Перейти до змісту

ДМ:скачування із файлообмінників


Рекомендовані повідомлення

Тема для тих, хто не можете нормально скачати з depositfiles.com, rapidshare.com, hotfile.com, letitbit.net і не має бажання купувати преміум доступ...

Власне є можливість повісити на роутер скрипт який буде закачувати файли по протоколах http и ftp із підтримкою файлообмінників. Користуватись буде дуже просто: Ви заходите на веб-сторінку скрипту - додаєте посилання на файл, роутер скачує його - і потім ви його забираєте по фтп(не ДГ). Так як в мене нет від УТ - то проблем із файлообмінниками не буде...

але, буде ряд обмежень:

- ширина каналу 1024/512(після ремонту лінії буде більше)

- об'єм пам'яті всього 8гб(2 з яких зайняті програмами, +туди я ще качаю торренти)

- виходячи з попереднього пункту максимальний розмір закачуваного файлу буде 30-50мб

- для користувачів ДГ це(забирання файлу по фтп) буде рахуватись як зовнішній трафік

- після того як Ви скопіювали собі файл з фтп - необхідно його звідти видалити

Чи потрібно таке користувачам ДГ? Відписуємось...

Кому цікаво може спробувати, заходимо на http://imbiter.ath.cx/cgi-bin/dlengine.sh в поле URL: вставляємо посилання і жмем кнопку Add

в Last log events: дивимось статус закачки, і потім забираємо файл по ftp://imbiter.ath.cx

Особливості роботи:

depositfiles.com - все ок, крім платних файлів

rapidshare.com - все ок, крім платних файлів(This file can only be downloaded by becoming a Premium member)

vip-file.com - скрипт буде намагатися завантажувати файл без пароля якщо є посилання "Або качайте дуже повільно і безкоштовно". Якщо цього посилання немає (тобто сервер не запропонував завантажити безкоштовно), то скрипт намагається самостійно згенерувати таке посилання та завантажить файл як ніби це посилання є. Але в режимі без пароля сервер віддає файл дуже повільно.

hotfile.com - для деяких файлів показує зображення (captcha), тому скачується лише ті файли, для яких captcha не показуються.

letitbit.net - плагін самостійно намагається розпізнати капчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно юзать http://ru.savefrom.net/. Вот только Рапиду этот сервис не поддерживает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавіше на машині було б підняти торрент трекер :) (я не вмію такого)

Переваги: всі, могли б приєднатися до роздачі. І швидкість була б не 512К а відповідно - на всю катушуку!

І якщо ти віддаватимеш сам то 512 ділитиметься на всіх.

Тому і трекер. Я б скачав (припустимо) і приєднався до роздачі. Або взагалі - виклав на трекер одразу і не паришся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, торрент не має сенсу піднімати - так як в неті їх достатньо...А на рахунок файлообмінників - якщо потрібно щось терміново скачати, а не чекати декілька годин своєї черги, то можна скриптом і скористатись...

Тай можна просто обмінюватись інфою через фтп, в майбутньому планую поставити вінт на пару сотень ГБ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, торрент не має сенсу піднімати - так як в неті їх достатньо...А на рахунок файлообмінників - якщо потрібно щось терміново скачати, а не чекати декілька годин своєї черги, то можна скриптом і скористатись...

Тай можна просто обмінюватись інфою через фтп, в майбутньому планую поставити вінт на пару сотень ГБ..

Вот если трафик не брало, то 100% народ с удовольствием раздавал. И скорость приличная и народу хорошо. А в нете все чужие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не відписуєтесь? І ще таке питання: НАФІГА СТИРАТИ ТЕ ЩО ВИ НЕ КАЧАЛИ(якийсь розумник в 18:24 з іп 193.238.96.4(ДМ) стер файлів десь на 2,5гіга, яких ще не забрали)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу в себе підняти фтп сервер - ( є ще кільки сотень вільних гіг). Але із віддачею в 1Мбіт..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно для ДГ було розшарене досить довгий час. Потім відвалилося і його ніхто не поновив. 2Тб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну канешно, маючи тільки 15 гіг луцького трафа багато HD фільмів не скачаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в кінці місяця ви що робите всі??? Правильно - давитеся жабою, щоб трафік не пропав. так от. РОздача HD-фільмів відбувалася через протокол ftp, що дозволяє докачати фільм. Скачавши 2 гіга за раз. Решту можна докачати і через 2 і 3 тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оновив перший пост, пробуєм і відписуємось....

Попробував. Працює. Сподобалося. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну канешно, маючи тільки 15 гіг луцького трафа багато HD фільмів не скачаєш.

некоторые фильмы весят по 40 ГБ, с учетом что ФТП поддерживает докачку то экономия по 5 ГБ на месяц, HD-фильм можно будет выкачать "всего" за 8 месяцев... :0013:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

До біса фільми. Їх можна скачати з торрентів.

А от часто буває треба викачати якийсь маленький файл (кряк розміром в кілька кбайт), обмеження рапіди та подібних обмінників тоді не радують. А даний сервіс реально допомагає! За що велике ДЯКУЮ топікстартеру :)

Пропоную прикріпити цю тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Підтримую Yaryk'a і велика подяка biter'у за даний сервіс. Він незамінний, коли треба скачати щось з рапіди і їй подібних, знаходячись за натом. Раніше в таких випадкая я просив допомоги в знайомих з ОГО!, а зараз сам можу скачати потрібне, нікого не озадачуючи. Хай швидкість не велика, але для невеликих об'ємів її цілком достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Нещасні жертви..., щоб не сказати ідіоти. Тьху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй поставити пасивний режим. Взагалі FTP доступний не лише з ДМ, а й зі світу загалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...