Lexx_Giant Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 11:35 #1 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 11:35 Пропоную, якщо не буде дощу, принаймі сильного, проїхати розділку 10 км (попередньо) з розворотом... по шосе. Розмір коліс і класифікація техніки до уваги не береться. Буде 2 групи: Еліта і Любителі, роздільний старт, через 1 хв (орієнтовно). Попередньо вхід на розділку по 20 грн з людини. Після розділки на другий день Клімбер і Ко має бажання зробити КК гонку в парку на Потебні. Орієнтуємось по погоді. Можна запросити рівненчан. Розділка - гонка з роздільним стартом.... Побачимо як буде, але в планах випускати гонщиків на старт через хвилину після попереднього.
difoto Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 11:45 #2 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 11:45 Де ты насобираешь на разделку 2 категории???
ursa Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 11:46 #3 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 11:46 Розмір коліс і класифікація техніки до уваги не береться. :)
Tais Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 11:57 #4 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 11:57 А хде категория "Девочко" ?
ursa Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 12:07 #5 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 12:07 Инициативность - это хорошо Продумай двух судей или как... На точке разворота вполне может быть плотный траффик автомобилей и на изменение направления можно потратить много времени. Старт. Погнались. На Развороте - линия промежуточного финиша. Пишется номер участника, момент пересечения линии оттуда (1), ожидание раворота, момент пересечения линии туда(2). Время участника определяется так: (2)-(1)=время, которое минусуется с результата на Финише. Например
VeryFate Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 12:18 #6 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 12:18 Я за гонку , і желательно с гавнецом.
Dimaxa Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 12:33 #7 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 12:33 я би гоцнув би... буду, якщо буде погода і розгрібусь чуть з ремонтом...
Lexx_Giant Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 12:39 Автор #8 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 12:39 2 Ді. Наші і їхні.. Туристи і Динамівці... (якщо будуть). 2 Урса. Має бути розворот без зупинки.. полюбе. Бо зупинка це відпочинок. Цього бути не повинно. 2 Зіберс Розділка + крос.... думаю так буде цікавіше. Спробувати себе в розділці.. а потім виїхати на крос.. Супер..! Хіба ні.? Зразу приведемо результати до таблиці по розрядах..
ursa Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 12:41 #9 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 12:41 Має бути розворот без зупинки.. полюбе. Бо зупинка це відпочинок. Цього бути не повинно. ГАИ будет перекрывать дорогу?
Lexx_Giant Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 12:55 Автор #10 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 12:55 НІ.Перелаштовуватись гонщик буде сам. А на розвороті буде стояти контролер, який просто буде відмічати наявність такого номера на КП.
ursa Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 13:00 #11 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 13:00 Перелаштовуватись гонщик буде сам. Тратя время на пропускание машин Или на отдых Относительно траффико-спокойная трасса (но не слишком гладкая для шоссеров ) - поворот от Киверец на Поддубцы. Если стартовать на повороте в Борохове, а разворачиваться где-то возле первых Киверецких построек (уже за поворотом в Киверцы), то выйдет как раз что-то около 10 км. Или другой вариант - стартовать от поворота на Борохов (с трассы в Поддубцах) и разворачиваться перед въездом в лес - получится чуть больше 10 км. Ну а после финиша (на Поддубцах или даже в Борохове) совсем недолго добираться до того же карьера или косогора Вариант 1 - . Вариант 2 - .
Lexx_Giant Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 13:04 Автор #12 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 13:04 Траса буде або Рівненська, або на Боратин.Хай тратиить час на що хоче..... ))) головне, щоб на маршрутку не сів... )))
ursa Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 13:27 #13 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 13:27 Последний вопрос Количество времени, потраченное на ожидание, когда можно будет безопасно* развернуться, не учитывается? Т.е. входит в общий результат? Если да - необъективно. _____________________ *безопасно - (1) не подвергаясь риску быть сбитым встречной или попутной машиной при совершении манёвра и (2) не создавая потенциально опасную ситуацию на дороге.
Lexx_Giant Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 13:41 Автор #14 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 13:41 Ти щоб пеерстроїтись маєш думати головою..І престроїтись буде значно простіше тоді. За 500 метрів думаю вдасться перестроїтись...Час буде рахуватися від старту на фінішу.Всі наші змагання проходять на власний страх і ризик учасників, не захочеш не поїдеш.. ніхто тебе не заставляє.Це все просто задум... Зібрати кількох однодумців і провести змагання між собою..Пропоную боратинську трасу...Там гарне покриття і рух транспорту не інтенсивний.
Адміністратори kmd Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 19:49 Адміністратори #15 Опубліковано 26 Жовтня, 2009 в 19:49 Там його практично нема, руху. Літом саме більше руху там створював Зевс
Lexx_Giant Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 09:07 Автор #16 Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 09:07 Отже... як то кажуть.... Свято наближається...... Хто бажає прогнатися з вступним внеском 10 км розділку... для себе в основному.. (закінчення сезону) вдмідьтесь в темі пліз.. щоб знати чи цікаво і чи варто це організовувати.. А то приїде 5 чоловік самих пальнутих... які ганяють і так постійнол.. і буде ні разу не цікаво. ВХІД - 20 грн. Траса або Рвненська, або Боратинська. Треба 3 судді. По ходу на місці думаю розберемось.
TreNeR Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 09:27 #18 Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 09:27 Огласите условия. Что, где, когда? Если будет дождь, то могу подрулить на машине, посудить
Lexx_Giant Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 09:41 Автор #19 Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 09:41 Можна і не змагання проводити.... а зібратися всім прокататись швиденько, старт зробити через хвилину. А потім заїхати попити чайку, кави.... ну там...... по бажанню.... потусуватися...... Одним словом.... як вийде.Пропоную зібратися біля Колібріса на 10-10:30 в суботу і все на місці порішати.
TreNeR Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 10:02 #20 Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 10:02 Гисметео показывает без дождя
Shkoder Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 10:41 #21 Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 10:41 если в субботу и сбор на часов 12, то я с удовольствием подтусуюсь. развею утренний будун, так сказать
TreNeR Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 11:42 #22 Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 11:42 а куда бабло пойдет?
Dimaxa Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 12:27 #23 Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 12:27 я пас... ставлю двері, мушу цілий день маслати... багато не пийте... чайку...
Lexx_Giant Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 15:12 Автор #24 Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 15:12 Бабло.... переможцям.. а перможці ставлять піцерію... ))))
TreNeR Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 20:35 #25 Опубліковано 29 Жовтня, 2009 в 20:35 Вот это по нашему PS Я пас. Боюсь заболеть, не хочу рисковать.
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.