Перейти до змісту

Фото


kotykS

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 199
  • Створено
  • Остання відповідь

Друге справа фото просто шикарне! І що головне - будинок залишився, а фасад - ні. :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не менше красивий був будинок і навпроти(не зберігся), де ательє "Зося".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друге справа фото просто шикарне! І що головне - будинок залишився, а фасад - ні. :sm142:

як думаєте хто спаплюжив фасад ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друге справа фото просто шикарне! І що головне - будинок залишився, а фасад - ні. :sm142:

як думаєте хто спаплюжив фасад ?

це відома річ. пясецький з мандзюком його описували у своїй книзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це відома річ. пясецький з мандзюком його описували у своїй книзі.

невже поляки ???

"Це в першу чергу стосувалося будинків "цегляного стилю", які магістрат вважав "російськими" і вимагав при ремонті надати фасаду європейського вигляду - збити цегляне декорування ..."

Щось дуже схоже і в нас час наблюдається - все що совєтське збити і забути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так. стосовно цього будинку був вчинений жорстокий злочин. але це не тільки польського часу стосувалося. війну оминемо, але загадаймо 1980-ті роки тієї самої вулиці. Колосок, Метельницький: "На жаль, вже у повоєнний час значну кількість будинків перероблено, їх декор збитий або затинькований. Не вдалося скористатися можливістю їх реставрації (крім поодиноких випадків) і в1988-1989 рр., коли оголяли декор забудови по вулиці Радянській, щоб замінити тиньк на більш міцний "кам'яний"." Луцьк, архітектурно-історичний нарис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Łuck, wiosna 1917. Grenadierzy z 9 pułku syberyjskiego

А насправді :

Аннотация - Пасхальные развлечения в команде связи 9-го гренадерского Сибирского полка. Танец Камаринскую пляшут (слева направо):телефонист Аксютин, " маленький пан" из деревни Поджарницы, телефонист Васильев III. На втором плане в центре заместитель начальника связи подпоручик Рущинский (слева) и начальник связи штабс-капитан Виноградов (справа)

Дата съемки - 2.04.1917

Место съемки - Россия, Волынская губ./Луцкий у., Восточная опушка Шельвовского леса к западу от д. Поджарницы

зараз це - ВОЛИНСЬКА ОБЛ., ЛОКАЧИНСЬКИЙ Р-Н, С.ШЕЛЬВІВ

post-1719-0-71213000-1327053133_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...
  • 3 місяця потому...

було тут дуже схоже фото але виявилось зовсім не таке !

знахідка дня !

Все таки, що за місце та вулиця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таки, що за місце та вулиця?

так це ж шматочок за драмтеатром, саме Ви пане Василь викладали фото цього ж участку в польський період

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вул. Словацького, гарне фото. На ньому я вперше помітила, що на тому будинку був шпиль.

А про схоже, пан Отто має на увазі таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про схоже, пан Отто має на увазі таке.

Так, але точніше я мав на увазі ось це фото пана Василя - http://board.lutsk.u...attach_id=63155

Красиві були будиночки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що слідчим я не можу бути, це факт. А що на місці одноповерхової споруди зараз? Не можу зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що на місці одноповерхової споруди зараз? Не можу зрозуміти.

мусить воєнкомат зараз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вітаю, давно переглядаю ваш форум(з 1,5 року точно), нарешті і мені є що вам показати=)

Ці фото знайшов тут:

http://www.ebay.com/...=item5ae9db8813

На жаль у більшому розмірі немає...принаймі я не знайшов

Bomba.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знає в якій темі спитати...

Ця казарма декілька разів зустрічалася на форумі, але я або не побачив або ніхто не писав про її місцезнаходження. Де вона?

Бо у мене є припущення, що це не в Луцьку, а в одному із сіл, як їхати на Ковель(Копачівка,Сирники, Маяки,Милуші,Зміїнець) бо їхав нещодавно там і краєм ока побачів щось схоже(форма вікон,один поверх) і мене осінило)))

Але ж я можу бути не правий)

Wq_ripQfXI8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...