Перейти до змісту

Краща радіостанція в Луцьку


ArtemNeba[KISS-FM]

В якої радіостанції найкраща музика?  

520 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 271
  • Створено
  • Остання відповідь

А мені подобається Хіт-ФМ, дужеее гарна музика, багато шедеврів!

А оскільки в голосувалці, чомусь, немає, вибрала наш рідний Луцьк ФМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в машині слухаю пластінки! ) а за компом Польську станцію радейок - аби переслухав та смаків хватило)) формат аас+ , якість супер, а трафік мізерний!

часом для душі Чіпльдук )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слушаю радио NRJ (ru)онлайн, а в Луцке с выбором скудновато. Shono за наводку на поляков СПАСИБО!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слушаю радио NRJ (ru)онлайн, а в Луцке с выбором скудновато. Shono за наводку на поляков СПАСИБО!!!!

Візьміть тут послухайте!!! Особисто я слухаю Pure.FM :smile-zachot: Рекомендую! :) Чекаю "сенків" :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда был в Москве поймал там радио с музыкой для мужиков-без всяки трансов шмансов,ударь и басс,попсы,шансона,без всякой клубятины и прочей голубятины...Реальное радио с чистым металлом и роком.название не помню..сейчас ищу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Я за Люкс FM!! :ok: Люкс FM - РУЛИТ!!!

Люкс - це туфта!!! Тупа туфта

Ну навіщо ж так категорично?

На колір та смак, як кажуть... Треба вміти поважати чужу точку зору, навіть коли її не сприймаєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Давно цікавить питання - чому  Сід Фм в ефірі частотному чергується саме з "близьким по духу" радіо Мелодія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Давно цікавить питання - чому  Сід Фм в ефірі частотному чергується саме з "близьким по духу" радіо Мелодія?

А там ліцензія НР № 2452 з 22 грудня 2005 р. - по 23 квітня 2013 р. Час трансляції-12 год/добу.Ось і маємо непонятно що.

Доречі скоро в Луцьку зявиться ще три нових радіостанції:

- 88.7 Мгц Радіо 24 Потужність_0.5кВт Місце передавача-Підгайці (Луцького району)щогла ВФКРРТ

- 89.8 Мгц FM Галичина Потужність_0.25кВт Місце передавача-Підгайці (Луцького району)щогла ВФКРРТ

- 90.6 Мгц Super Radio Потужність_0.5кВт Місце передавача-Підгайці (Луцького району)щогла ВФКРРТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухаю радіо Люкс, оскільки альтернативи ще не знайшла, або вона у нас просто не тяне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу слухати радіо Рокс, бо пошлі жарти і недоукраїнська мова на Люксах, Кіссах і іншій срані господній вже задовбали.

Але в нас його і нема. Ібо незомбуюче радіо, і посєму невигідне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Люксу можна послухати ранкові розважальні програми, далі тупо крутять одні і ті ж пісні, про ретро я взагалі мовчу - не люблю старйо. На MyRadio можна вибрати ту хвилю яка тобі довподоби по стилю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На MyRadio можна вибрати ту хвилю яка тобі довподоби по стилю.

і там

далі тупо крутять одні і ті ж пісні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за логікою жанру голосування, варто було б додати варіант "проти всіх", за який би я і віддав свій голос : ну нема радіостанції, що дійсно тримала б мою увагу.

Підтримую!!!

Як не гом..к Белла то заРетро новити, як не наша реклама на Нашому то СіД фігню "штовхає" - одним словом брєд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В онлайні завжди слухаю російську фм станцію "ПіонєрФМ" - музика моєї молодості.

А на сайті голосував за радіо Трек , хотя зараз її в Ковелі не чути , тільки тоді чути , як ретранслятор на профілактиці, але я її памятаю ще з 1996 року коли вона мовила в УКВ діапазоні кілька годин на добу, коли передачі вів Віталій Гайдукевич (зараз ведучий ТСН на 1+1 ).Мій SHARP 777 з режиму запису тоді не вимикався . А як вони були всі ошарашені коли я до них позвонив в студію , і сказав звідки я ,і що зараз слухаю їхню хвилю, зразу вони мені не повірили, але коли перезвонили , навіть пустили в прямий ефір мій дозвон ,в програмі поздоровлень,а в подарунок прислали аудіокасету, яку вони тоді випустили "Хіти РадіоТрек".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
радіо 24 або ФМ Галичина інколи можна натрапити на гарну добірку музики на 107.3, а решта це комерційні радіостанції, які корисного нічого не несуть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...