Перейти до змісту

Пенсионный фонд своими руками


difoto

Рекомендовані повідомлення

Я вот захотел озаботить себя "пенсией".

Допустим, я получаю 1800 грн/месяц. Теоретический вариант. Я не считаю все налоги, только Пенсионный фонд - 608 грн по нынешнему законодательству. Остается чуть меньше 1200 грн.(на самом деле, чтобы получать чистыми 1200 грн - нужно иметь зарплату на уровне 2500, дето так, кто может - опровергните)

И что я имею в конце? Через 20 лет работы я имею пенсию едва превышающую прожиточный минимум. Не???

А я тут посчитал. Ложу в банк 1000 гривен на 10 лет под 15% и каждый месяц пополняю депозит на 600 грн. (20 грн/день) с капитализацией.

Вышло замечательно!

Начало срока вклада: 24.11.2009

Конец срока вклада: 24.11.2019

Сумма в начале срока: 1 000.00 грн.

Сумма довложений: 71 400.00 грн.

Сумма процентов (прибыль): 96 570.45 грн.

Сумма в конце срока: 168 970.45 грн.

идем дальше. С этого депозита снимаем только проценты , ничего уже не ложим(40 лет, хуле работать?), проценты забираем каждый месяц.

Начало срока вклада: 24.11.2009

Конец срока вклада: 24.12.2009

Сумма в начале срока: 168 970.45 грн.

Сумма довложений: 0.00 грн.

Сумма процентов (прибыль): 2 112.13 грн.

Сумма в конце срока: 171 082.58 грн.

Не понял, где меня на%бали??

ЗЫ это самый простой сценарий... я лично могу ложить по 50 грн/день. И если у нас не наступит Зимбабве, то ложил я с прибором на эти ваши доллары.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще задовго до того як воно (зімбабве) наступить, пенсій ніхто бачити не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не понял, где меня на%бали??

ЗЫ это самый простой сценарий... я лично могу ложить по 50 грн/день. И если у нас не наступит Зимбабве, то ложил я с прибором на эти ваши доллары.

Якщо боятися тільки привидів Зімбабве, то є модне слово диверсифікація, або простіше - тримати яйця в різних корзинах (гривневі депозити, доларові, єврикові, і в різних країнах) - щось та й вигорить, а не тільки згорить... Недержавні пенсійні фонди, компанії по страхуванню життя в основі і мають описаний принцип, тільки роблять це за бажаючих і беруть свою винагороду.

Але інфляція "з'їдає" не тільки заощадження в національній валюті. Скільки коштувало авто бізнес-класу в 1989, 1999, 2009 - чи то в Україні, чи в Європі, чи в Китаї? В скільки разів виросла середня зар.плата з 1999 по 2009рр в Україні (в гривні)? Продукти, ком.послуги? Зате доступ до ІНету подешевів, мобільний зв'язок ))

Тому - не кожне десятиліття дасть можливість вийти з реальним, а не номінальним "плюсом" з депозиту. США, Європа зрозуміли це раніше, і той, хто справді має можливість відкладати кошти, купує акції, нерухомість і т.п. - те, що буде зростати в довгостроковій перспективі.

Для того, хто не має можливості відкладати - альтернативи солідарній системі пенсійного забезпечення немає. Але й вона має свої переваги. Маєш мінімальну зар.плату - мінімальна пенсія гарантована. Станеш інвалідом, але маєш мінімальний стаж - отримаєш пенсію. Виросте середня зар.плата слідом за цінами - виросте й твоя пенсія. Халепа тільки в тОму, що і при 1500грн. зар.плати, і при мінімальній зар.платі - все-одно матимеш мінімальну пенсію, матимеш зарплату значно вищу за середню - матимеш і вищу пенсію.

Розрахунок по зар.платі може бути коректний щодо самозайнятих осіб (підприєммців) або Європи, для найманого працівника все виглядає дещо по-іншому, з нього беруть зазвичай 2% від "грязної" ЗП в пенсійний фонд, решту платить працедавець (33,2%), і прибутковий 15% (соц.страх і безробіття ще до 1,6%).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а лучше вкладывайте в здоровье и работайте до смерти. лучшего вложения и придумать сложно.

дельный совет. У меня дядька в России так и делал - здоровый был - шо бык. Так и умер на лесосплаве в 60 лет. И батя мой тоже сейчас на здоровье работает. Факт в ином: Костя, а если завтра запретят любые ИТ-технологии? Стране не хватает металлургов!!! Ты пойдешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допустим, я получаю 1800 грн/месяц. Теоретический вариант. Я не считаю все налоги, только Пенсионный фонд - 608 грн по нынешнему законодательству.

откуда данные про такое отчисление в ПФ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ряд приватних страхових компаній, що мають програми типу "недержавна пенсія". Я ради цікавості пару місяців назад в одну з таких заходив, що б взнати механізм роботи. Клієнт кожного місяця (раз в квартал) відчислює їм певну суму протягом 10-20 років (згідно договору). Компанія ті гроші в себе акумулює і "примножує" (за їхніми словами вкладає як мінімум в три напрямки - акції підприємст, цінні папери, золото і т.д.). Якщо щось і прогорить - то решта однозначно перекриє. Після настання часу "ч" (по закінченню дії договору) кошти повертаються з відсотками, або просто відсотки.

Недоліки - при достроковому розірванні договору (навіть на дев'ятнадцятому році з двадцяти) кошти повертаються, але відсотків ніяких; заявлена відсоткова ставка нижча ніж середня ставка по банківських депозитах в гривні раза в три; дуже велика недовіра до них...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю гроші краще вкладати в нерухомість, ніж в депозити. А взагалі, євреї кажуть, що найкраще капіталовкладення - вкладення в своїх дітей, не можу не погодитись з цією їхньою думкою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[...Костя, а если завтра запретят любые ИТ-технологии? Стране не хватает металлургов!!! Ты пойдешь?

да. пойду.

сперва попробую себя конечно в растениеводстве, биотехнологиях...

правильно, з наркотиків найбільші прибутки )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Допустим, я получаю 1800 грн/месяц. Теоретический вариант. Я не считаю все налоги, только Пенсионный фонд - 608 грн по нынешнему законодательству. Остается чуть меньше 1200 грн.(на самом деле, чтобы получать чистыми 1200 грн - нужно иметь зарплату на уровне 2500, дето так, кто может - опровергните)

внески до ПФ із зп працівника становлять 2 %, податок з доходів фізичних осіб - 15%, збір до фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності - 0,5 або 1 %, збір до фонду соціального страхування на випадок безробіття - 0,6 % від заробітної плати (ставки діючі з 13.01.2009 р.). В сумі це складає приблизно 19 %.

Якщо навіть все це відрахувати від зп в 1800, то вийде 342 грн.

Суму, визначена Dі, ми отримаємо, якщо порахуємо відрахування, які платить роботодавець на зп (1800*0,332=597,6 грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это как в анекдоте про двух евреев :)

Идет Изя с ишаком, навстречу ему Абрам:

Абрам - куда идешь?

Изя - да вот поспорил на пять золотых, что за пять лет научу ишака говорить.

Абрам - так ты его и за сто лет не научишь говорить.

Изя - эээ за пять лет или ишак сдохнет, или мир перевернется

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...