Перейти до змісту

Безкоштовний Wi-Fi від Приватбанку


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні прочитав у банківських новинах, що Приватбанк планує запустити безкоштовний доступ до мережі Інтернет через Wi-Fi у своїх відділеннях (бл. 4 тис.), а пізніше і в своїх банкоматах (бл. 7 тис.). Офіційно програма впровадження Wi-Fi у відділеннях починається сьогодні. А точки доступу в банкоматах почнуть встановлювати в новому році.

Цікаво, що це буде за доступ і з якою швидкістю... Я вже зараз уявляю, як біля "приватівських" банкоматів юрбляються халявщики з айфонами і подібною технікою... :)

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

зараз, я знаю як мінімум 5 точок в центрі з халявним, безлімітним ну і досить швидким вай фай =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

зараз, я знаю як мінімум 5 точок в центрі з халявним, безлімітним ну і досить швидким вай фай =)

колись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безкоштовний, напевно, буде тільки до сервісів привата, в іншому випадку інет ляже через пару днів разом з банкоматами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... спробував просканувати нові Wi-Fi на балконі, будинок біля ТЦ Слон, і з нових з'явилось 16kazna, віддлення Приватбанку в "слоненятах" пряма видимість десь 30-50 метрів.

Не пускає!!!

Також скааниться постыйно Vokzal!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж біля роботи сканиться 16kazna, але привата рядом немає... А не пускає тому що стоїть фільтр по мак-адресах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, что доступ будет только к сайту

http://www.privatbank.ua

и их же сервисам.

Я теж думаю, що доступ буде тільки до ресурсів Приватбанку, як це зараз є з dial-up. Але... поживемо - побачимо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

16kazna - Візор <--> Казначейство не інтересно.

Vokzal Лібо Петруха лібо Джек, скоріше перший. Можна не лізти як мінімум привязка по маку і як максимум WPA2 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз, я знаю як мінімум 5 точок в центрі з халявним, безлімітним ну і досить швидким вай фай =)

де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GP кафе, майдан ...

З.І.

в центрі повно точок вай фай ... але от користуватись можна одиницями ...

скажімо в мене на вулиці, при першому ж скані знайшло аж 4!!!111 власне моя точка стала 5ою =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GP кафе, майдан ...

GP це гранд персона ........... якщо так то там щось я нічого ненаходив бо живу біля нього (огорожа розділяє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому захочеться стояти біля банкомату (в мороз і холод) і інтернет юзати..."ума не приложу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому захочеться стояти біля банкомату (в мороз і холод) і інтернет юзати..."ума не приложу"

Нетбук, комунікатор. Швидко перевірити пошту, переслати великий файлик. І тд. Нормальна швидкість і мінімум часу. Я думаю це буде зручно. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому захочеться стояти біля банкомату (в мороз і холод) і інтернет юзати..."ума не приложу"

мені))))

GP кафе, майдан ...

З.І.

в центрі повно точок вай фай ... але от користуватись можна одиницями ...

скажімо в мене на вулиці, при першому ж скані знайшло аж 4!!!111 власне моя точка стала 5ою =)

треба но буде походити в центрі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я занимаюсь непосредственной установкой всяких "фич" в банкоматы и ремонтом. Но пока вообще не слышал про установку Wi-Fi... может еще рано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я занимаюсь непосредственной установкой всяких "фич" в банкоматы и ремонтом. Но пока вообще не слышал про установку Wi-Fi... может еще рано...

Как заявил в подкасте на itc.ua Александр Витязь, руководитель «Центра Электронного Бизнеса» ПриватБанка с завтрашнего дня (20 октября) приватбанк начинает разворачивать сеть бесплатных вай-фай хотспотов на базе своих отделений и банкоматов на Украине

К.: Александр, наше время, к сожалению ограничено. Нам пора заканчивать подкаст. Скажите, есть ли некая информация, которой Вы можете поделиться. Что будет проходить в ближайшее время? Чем ПриватБанк и Центр электронного бизнеса, в частности, порадует пользователей?

А: Есть очень хорошая новость. Говорю Вам первому. 20-го октября мы начинаем запуск WiFi сети всеукраинской на базе наших отделений. У нас очень интересный партнер западный и очень интересная концепция. WiFi этот будет бесплатный

К.: Т.е в каждой розничной точке ПриватБанка по Украине имеется ввиду?

А: Совершенно верно. Для начала 4 тыс наших отделений. В них будут излучать WiFi лучи вокруг. И вначале следующего года мы начнем подключать наши банкоматы, их 7 тыс штук. Т.е. я думаю, мы будем очень большой или самой большой сетью беспроводного бесплатного Интернета в нашей стране

С самим подкастом можно ознакомится тут

а с стенограммой подкаста — тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бравий Швейк, Гріль, Юнацька бібліотека...

В Грілі на вулиці літом ловились обидві точки, реально скористатись не вдалося жодною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ну то як діла обстоять з Wi-Fi ніхто не перевіряв? ще не запустили в банкоматах Wi-Fi?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...