Перейти до змісту

Canon 500d и Canon 450d


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Преглядачи фотки.. скажу свою думку.....

Нема в Соні конкурента вищевказаним камерам.

Якщо є.. то не в цьому ціновому діапазоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема у фірми Соні конкурента Кенону чи Нікону в ціновій категорії 450,500,5000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема у фірми Соні конкурента Кенону чи Нікону в ціновій категорії 450,500,5000.

Так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам...

Різниця між ними 200 баків.

За це отримуємо в 500.

Кращий екран (+ нема питань), новіший проц (в основному для відео), відео (без автофокусу), зміни в меню.... (швидкий доступ до редагування параметрів .. зразу на дисплеї..), інша матриця.... (15 МП нах не треба, особисто для мене і 10 за очі і зав вуха).

Більше принципових відмінностей реально я не знаю.. от і звернувся в тематичний форум щоб тикнули.. мож, що пропустив.

З.І. А Пентакс да... та й екран той мені пох....

Мені для побутового використання його не треба.

Нічого не пропущено. :)Тут фото кітовим обєктивом тушкою 450D. Навіть зменшене для борди фото деталізацію і кольоропередачу має як на мене достатню для домашнього використання. Зайвими 200 баків ніколи не будуть. Вибір всеодно за топікстартером. )) А молодші бюджетні Соні - пластикові байонети - несерйозно ІМХО. Їх покликання - жіночі портрети. Звідти і зовнішні програмні шумодави, і посилена постобробка тощо. Але то все фігня. Практика - головне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А молодші бюджетні Соні - пластикові байонети

У молодших соні пластикові байонети??? о___0 це ж в котрих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Линза с пластиковым байонетом будет давать "пластмассу" на фотокарточках, с металлическим - карточка будет "звенеть" резкоcтью.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати. Про "Сони".

A200, A300, A350: составной байонет с металлической нашлепкой-колечком.

A700 и все камеры выше классом: полностью металлический байонет.

Отак :)

инфо и фотки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне вот посчастливилось держать в руках Canon 1D Mark III, нормальная машинка, однозначно лучше чем Соня А200 и Никон Д300. Отсюда мораль - Кенон рулит. В руки берешь и чувствуешь - маєш вещь. Правда, сонь я в руках не держал, сразу говорю .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Canon 1D Mark III, нормальная машинка, однозначно лучше чем Соня А200 и Никон Д300

Однозначно краща, ніж навіть більшість кенонів =) =) =)

А взагалі на одному з форумів прочитав таку фразу:

не юзай сапог, под него нет адекватных профилей ни в одном конвертере

так то =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Линза с пластиковым байонетом будет давать "пластмассу" на фотокарточках, с металлическим - карточка будет "звенеть" резкоcтью.

:D

Пррравильно говоришь, насяльника, пррравильно. :) А якщо серйозно, то кількома постами нижче є підтвердження:

Кстати. Про "Сони".

A200, A300, A350: составной байонет с металлической нашлепкой-колечком.

A700 и все камеры выше классом: полностью металлический байонет.

А про "достатнє для домашнього використання", то, сподіваюсь, всі зрозуміли абсолютну серйозність фрази? ;) Ключове слово ДОСТАТНЮ. :D

А про модельки дзеркалок можна сперечатись до хрипоти. Десь вичитав мудру фразу: вищу (наступну) тушку/обєктив брати тоді, коли попередня не задовільняє якимись характеристиками і ти точно знаєш, що хочеш отримати в новій.

P.S. Непідробний жах і жаль в душі викликали "велолосі" на підвісній дорозі на Буковелі, які не просто ледь не звисали з крісел, тримаючись одним пальцем, а й при тому другою рукою некислою дзеркалкою класу Canon 1D Mark III із обєктивом приблизно із ФВ 100-250 щось там фоткали як мильничкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ.... АБЛОМ.. мля..........

Д80 не продався.. :angry: :angry: :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

дайте і я вставлю свої 5 коп. бери 450д.+ 100$ 50 1.8 і успіхів в творчості а кожен хвалить своє болото тримав і нікон Д80 і кенон 350, 400,450, 500 і Mark 3 і повноціного Marka IIDs, але знімає людина а не апарат....P.s Хоча з хорошою технікою легше добитися бажаного результату...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...