Перейти до змісту

Новий маньяк в Луцьку?


Plum

Рекомендовані повідомлення

Тільки-що прийшла мама і каже, що в новинах показали, що сьогодні (?) в Луцьку по вул. Черчицькій (подивився на мапі -- за Стирем навпроти Набережної, виїзд на Шевченка біля мосту навпроти Краю) дівчині, що йшла додому, було встромлено ножа в спину. Йдучи, вона почула за собою кроки і подзвонила хлопцю, щоб він її зустрів. Він вийшов, але дівчини не побачив. Набрав на телефон і почув, що він дзвонить десь в кущах. Дівчина ніби жива, але з ножовим пораненням у спину.

Люди, що ж це робиться?! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя.. скоро буд ть дружинники патрулювати вулиці. І вводити комендантський час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так "по ящику" (аверсу) мєнти ніби сказали, що то все на "почве ревности", тобто там щось типу бувший хлопець напав на цю дівчинку через те що вона з ним розійшлась і зустрічалась з іншим..........бла бла бла. Тобто підозрюваного затримали і він дав свідчення воооот :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц.. ну кинула і що ?

ТО її ножем в СПИНУ??

Та йому яйця за таке відрізати.. малолєтки тупорилі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю чому стільки патрулів по вулицях ходить

більше чим прохожих

не знаю можливо це і не через цей випадок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, любов -- страшна штука.

Страшна, коли нема розуму. Тепер піде на зону і буде йому там безотвєтная любов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, любов -- страшна штука.

Страшна, коли нема розуму. Тепер піде на зону і буде йому там безотвєтная любов.

)) ой це точно

це все звичайно не смішно!

але як влучно сказано)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЛОВМИСНИКА, ЯКИЙ ХОТІВ ПОЗБАВИТИ ДІВЧИНУ ЖИТТЯ, ЗАТРИМАНО

--------------------------------------------------------------------------------

Днями у місті Луцьку по вулиці Новочерчецька стався напад на 16-річну школярку Христину К. Невідомий ударив потерпілу ножем у спину.

Близько восьмої години вечора дівчина поверталася додому. По дорозі вирішила відвідати свого товариша. Попередньо зателефонувала йому та попередила, що підходить до його будинку. Коли ж минуло достатньо часу, а Христина не з’явилась, товариш почав бити на сполох та вирішив піти назустріч дівчині.

Христина все ж таки знайшлась... але лежачи у кущах із серйозним ножовим пораненням в ділянку нирки. Наразі її госпіталізовано до обласної дитячої лікарні.

Кривдника правоохоронці затримали. Ним виявився учень одного з вишів Луцька. Затриманий розповів, що з Христиною раніше був знайомий – вона була його потенційною дівчиною. Але невдовзі молоді люди розійшлися. Хлопець не зміг вибачити цього Христині. Тож коли вона ввечері вирішила провідати знайомого, напав на дівчину та жорстоко помстився.

Наразі затриманий знаходиться в ІТТ Луцького місьвідділу міліції. Порушено кримінальну справ за ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу України, що передбачає позбавлення волі до восьми років.

Юлія Сіліч,

ВЗГ УМВС України у Волинській області.

джерело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але вже придурок! А зараз сидить і думає, навіщо я це зробив, стільки гарних дівчат... Жаль дівчину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дівчину не зробив інвалідом і не пошкодив життєво вадливих органів - це добре.. (наука буде ЇЙ - знатиме, як хлопцям відмовляти!! :lol:, дуже смішно.. ) Я це до того, що її шкода, звичяайно, але істиних мотивів, і що саме заставило хлопця взяти в руки ножа ї йти її вбивати - ми не знаємо ! Хай тепер в лікарні, вона візьме рецепт на відро вазеліну.. і передасть йому на Зону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай тепер в лікарні, вона візьме рецепт на відро вазеліну.. і передасть йому на Зону...

я звичайно, на зонах не бував, але шось мені думається - зараз на "понятія" там всім насрати

Так то воно так.. але дивлячись куди попадеш і на кого нарвешся.

Є варіант, що тато/мама/брат/кум/сват - відкуплять хлопця..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=21421 - цей товариш зразу згадався 0___о, та й шось він не пише більше, блін, якісь переживання мені в душу закрадаються, чувак-афтар, відпишись шолє.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув також. Дівиця жива. Кажуть хлопця зловили - безотвєтная любовь..

це на любов, це егоїзм називається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...