Перейти до змісту

з днем народження Kusya!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 236
  • Створено
  • Остання відповідь

Кусь, з твоїм днем, маленька наша! Насолоджуйся життям, тішся приємними людьми, даруй свою посмішку)

День народження з понеділка-це ж так кльово! Значить вітання і подарунки будуть як мінімум тиждень) Цьом тебе

Тут мала бути картинка з дівчинкою, схожою на Кусю і смішним котом) Вік, ну ти ж творча, ти ж собі уявила))

Борда, поверни мені хоч смайлики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша мила пір'їнка! Будь собою, в тобі стільки світлого! Щоб твої близькі завжди цінили в тобі це.

І не хворій нам!

для тебе найкращої.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша мила пір'їнка! Будь собою, в тобі стільки світлого! Щоб твої близькі завжди цінили в тобі це.

І не хворій нам!

для тебе найкращої.rar

афігеть, ти фея, в мене весь монітор квіточками засипало.....дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викуся, коллега по Зодиаку, поздравляю :)

Будь самОй собой и сАмой, сАмой, сАмой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єх, які всякі гарні слова, аж за душу щепають. Все таки не зря на бордовки ходжу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кусь, крихітко, я щиро-щиро вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі, щоб в тебе в житті ніколи не було обставин, які могли б загасити в тобі той неймовірний позитив, яким ти зігріваєш всіх, хто тебе знає і спілкується з тобою. Бажаю здоров'я, надійних друзів, впевненості в своєму майбутньому і щоб ти ніколи ні в кому і ні в чому не розчаровувалась. Нехай творче натхнення і муза завжди будуть з тобою і все, до чого торкаються твої руки, стає прекрасним. А життя твоє нехай буде розмальоване такими ж теплими тонами, як і твої картини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я цілий день всім жму дякую дякую, а вони пропали, ну капєц.

Прийдеться оце словами.

Дякую всім всім за гарні слова: теплі, милі, зворушливі. Завдяки вам мала цілий день гарний настрій (правда шампанське допідняло).

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З конкретним запізненням, але щирими намірами приєднуюсь до привітань!

Натхнення, легкості, комфорту і нехай мрії збуваються :0073:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...