікавить мотивація і т.д. і т.п.??? Залюбки відповім на всі запитання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...