Перейти до змісту

Osho


P0HIH

Геній чи шахрай?  

27 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Геній чи шахрай ?

:sm128::sm128::sm128:

Ошо читав не багато,в основному з твоєї подачі :D .

Моє враження не змінилось:ОШО-геніальний маніпулятор!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геній чи шахрай ?

:sm128::sm128::sm128:

Ошо читав не багато,в основному з твоєї подачі :D .

Моє враження не змінилось:ОШО-геніальний маніпулятор!!

Деякі речі все ж такі тобі сподобались :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому шахрай? він просто подає цікавий світогляд- наша справа погоджуватись чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якраз вся фішка в тому, що він не подавав.

Всі книги написані з його слів послідовувачами. Тому чистоту його думки ми прочитати та зрозуміти не можемо, бо вона окраплена суб'єктивним транслюванням того хто писав книгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якраз вся фішка в тому, що він не подавав.

Всі книги написані з його слів послідовувачами. Тому чистоту його думки ми прочитати та зрозуміти не можемо, бо вона окраплена суб'єктивним транслюванням того хто писав книгу.

Біблія теж не написана Богом...... :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому шахрай?

я ж не сказав що шахрай і не сказав що він гуру , мені цікаво як його розуміють ті хто знайомий з його думкою......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ошо виводить всіх маніпуляторів, в тому числі релігії, на чисту воду.

Схоже на те, що він дійсно знайшов себе (істину).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хватает какого-то нейтрального пункта в голосовании, что-то вроде "мудрый человек" :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як йому Ватикан ще анафему не вклеїв...Не знаю.

Подивилася відео....ех...ДА! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так хто він?

афроамереканец в шапочке Салта Клауса с ролексом и фальшивой бородой =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і не зрозумів що він хотів сказати, чи донести, і кому. Два рази передивлювався. Мені зається що ця промова не актуальна, і не буде такою. Вважаю не слід вчити когось що таке Бог, і як в нього вірити чи не вірити. Не варто ставити це в рамки. Життя це Бог, і Бог це життя. Радість це Бог, і Бог це радість. Я радію - я живу - Я Бог!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я понял почему он так тормозит.

он просто пересказывает то, что слушает в наушник.

ведь нереально столько пурги наизусть выучить ;)

Самыми опасными дураками следует считать дураков с высоким интеллектом; они думают, что они самые умные. (Валентин Домиль)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самыми опасными дураками следует считать дураков с высоким интеллектом; они думают, что они самые умные. (Валентин Домиль)

:101010: :101010: :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і не зрозумів що він хотів сказати, чи донести, і кому. Два рази передивлювався. Мені зається що ця промова не актуальна, і не буде такою. Вважаю не слід вчити когось що таке Бог, і як в нього вірити чи не вірити. Не варто ставити це в рамки. Життя це Бог, і Бог це життя. Радість це Бог, і Бог це радість. Я радію - я живу - Я Бог!!!

Кажеш що не треба Бога ставити в рамки? А сам створив конструкцію: «Життя це Бог, і Бог це життя. Радість це Бог, і Бог це радість. Я радію - я живу - Я Бог!!!»

Проблему вирішив, і можна цим більше не заморочуватись :D

А коли сумуєш чи злишся ти вже не Бог?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і не зрозумів що він хотів сказати, чи донести, і кому. Два рази передивлювався. Мені зається що ця промова не актуальна, і не буде такою. Вважаю не слід вчити когось що таке Бог, і як в нього вірити чи не вірити. Не варто ставити це в рамки. Життя це Бог, і Бог це життя. Радість це Бог, і Бог це радість. Я радію - я живу - Я Бог!!!

Кажеш що не треба Бога ставити в рамки? А сам створив конструкцію: «Життя це Бог, і Бог це життя. Радість це Бог, і Бог це радість. Я радію - я живу - Я Бог!!!»

Проблему вирішив, і можна цим більше не заморочуватись :D

А коли сумуєш чи злишся ти вже не Бог?

Зло це диявол, а я ,більше Бог ніж диявол. Що ти на це скажеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зло це диявол, а я ,більше Бог ніж диявол. Що ти на це скажеш?

Нема смислу починати філософствувати про те, хто такий д’явол і звідки він взявся. Якщо Бог створив все, то і д’явола також. Значить в ньому є потреба. Тоді нема різниці більше в тобі від Бога чи д’явола.

Взагалі говорити на такі теми складно.

Слова для кожного мають свій особистий смисл...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зло це диявол, а я ,більше Бог ніж диявол. Що ти на це скажеш?

Нема смислу починати філософствувати про те, хто такий д’явол і звідки він взявся. Якщо Бог створив все, то і д’явола також. Значить в ньому є потреба. Тоді нема різниці більше в тобі від Бога чи д’явола.

Взагалі говорити на такі теми складно.

Слова для кожного мають свій особистий смисл...

Згоден з тобою на всі 200. Просто бісить що ось таких як цей обкуриш ошо, чи як його, сприймають всерйоз. Хто в більшій чи меншшій мірі знайомий з працями наших предків філософів, повинен був би дійти до таких умозаключеній сам, але ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сприймати його серйозно точно не треба, як і філософів.

До всього можна тільки самому дійти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

он говорит то,что многие хотят слышать.И не важно правда это или нет.Он не первый и не последний с концепцией- Бог-это я и ты,каждый.А это и есть мошенничество.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто в більшій чи меншшій мірі знайомий з працями наших предків філософів...

а ето, ізвінітє, хто такіє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...