Перейти до змісту
ArtemNeba[KISS-FM]

Краща радіостанція в Луцьку

В якої радіостанції найкраща музика?  

511 голосів

1. 1. В якої радіостанції найкраща музика?

• Радио Луцьк 107.3
      65
    • Радио Люкс 106.9
      147
    • Радио Мелодия 105.5
      19
    • Наше радио 104.8
      31
    • SiD FM (Сім'я і Дім) 102.4
      66
    • Радіо 5 (Niko FM ) 100.9
      20
    • Радіо Ера 91.5
      10
    • Дротове радіо
      45
    • Радіо "Трек" 106.4
      11

Recommended Posts

t0rik    775
Дротове радио (оно же "брехунец") впереди планеты всей... Но постепенно СиД ФМ его все таки оттисняет.... Идет ожесточенная борьба...

Пользуясь случаем, хотел бы узнать, наблюдаемые в ФМ диапазоне 101,9 и 104,8 - что это за станции?

Наше радио 104.8

Поширити це повідомлення

serega    304
Дротове радио (оно же "брехунец") впереди планеты всей... Но постепенно СиД ФМ его все таки оттисняет.... Идет ожесточенная борьба...

Пользуясь случаем, хотел бы узнать, наблюдаемые в ФМ диапазоне 101,9 и 104,8 - что это за станции?

101,9 - 3-ій Канал Національного Радіо України (Радіо "Культура")

Взято з сайту http://proradio.org.ua/regions/lutsk-fm2.html

Поширити це повідомлення

YUFAR    0

за логікою жанру голосування, варто було б додати варіант "проти всіх", за який би я і віддав свій голос : ну нема радіостанції, що дійсно тримала б мою увагу.

Поширити це повідомлення

YUFAR    0
Проти всіх якраз є.

Дротове радіо ( Брехунець :blink:

Дротове радіо, в народі відоме як "брехунець", як раз є окремою радіостанцією, яка лунає в багатьох домівках наших бабусь і є для них цінним джерелом інформації, завдяки якому вони отримувають настільки необхідні теми для обговорень. :(

Поширити це повідомлення

Гость da_Prodigy   
Гость da_Prodigy

імхо нормального радіо у нас в луцку нема. того слухаю з локалки кіссфм і радіорекорд.

але якщо всетаки шось вибрати з місцевих то певно радіо люкс - його найчастіше чую в маршрутках %)

Поширити це повідомлення

fenom    9

прикол лише в тому, що різні стилі.... не приїдається... і в тому, що в прямому ефірі можна почути свого знайомого, коли той вітає свою матера з "дньом рожденія"...

але 100% - це не є кращою радіостанцією у Луцьку....

різний вік слухає різне радіо....

в основному це:

14-25 слухають Люкс

25-35 слухають Наше

35-55 Мелодія та Наше!!

у всіх категоріях є виключення!!!!

Поширити це повідомлення

Думаю.... цей топік для мене і ще для когось :) відкриє глаза на не просту ситуацію з музикою у наших вухах яка приходить з динаміків радіоприймачів...

Булоб навіть класно винести таке голосування на рівень "ОБОВЯЗКОВО" або " ВАЖЛИВО" або "ЯКЩО НЕ ЛОХ ТО ГОЛОСУЙ"....

Я хотів би зробити висновки приблизно за два тижня, а поки що буду розсилати всім своїм знайомим ссилки, хай приєднуються...разом правда вспливе..... і ще дещо пізніше вам розповім про те що ви чули, але не знали.. цікаве попереду!!!

Всім щасти... BE NATURAL!!! :)

Поширити це повідомлення

Therion    29

Не знаю як і хто, а особисто я радіо слухаю тільки зранку, коли їду на роботу. Слухаю "Радіо 5" і їхнє шоу 5-й елемент - прикольно гонять. Весь інший час в мшині слухаю музику яку я сам залив на Диски, тому що по радіо (Любому без виключень) нормальна пісенька проскакує в середньому з інтервалом 1 пісня/година часу. Взагалі чому у нас не має радіо яке б транслювало якийсь певний один стиль музики: ЕрЕнБі, "Кіслоту" і т.д. (хоча одна можлива відповідь випливає сама собою - невигідно з фінансової точки зору)....

Поширити це повідомлення

Nikos    26

Ого не знав шо в нас так багато станцій тяне. А шо всі хто проголосували прослухали ці всі радіостанції і визначили де найкраща музика?

Поширити це повідомлення

t0rik    775
Радио "Трек" у меня не ловиться на тюнер, чего-то там похрипывает только, можно разобрать только "янукович"... :P

Зато Радио Мелодия начало выдавать RDS информацию :smile-zachot:

Радио-Трек более-менее только на Ровенской ловится )) по ходу енто ровенское радиво

Поширити це повідомлення

mass    3

дайош KISS-FM в Луцку!!!!!! :D

не дайош!!! їм це нах не нада!!!горькая правда жизни!!!

це питання піднімалось ще більш ніж рік тому ;)

обідно :) навіть дуже...

цікаво шо на це скаже ArtemNeba[KISS-FM] ? :)

Поширити це повідомлення

КІСС до нас не дійде.. і діло не с тому "їм це нах не нужно"

По перше.. у нас ліміт на дозволи щоб пустити на фм діапазон якусь радіохвилю..он СІД фм як мучиться.... не дає нац рада, вибачте НАХ РАДА!

По друге.. у Львові їх теж нема, і діло у тому вони не хотять, повір.. УХ я к хотять.. занадто мало ліцензій на місця...тобто дозволів..

По третє.. Кісс фм не найвигідніша радчостанція буде, по продажу для товстопузих з барсетками, у нас вон Люкси зі своєю тухлою попсою круті, вони більш селянські. А КІСС ФМ більш інтелектуальніша чи що, до того щей абсолютна танцювалього формату, і це вам не наше клубне гавно які всі до одноо діджея повторюють по кругу у всіх клубах, а музика і діджеї найвищого гатунку.. висновок.. булоб добре, з часом, коли виростим, але рости з Кісс ще краще.. повірте :D

Поширити це повідомлення

imp13    108

замутити свій радіопередавач і крутити на Луцьк те що забажаєш.

правда за****ся з ліцензіями і природнім захистом влади від народу ака бюрократія.

Поширити це повідомлення

fenom    9
' date='Sep 28 2006, 06:20 PM' post='41175']КІСС до нас не дійде.. і діло не с тому "їм це нах не нужно"

По перше.. у нас ліміт на дозволи щоб пустити на фм діапазон якусь радіохвилю..он СІД фм як мучиться.... не дає нац рада, вибачте НАХ РАДА!

По друге.. у Львові їх теж нема, і діло у тому вони не хотять, повір.. УХ я к хотять.. занадто мало ліцензій на місця...тобто дозволів..

По третє.. Кісс фм не найвигідніша радчостанція буде, по продажу для товстопузих з барсетками, у нас вон Люкси зі своєю тухлою попсою круті, вони більш селянські. А КІСС ФМ більш інтелектуальніша чи що, до того щей абсолютна танцювалього формату, і це вам не наше клубне гавно які всі до одноо діджея повторюють по кругу у всіх клубах, а музика і діджеї найвищого гатунку.. висновок.. булоб добре, з часом, коли виростим, але рости з Кісс ще краще.. повірте :D

дозволів вистачає!!! однозначно.... ПРОСТО Є АЛЕ

не знаю чому "сід" мучиться, зверніть увагу що лише протягом року у нас зявились Ера, радіо 5...

зповнились частоти 91fm, 101.9fm, радіо5 правда зявилось на частоті Ніко ФМ...

справа у тому яким чином ті дозвола дають...

хабарництво на місцях і в Нах Раді...

про такі суми краще в голос не говорити...

і всетаки!!! є Люди, які готові були викласти свої гроші і гроші спонсорів аби Кісс БУВ у Луцьку - Антон(не про Кривицького мова) цього не захотів!!! МЕНІ ПРО ЦЕ КРАЩЕ ЗНАТИ!!!

подробиці не обговорюються

Поширити це повідомлення

fenom

Повір друже ліцензій не вистачає!!!! Як що я так написав, значить неспроста.. скажи.. ти хоч раз був на засіданні нацради?? Я будучи заступником деректора радіостанції знаю це все зблизька.... так тут і гроші, до того ж дуже уеликі замішані але й не тількі.. А ось рабіо Ера доречі дали хвилю як продержавній радіостанції, ніби її нам не вистачало, ха... а радіо Луцьк ніби і є державна... корупція [censored].. навіть здається коли зявляється місце цого пігрібають і явно без професійної етики.. так то воно...

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз