Перейти до змісту

У Нідерландах спалах "козячого" грипу. Шість трагічних наслідків.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Я просто плачу... :)

У Нідерландах тепер побоюються не "свинячого", а "козячого" грипу, який передається безпосередньо від тварини до людини. Наразі у країні захворіло вже 2300 осіб, і зафіксовано шість трагічних наслідків.

Як повідомляє австрійська газета "Die Presse", Міністр охорони здоров'я Аб Клінк і Міністр сільського господарства Герда Фербюрх вже наказали знищити десятки тисяч інфікованих кіз.

Епідемією козячого грипу охоплені переважно східні і південні провінції, де на фермах міститься близько 375 тис. кіз. Цей різновид грипу завдав шкоди 55 фермам, всього у Нідерландах їх нараховується 350.

Основні симптоми козячого грипу: болі у горлі, головні болі, ломота у кінцівках, висока температура і відчуття сильної втоми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно хтось в україну привезе... як не в цьому році - то в слідуючому ;)

В виборчих штабах , вже бабло на тих козлів віділяють , і розробляють плани як на тому попіаритись , напевно знову в Тернопіль завезуть. :D , ще часу місяць є, но тут головне не прозівать , і срочно вибивать міліарди на профілактику.

в уряді вже каже даже кандидатуру пастуха знайшли ,капітан Козлов з СБУ, фамілія спеціально для конспірації підібрана . не розбереш чи то капітан Козлов , чи капітан стада козлов. ;)

Radio ББС one

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто дає ці назви грипу ? Вже перечислили половину свійських тварин ,напевно слідуючі назви будуть коровячий ,конський :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто дає ці назви грипу ? Вже перечислили половину свійських тварин ,напевно слідуючі назви будуть коровячий ,конський :D

Я тоже про это подумал .... ещё будет индюшачий, утячий, тхорячий, гусячий :D:lol: Видимо понравился чувакам бизнес .... как из ничего заработать биллион.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так кінський вже є ..... В Австралії.... Ветеринар і кілька чоловік із ферми, де були хворі коні, із симптомами, схожими на грип...

Чекаєм котячий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені здається що скоро кінець золотому дну!!

Того і хапають побільше. Віруси не так легко мутують, як нам втюхують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как по мне, то такие названия вирусов придают рейтинг как интернет-страницам так и теленовостям, думаю что не свиной и не этот грипп никакого отношения к нашим меньшим братьям не имеет, а уж сколько фармацевты на этом зарабатывают :wub: ... Кто-то в Нидерландах это начал, а интернет сообщество сразу поддержало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

название для гриппа - классное :)

чихнул/кашлянул, тут же: "ах ты, казёл!" и все, одним носителем меньше

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова \і напевно буде вдала\ спроба вигребсти побільше бабла з держави. А про те що зараз робиться в Рівненській області ніхто нічого не каже! ВОНА ж нас уже врятувала! Який може бути грип?! Хоча ситуація зараз там набагато страшніша, ніж під час карантину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж щойно прочитав в новинах. Тамошні гомосекі перейшли на кіз? :_09:

та может опять решили бороться с моральностью

сначала придумали спид, что бы геев меньше стало, но их не стало, признали своё поражение и решили ударить массово по мозгам зоофилов.

сначала птичек обезопасили они на свинок перешли, потом свинок защити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...