Перейти до змісту

Краща радіостанція в Луцьку


ArtemNeba[KISS-FM]

В якої радіостанції найкраща музика?  

520 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сегодня с удивлением открыл для себя, что "Радио Луцк" имеет ночной эфир... ;) А то как-то привык, что оно в 23:00 вырубалось - и в люлю :)

А что касаемо лучшей станции - очень сложно сделать выбор, когда не нравится ни одна станция... Хотя "РЛ", наверное, меньше всего раздражает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 271
  • Створено
  • Остання відповідь
милион стилей, зайди на www.101.ru, офигеешь :)

сам слушаю это радио где-то месяц, уже забыл про МП3 на компе

Дійсно класний ресурс! Завжди можна почути як новинки, так і старі хіти в будь-якому стилі. А також якщо починає надоїдати щось одне - є куча альтернатив для вибору, і це все на одній сторінці. І сама собою відпадає проблема "А щоб то його послухати...".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

shoutcast.com офігєєш ще більше

Дякую! Глянем, а точніше послухаєм. Вибрати є з чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

на вкус и цвет товарища нет !!! в луцке ниодна радиостанция считаться нормальной небудит !!! попса лично меня ХАРИТ !!!!! попривыкали слушать отстой

зашол с подругами на дискотеку после трёх часов ночи а там чёрные глаза крутят это в шайбе !!!! это не дискотека а БЫКОТЕКА !!!!!!!!!!!!!!!!

ArtemNeba[KISS-FM] хоть и кисс фм и класная радЭйка но есть и лучше ! я люблю кисс фм и всегда буду любить но до абсолютно клубной кисс недотягивает немножко

кисс я слушаю через нЭт но битрейд УЁВЫЙ, 128kb не работает приходиться слушать на 64kb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даа.. проблемка з Кіссом канешно затронула багато кого.. А може знає хто, куди ділась лінія на 128кб ??? На як довго і чи можна надіятись на повернення 128 а може навіть і 192кб радейко в інет ефір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пам*ятник возвигну нерукотворний за якусь толкову радіостанцію!!!!

без попси, без луцької музики сучасної, без репу...ну..ви панімаєтє..

www.hardrockin80s.com

пайдьот

але це не луцька радіо станція

ОЦЯ рулєз

а в Луцьку -- піс оф шіт. ІМХО

розплідники попси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нема в Луцьку ніодної нормально радіохвилі де б крутили один тільки Rock! Тому радіо не слухаю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

http://www.101.ru/?an=chan_popplay&uid=30182&bit=32

Прикольний розділ радіо 101. Top Ukrainian називається. Багато різноманітної, хорошої української, а головне україномовної музики!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

справді, в Луцьку нема нормальної радіостанції...

:(

дуже шкода....

та і місцевій владі на це пох, шо весь ефір заполонили мережеві...

СІД ФМ, єдина радіостанція у Луцьку з перспективою, але що поробиш, що

50% ефіру забирає клята МЕЛОДІЯ....

Тим паче, вечірній ефір СІДУ - електронна музика

Саме те, що потрібно для прихильників КІССА в Луцьку... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все таки, якщо повернутись до теми kiss fm...

Ходили чутки, що ніби були якісь плани по запуску в ефір цієї станції в нашому місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю....

особисто я таких чуток не чув....

і я думаю, що кісс якщо навіть буде, то дуже не скоро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Радіо Ера мені нагадує чимось колишній "Промінь" (мабуть певною академічністю) і цим викликає часом якусь приємну ностальгію. Особливо коли вечорами чую голос Олексія Когана - на "Промені" це була його "Година меломана", якщо хтось із старших пам"ятає - наче у юність переношусь, у кінець давдцятого. :0083:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звижче перечислених взагалі не за одне!!! Я слухаю радіо через тарелку оскільки в мене СкайСтар 3!!! і я вам виложу декілька ссилок з нету ті що я слухаю вдома через тюнер ;) я думаю багато кому будуть до вподоби дані ссилки на онлайн радіо а в кого є скайстар тому й скажу на якому спутнику шукати... повірте не пожалієте :lol:

http://www.rmfmaxxx.pl/radio/ одне з самих олюблених радіостанцій :rolleyes: - грає сама свіжа музика змішаного напрямку знахлдиться на Hotbirth 13градус

http://planeta.fm/2_odsluch.php тоже дуже прикольне радіо думаю що найде багато прихильників особливо після 8-ї вечора грають дуже прикольні діджейські мікси!!! також хотбірд 13 градус

http://www.m2o.it/m2o/player це вже не польське а італьянське радіо музика тоже прикольна і вся свіженька тільки щось нове появилося тут вже воно грає :D ввечері музика по напрямку в більшості electro house, house наподобі як в Метро!!! а також trance!!! minimal також часом грає як а мене дуже позитивне радіо!!! особливо для тих хто любить клубняк!!!! тоже хотбірд 13гр

http://sradio.tv/live/1271 оригінальну ссилку треба шукати вдома(оскільки я на роботі то не маю можливості провірити чи це точно воно бо їх є пару штук) називається воно Power Hit Radio на sirius 5градус

PS. Не рахуйте за флуд, а навпаки за полезні ссилочки думаю що багато будуть раді цим ссилкам :P

доречі завтра якщо не забудупостараюся докину оригінальну сслку на Power Hit Radio ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://radio.akado.ru/ і хай прийде у Ваш будинок, тільки та музика яка Вам подобається. :0123:

радіо слухаю мало, але тут знайшов дещо цікаве, раджу покопатись :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
прикол лише в тому, що різні стилі.... не приїдається... і в тому, що в прямому ефірі можна почути свого знайомого, коли той вітає свою матера з "дньом рожденія"...

але 100% - це не є кращою радіостанцією у Луцьку....

різний вік слухає різне радіо....

в основному це:

14-25 слухають Люкс

25-35 слухають Наше

35-55 Мелодія та Наше!!

у всіх категоріях є виключення!!!!

вообще фм диапазон в Луцке не слушаю....!!! ненавижу попсу

слушаю только интернет радио, откуда в 1000 раз лучше играют треки из европы чем наша УкраЁнская попса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Підтримую, всі радейка, які є в Луцьку - повне лайно. Не слухаю жодного з вищеперерахованих, коли не включиш то якийсь базар з тупими приколами або музика, яку слухати неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж підтримую! Там немає що слухати, крутять тільки відчизняну попсу та стару музику ссср :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В машині на 106.0 fm ХІТ ФМ тяне, правда тільки поза центром міста, в центрі щось глушить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...