Перейти до змісту

Canon 500d и Canon 450d


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Ще у вас запитаю любі друзі.. ;)

Який з цих апаратів взяти?

Які думки? Багато прочитав відгуків...

Різниця в ціні 200 баків. Не бачу реально за що переплачувати.

Я особисто схиляюсь до 450.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знімаю 450D і щаслива! ;)

"Тіло" - доволі пристойне, якість фото JPG/RAW мене влаштовує, ергономіка - хороша.

Хоча 500D технічно кращий: 15,1 Mn матричка, 14-бітний процесор DIGIC 4 і такі "наворити", як 3" 920 000-піксельний ЖКД.

Здається, 500D ще і HD-відео знімає. А от ціна щось недуже...

Хоча практично цей "прорив" може бути просто "маркетинговою штукою".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне в Кэнонах цветопередача не нравится. И не только мне ;)

А эргонимика, кстати, - по сравнению с Никон - никакущая.

Если на это не обращать внимание - бери 450-й, доплачивать за видео в 500-м нет смысла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да.... відео кавно..... Навіть без автофокуса.

Діджик 4 для відео, 15 мп на чуть більшій матриці....... + сильний шумодав..... теж спірне питання.

Нікони ... Д80 це взагалі фігня з фігні.. (дял мене особисто) коли зміняються швидко параметри зйомки поки зміниш налаштування... (якщол ти не профі) то вже не буде що фотогравфувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гы. А нет фотоаппарата с кнопкой "Шедевр" :D И Кэнон - не исключение ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема.. але я фоткав малу в садочку навіть з пихою 800-кою.... + 18-135 кітовий.

То поки я прилаштувався до умов.. то багато кадрів було пропущено..

Все ІМХО.. без притензій на правдивість чи авторитетність думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если на это не обращать внимание - бери 450-й, доплачивать за видео в 500-м нет смысла.

А за лайввью?;)

ЗЫ Сори, он кажись и там и там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лекс, всё решается практикой ;)

Свет подбирается заранее - пару тестовых снимков ДО начала основного действия или в самом его начале :) А когда снимаешь часто - то можешь предугадать, что выставить :) Проверено на 50-м, 80-м, 40-м, 90-м ;)

А за лайввью?;)

Он штатно в 450-м идёт ;) Да и не особо оперативно с ним снимать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лайф Вю дружині подобається.

Далі..

Ти прибігаєш з роботи, свято вже почалося....дітвора вже ганяє... швиденько збираєш апарат....

Паро кадрів. .... фігня.. ще паро кадрів.. знову фігня..., Пиху туди сюди... пристрілявся.. ніби все ок..

Мала пеербігла за ялинку... перейшов.... знову міняю параметри.. поки хоч якось почав фотткати...

Бачив фотки з 400 з ісо 800.................... НЕБО І ЗЕМЛЯ..... для моїх потреб.. те що треба.. краще скло куплю і пиху до 450, але й кітовий зі стабом (той, що новіший...) повністю підійде для початку.. + 430 ЕХІІ пиха.

З.І. Кенон С5 на вскидку, робив кращу фотку за д80 на вскидку.. при підбиранні параметрів ... дітвора порозбігалася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив фотки з 400 з ісо 800.................... НЕБО І ЗЕМЛЯ.....

Вопрос 1 - кто снимал, какой опыт съёмки у человека?

Вопрос 2 - какая вспышка использовалась, внешняя или встроенная, в лоб или в потолок?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...То поки я прилаштувався до умов.. то багато кадрів було пропущено...

І таке було, спочатку! :rolleyes: Цікавий момент не чекає поки ти налаштуєш камеру.

Якщо є досвід зйомки тією чи іншою технікою, настройки виставляються машинально.

А зручність управління просто скорочує шлях до оперативного юзання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо людина звикла до кенона і він їй подобається.

Бачив я раз знайомого з 80-кою, в мене кенон 350-ка, він дам мені його на пару хвилин пофоткати.....

Я там 2 хвилини розбирався де там крутиться витримка де діафрагма, після мого кенона, нікон мені зовсім не ергономічним показався, але якшо взяти знову звикати до нього може і буде краще, але то так само як розказувати власнику мерса, шо бехи кращі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос 1 - кто снимал, какой опыт съёмки у человека?

Вопрос 2 - какая вспышка использовалась, внешняя или встроенная, в лоб или в потолок?

1 чайник... такий як я.....

2 пиха вверх....

Я на д80 коли піднимав пиху вверх.. були просто чорні фотки. приходилось задирати ісо, і фоткати на приорітеті витримки.. щоб не було змазаних фоток при русі обєкта... (додам... дуже активному русі...... в умовах пониженої освітленості...)

С5 мій знімав на весіллі через весь стіл.. десь метрів 12 мого кума і на цих фотках було видно що то дійсно мій кум а не чорна пляма на білому фоні.

Збився я з Нікона........ (мильниці сліпі, з дзеркалками треба багато гратися щоб вони фоткали добре)

Доречі Мадкот моїм 80 робив прикольні фотки..... підстверджуючи слова, що знімає фотограф, а не камера.

З.І. Якшо людина звикла до кенона і він їй подобається.

Не звик я до Кенона.... я звик до його хорошої роботи в тих умовах які мені потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайош холівор! biggrin.gif

(якщо шо, я взагалі за соні) biggrin.gif

Підтримую по обох пунктах, також можу добавити, що стабілізована матриця рулить несамовито ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поддерживаю ursa, у меня знакомая снимала кеноном, снимала серьёзно, у неё был кенон 40Д, так она тоже говорила что он ей не нравится по цвету, так как цвет гуляет.

а эргономика это наверно дело привычки, но некоторые моделю всё-же более удобней в эргономике, а опиративность съёмки, так это дело опыта, так как раньше фотографы и не АФ камерами снимали такие динамические сюжеты, что многим нужно очень попотеть чтоб снять подобное даже учитывая нынешний прорыв в развитии фототехнике

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання вибору між 450 і 500..

Соні не цікавить..

Стаб в тушці дійсно рулить....

Тому дивлюсь ще в строну Пентакс К-х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там 2 хвилини розбирався де там крутиться витримка де діафрагма, після мого кенона, нікон мені зовсім не ергономічним показався

Хм, а покрутить переднее и заднее колёсико? ;)

Да, конечно, привыкаешь к любой камере, а потом удивляешься, как можно располагать элементы управления по другому :)

Я на д80 коли піднимав пиху вверх.. були просто чорні фотки. приходилось задирати ісо, і фоткати на приорітеті витримки.. щоб не було змазаних фоток при русі обєкта... (додам... дуже активному русі...... в умовах пониженої освітленості...)

Странно. Может, вспышка не в том режиме работала? В ней же тоже дохолеры настроек :)

С5 мій знімав на весіллі через весь стіл.. десь метрів 12 мого кума і на цих фотках було видно що то дійсно мій кум а не чорна пляма на білому фоні.

Поставить соответствующий телевик и вспышку по-мыльничному в лоб - эффект тот же, гарантированно :)

Доречі Мадкот моїм 80 робив прикольні фотки..... підстверджуючи слова, що знімає фотограф, а не камера.

Отож :)

Разобравшись с управлениями и настройками отличные фотографии можно получить с любой зеркальной камеры :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx Giant, беріть той, що сподобався. По техніці і Nikon i Canon йдуть "ноздря в ноздрю" на кінно-перегонній мові. Вказані Вами апарати приблизно з одного класу. Далі справа звички (і парку обєктивів, звичайно). І по гіршій ергономіці НОВИХ бюджеток Кенон я би дообрррряче посперечався (і 450, і 500 - бюджетки). Якщо відео не цікавить - однозначно 450 тоді, бо сильніший проц в 500 компенсується "щільнішою" (читай шумнішою) матрицею. А далі... Практика, практика... Сподіваюсь, "холівару" не буде. ))

P.S. Не лайте не професійного фотографа, а такого, що просто цікавиться темою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання вибору між 450 і 500..

Соні не цікавить..

Стаб в тушці дійсно рулить....

Тому дивлюсь ще в строну Пентакс К-х.

Петакс К-х интересная камера за свои деньги, но не понятно почему там монохромный экран убрали сверху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам...

Різниця між ними 200 баків.

За це отримуємо в 500.

Кращий екран (+ нема питань), новіший проц (в основному для відео), відео (без автофокусу), зміни в меню.... (швидкий доступ до редагування параметрів .. зразу на дисплеї..), інша матриця.... (15 МП нах не треба, особисто для мене і 10 за очі і зав вуха).

Більше принципових відмінностей реально я не знаю.. от і звернувся в тематичний форум щоб тикнули.. мож, що пропустив.

З.І. А Пентакс да... та й екран той мені пох....

Мені для побутового використання його не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як в Pentax K-x, а в його попередника К-200 були проблеми з JPG'ами (відчутні шуми). "Равки" нормальні, але їх потрібно "проявляти", що для домашнього юзання не good. Крім того елементи управління, як на мене, розміщені не зручно та меню специфічне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nameless, а в тебе соні?

Так, з їхньої мильнички на їх жеш зеркало і переїхав. А200 зараз користую, а в тебе яка модель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.. питання джипегу.. то швидше питання прошивки.. ніж самої камери..

По друге.. "гратися" з РАВом.. не буду...... (все просто.. це не моє).

Юзав К10, бачив фотки з нього........ ЛЯЛЯ....

Сонька..... нічого не можу сказати.. та й не хочу.....нема варіантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...