Перейти до змісту

У Мінздоров'я не проти продовжити карантин


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Міністерство охорони здоров'я відзначає зниження рівня захворюваності на грип і ГРВІ.

Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров'я Василь Лазоришинець.

"Кількість хворих зменшується. Тенденція до зниження спостерігається щодня", - сказав він, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини. Він додав, що якщо раніше щодня фіксувалося до 160 тисяч випадків захворювання щодня, то зараз цей показник становить 35-50 тисяч осіб.

Також Лазоришинець зазначив, що на 115 осіб зменшилась кількість людей, які знаходяться у реанімації, і на 5 осіб, які перебувають на апаратах штучної вентиляції легень.

У той же час заступник міністра заявив, що епідеміологічна ситуація в країні не нормалізувалася. "На мою думку, в країні необхідно продовжити карантин. Те, що ми ввели карантин у деяких областях, дозволило зменшити захворюваність школярів на 50% і студентів на 40%", - сказав він.

У той же час Лазоришинець додав, що остаточне рішення щодо продовження карантину буде приймати головний санітарний лікар.

источник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це підтвердиться, то зимні канікули будуть з 29, а не з 26 як завжди. Це по перше. По друге весняні канікули скоротять на неділю. Ну й вчитися по суботам. Так що будем наздоганяти...:((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні спілкувався з колегами (сам теж нині лікуюсь), кажуть, за даними обласного управління охорони здоров'я - динаміка захворюваності на Волині ще теж достатньо висока, хоча і не така, як в перші дні епідемії.

Вірус стає витривалішим. Звичайний курс лікування доводиться продовжувати. Чимало випадків, коли в людей виникають значні ускладення...

Короче кажучи, ІМХО, канікули-канікулами, але краще вам лишній тиждень посидіти вдома, ніж потім тижнями сидіти по лікарнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто не проти посидіти ще трохи дома.

а до какого числа карантин в школах\садиках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то відлік почався 2 неділі назад. Ще одну неділю, і до наступного понеділка мабуть. Але 19 числа будуть вирішувати про продовження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то відлік почався 2 неділі назад. Ще одну неділю, і до наступного понеділка мабуть. Але 19 числа будуть вирішувати про продовження.

Це вже іде третя неділя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що чути про продовження карантину в садочках/школах? Хто що знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У п"ятницю буде вирішувати головний санлікар. Вирішуватимуть по кожній області окремо за показниками. Думаю, у нас не будуть продовжувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У п"ятницю буде вирішувати головний санлікар. Вирішуватимуть по кожній області окремо за показниками. Думаю, у нас не будуть продовжувати.

10390950_1195479032_68629.jpg

Не вытерплю!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм..хтось за Львів щось знає?

Можеш уже точно збирати чемодани  :)

Карантину Львівській області закінчується 23 листопада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм..хтось за Львів щось знає?

Можеш уже точно збирати чемодани  :)

Карантину Львівській області закінчується 23 листопада

Ех..а я так сподівався що відтягнуть сесію ще на тиждень :D

хоча з тим карантином відробок буде (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві до 23 продовжили

Львівська, Волинська, Тернопільська і Франківська гого на пари 23 )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, у вас тепер канікул не буде ані зимових, ані весняних і грузити вас будуть - по сме не балУйся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, у вас тепер канікул не буде ані зимових, ані весняних і грузити вас будуть - по сме не балУйся!

В школах мб й так )

Знаю що зимові канікули в внз будуть. Принаймні в мене буде тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...