Перейти до змісту

Жіночність


anahareo

Рекомендовані повідомлення

Так собі сиділа і думала про стереотипи. Які жінки подобаються чоловікам? - Ясна річ, жіночні. Але критерії оцінки у всіх різні. Для когось дуже важливі риси обличчя, для когось - манери, звички (навіть чула думку, благо, поодиноку, що жінка, яка курить, - вже не жінка!!), для когось - все в комплексі. Тільки набір рис, які зачаровують у жінках, дуже різниться у багатьох представників чоловічої статі. То що ж воно таке - жіночність, і з чим його їдять?.. Пишіть коменти, цікаво буде співставити міркування чоловіків та жінок ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені жіночність не тільки в жінках подобається, а й в чоловіках. Для мене критерій жіночності - це по перше ніжність, тепло, м"якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kykysya5: я б не назвала ніжність чоловіка жіночністю))).

Вміння чоловіка бути ніжним - не таке вже й часте.

Помітила, що дуже привертає увагу, коли чоловік ласкаво відноситься до своєї дитини, аж приємно глянути :).

На рахунок жіночності жінок, то думаю що жінки до такого критичніше відносяться.

І все ж, я думаю, що це сукупність рис і зовнішності: плавних форм, доброти, розуміння і вміння бути слабкою))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kykysya5: я б не назвала ніжність чоловіка жіночністю))).

Вміння чоловіка бути ніжним - не таке вже й часте.

Помітила, що дуже привертає увагу, коли чоловік ласкаво відноситься до своєї дитини, аж приємно глянути :).

На рахунок жіночності жінок, то думаю що жінки до такого критичніше відносяться.

І все ж, я думаю, що це сукупність рис і зовнішності: плавних форм, доброти, розуміння і вміння бути слабкою))).

Ні, те що чоловік ніжно відноситься це не обов"язково жіночність. Я маю на увазі , шо є чоловіки, такі мужик: в нього мова про мужскі справи, не дай бог в одязі якась голуба чи рожева деталь, а є чоловіки з якимим можна поговорить про моду, і в одязі можуть дозволити вдягнути там шам шарф блакитний і джинси з якимось цікавими елементами. І ці риси також відображаються не лише в зовнішньості, а й в поведінці. Буває, що жіночність настільки виражена, що на нього говорять"голубий". В нього навіть манера розмоляти така м"яка, плавна, рухі витончені, він може сказать, що ця помада мені личить. Ну але він нормальної орієнтації. Просто цієї жіночності забагато. Так само можна сказать про жінок тільки навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває, що жіночність настільки виражена, що на нього говорять"голубий". В нього навіть манера розмоляти така м"яка, плавна, рухі витончені, він може сказать, що ця помада мені личить. Ну але він нормальної орієнтації.

Він працівний тебе жосско надурив :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все ж, я думаю, що це сукупність рис і зовнішності: плавних форм, доброти, розуміння і вміння бути слабкою))).

по великому рахунку так і є. але кожна людина має свої певні особливості, які і роблять людину унікально. Природа створена так, що все у світі прагне до гармонії, тому і людина на інстинктивному рівні обирає другу половинку по особливостях, яких не має сама. Такий закон природи.... Хто скаже, що неправда, хай спочатку розбереться глибоко у собі, у свому світі...

Сьогодні суспільство живе по стадному принципу - хтось нав'язує певну моду (моду на все!), а стадо буде бігти за цією модою, не зважаючи ні на що(( От і стереотипи є такі, що чоловік має бути багатим, а жінка - довгоногою красунею. Так чи інакше кожен мріє про таке, бо так є у сусіда, так показують по телевізору, от і я так хочу!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для мене жіночність - це:

1. Форми.

2. Поведінка (голос, жести, міміка, рухи, хода).

3. Відсутність факторів, притаманних чоловікам (різкість, грубість, "пацаняча" поведінка, паління, та ін.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віка- це ти про Антона? БУГАГАГА))))))))))))))))))

3. Відсутність факторів, притаманних чоловікам (різкість, грубість, "пацаняча" поведінка, паління, та ін.)

упсс)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, ога :) Твоя проніцатєльность - ето ключ к поніманію многого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віка- це ти про Антона? БУГАГАГА))))))))))))))))))
3. Відсутність факторів, притаманних чоловікам (різкість, грубість, "пацаняча" поведінка, паління, та ін.)

упсс)))))

Тоха грамотно поєднав чоловічі риси і жіночність, за шо йому +. Він вміє, в залежності від ситуації, використовувати ці чи інші риси. А ваабще не про нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрештою жіночність з точки зору чоловіків - це коли жінка ховається за його мужніми як стіна плечима :)

А жіночність з точки зору жінок?

Мені наприклад ніколи не подобалися гламурьониші. Напинджена манера говорити, писклявий тихий голосок, награна дитячість, накладні нігті, вічно наведені губи, ой.. а ви знаєте....і ПОСТІЙНІ розмови про моду, шмотки, косметику. фі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь, про твою нелюбов до того, що ти вкладаєш в поняття "гламуру" знають всі :) Але жіночність - це не те, що ти звеш "гламуром", повір. Це може бути посмішка, вимова, погляд, рух, закидання ніжки на ніжку, поправляння волосся... і ніякої косметики чи накладних нігтів, це тут ні до чого. Не віриш? Тоді я тобі докажу простою тезою: взявши за моду "напинджену манеру говорити", увімкнувши "писклявий тихий голосок", "награну дитячість", приклеївши накладні нігті, навівши губи, постійно розмовляючи про моду, шмотки, косметику - я не стану жінкою, тим більше, жіночною :) Так що все, що тобі не до вподоби - не є показником жіночності. Підкреслити її наведені тобою фішки можуть, але не наділити людину жіночністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то жіночність все ж таки найменше проявляється в зовнішньості, більше в манерах, поставі, рухах, ходьбі, посмішці, умінні гарно себе подати, зі смаком одягнутися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умінні гарно себе подати

нахріна себе кудись подавати?))а тим більше комусь

зі смаком одягнутися

Незгідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка в простому ситцевому платті з заплетеною нашвидкоруч косою і абсолютно без косметики може бути просто фантастично жіночною. Погляд, посмішка, ніжні акуратні руки, здорова на вигляд шкіра, якісь певні жести, культура спілкування, в певній мірі сором'язливість... Як на мене, справді жіночна дівчина/жінка ніколи не дозволить собі вульгарщини, матів, "мужланського" тону в розмові. П'яна жінка не буває жіночною, як на мене.

А тупорилих сучасних гламуро-блондинок не вважаю жіночними, відчуваю до них відразу. Ходяча бездарна реклама себе коханої. Бридко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умінні гарно себе подати

нахріна себе кудись подавати?))а тим більше комусь

Ну хоча б для того, щоб справити гарне враження на людей.

зі смаком одягнутися

Незгідна.

Тобто ти вважаєш, що жінка може бути жіночною нарядившись в бог зна що, я не кажу одягатися як гламурняк, просто речі повинні підходити по стилю і по комплекції людини, і взагалі як на мене, то чим простіше - тим гарніше.

Дуже не люблю коли іде жінка в спортивних штанах і в туфлях, коли в її одежі стільки кольорів, що не перерахуєш, або коли досить повненькі жіночки одягають спіднички, що ледь задьню частину закривають і коротенький топік який оголяє декілька кіло жиру на животі :dont: Я розумію, що не всіх природа наділила стрункістю, але в теперешній час і на повних і на худих людей можна підібрати досить гарні речі, що підкреслять їх плюси, а не мінуси фігури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хоча б для того, щоб справити гарне враження на людей.

Kleo, ти не тій людині це пояснюєш. "Гарне враження" і Forever_Autumn -- поняття несумісні, вона готова на будь-що, аби гарного враження не справляти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно , що тема знайшла таки відгук і в чоловічої, і в жіночої частини форуму. В свою чергу, від себе скажу, що жіночність, на мою думку, справді здебільшого заключається в поведінці, себто в "манері себе подати", у вмінні виглядати природньою, якщо так можна виразитись. Не комплексувати в жодному разі. Любити себе і почуватись привабливою, бути ніжною і витонченою, от, мабуть, і все. А щодо "чоловічої" жіночності, то вона мене навпаки швидше відштовхує. Мужик повинен бути мужиком. :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужик повинен бути мужиком. :):)

...у ватнику/фуфайці, кєпці/вушанці, кирзачах в гноївці, з біломором в кутку губи, з мощьним перегаром, тільки що від плуга - таким я собі уявляю "мужика". з дитинства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хоча б для того, щоб справити гарне враження на людей.

Kleo, ти не тій людині це пояснюєш. "Гарне враження" і Forever_Autumn -- поняття несумісні, вона готова на будь-що, аби гарного враження не справляти :)

І це не заважає і не заважало деяким особам чоловічої статі в ту Форевер Отум закохуватись.

З.І. І тебе я тоже люблю :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...