Перейти до змісту

Вибір додаткового електрообігрівача


Рекомендовані повідомлення

Ось став перед вибором. Необхідно організувати додаткове електроопалення в дитячий (12 кв. м.).

Думаю що краще і головне ЕКОНОМНІШЕ і ЕКОЛОГІЧНІШЕ вибати: масляний обігрівач потужністю 1,5-2 кВт чи електроконвертор типу "ТЕРМО" (або подібний) тут ще не знаю якої потужності...

Хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електроконвертор або ще краще Уфо. Вони більш економічні, а тепло як під сонцем :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електроконвертор або ще краще Уфо. Вони більш економічні, а тепло як під сонцем :0003:

Але й вартують ті Уфо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недолік УФО в тому, що вони гріють лише там, куди світять. Потрібно багато часу, щоб нагріти ним ПОВІТРЯ в кімнаті. В той час як конвектори чи масляні електрорадіатори відразу гріють повітря, що для жилої кімнати краще. УФО ж доцільно використовувати в приміщеннях, де є постійний контакт з холодним повітрям (наприклад, в магазинах, де двері часто відкриваються), або для обігріву робочих місць, коли людина, якій потрібне тепло, постійно в одній і тій же точці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Караще взяти електроконвектр.Бо масляний радіатор дуже нагріваеться і можуть діти обпектися+сушить кисень.А на рахунок Уфо згідний з Plum(в тому, що вони гріють лише там, куди світять).Електроконвектор максимум до 65 градусів по цельсію гріється і не спалюють кисень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так недоліки є. Але якщо кімната не велика (вказано 12 квм.) То чому просто не причепити обігрівач на стінку? І так буде обігрівати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...+сушить кисень...

З цього місьця більш детальніше, будь-ласка, бо то для мене щось нове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...+сушить кисень...

З цього місьця більш детальніше, будь-ласка, бо то для мене щось нове.

Звичайно масляні радіатори дуже сушать кисень. Точніше вигоряє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kaktus1990 ти знаєш при який температурі вигоряє кисень? Аж ніяк то не температура масляного радіатору! Сушити можно вологе повітря, а не кисень.

Сьогодня нам привезли на пробу обігрівачи-плакати - вішається такий на стіну та гріє. Правда гріє він переважно там де вісить, тобто наприклад над ліжечком, чи робочим місцем. 350W за годину споживаэ.

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...+сушить кисень...

З цього місьця більш детальніше, будь-ласка, бо то для мене щось нове.

почитай в неті і будеш знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, знаю. Я ж не впрямому сенсі цього слова - вигоряє. Висушує і тд. Невже так важко зрозуміти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ps: Пропоную тим, в кого "вигоряє" кисень, спалити свій диплом - він їм не потрібен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...