Перейти до змісту

Погиб Каратаев Юра


maxxis777

Рекомендовані повідомлення

Вчера около половины восьмого вечера в автомобильной аварии погиб Каратаев Юра. Светлая ему память. До сих пор нее укладываеться в голову что это произишло. Он разбился на скутере и девушка которая ехала с ним в тяжёлом состояниии в реанимации, а всё по причине того что олух ехавший на автомобиле не удосужился включить повот перед менёвром!!!!!!

Не представляю, как тяжело осознавать происходящее родным и близким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Простите, возможно я задам глупый вопрос, но кто такой Юра Каратаев?

2. Мне всегда казалось, что скутер - вид транспорта для одного пассажира (за редкими исключениями)...

3. На какой скорости ехал на скутере с девушкой Юра Каратаев, если столкновение с впереди едущим автомобилем привело к гибели одного человека и тяжелому состоянию другого?

Просто пытаюсь понять ситуацию...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть це те, що сталося в Струмівці біля магазинчику, що навпроти зупинки. Якщо це те, то там був льотчик, який летів і ревів на свому "скутері" на всю Струмівку. Хлопець лежав біля автомобіля, дівчина за метрів 20 попереду. Сумніваюсь що то був скутер, а не якійсь потужний мотоцикл. Хлопець помер одразу, дівчина у важкому стані. Страшна картина, бензин ллється з бака, підходять алкаші від магазинчика зі своїми коментами, палять сігарету і переконують що від неї бензин не загориться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Простите, возможно я задам глупый вопрос, но кто такой Юра Каратаев?

2. Мне всегда казалось, что скутер - вид транспорта для одного пассажира (за редкими исключениями)...

3. На какой скорости ехал на скутере с девушкой Юра Каратаев, если столкновение с впереди едущим автомобилем привело к гибели одного человека и тяжелому состоянию другого?

Просто пытаюсь понять ситуацию...

1 Мой хорошый друг, и я уверен что кто его знал, то только как хорошего человека

2 тут вопрос спорный, некоторые умудряються и по 3-4 влезать

на 3й вопрос у меня ответа нет

Мабуть це те, що сталося в Струмівці біля магазинчику, що навпроти зупинки. Якщо це те, то там був льотчик, який летів і ревів на свому "скутері" на всю Струмівку. Хлопець лежав біля автомобіля, дівчина за метрів 20 попереду. Сумніваюсь що то був скутер, а не якійсь потужний мотоцикл. Хлопець помер одразу, дівчина у важкому стані. Страшна картина, бензин ллється з бака, підходять алкаші від магазинчика зі своїми коментами, палять сігарету і переконують що від неї бензин не загориться.

по ситуации похоже, но я не осведомлён на столько, подробности знали только родные, а им и без лишних вопросов горя хватает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера около половины восьмого вечера в автомобильной аварии погиб Каратаев Юра. Светлая ему память. До сих пор нее укладываеться в голову что это произишло. Он разбился на скутере и девушка которая ехала с ним в тяжёлом состояниии в реанимации, а всё по причине того что олух ехавший на автомобиле не удосужился включить повот перед менёвром!!!!!!

Не представляю, как тяжело осознавать происходящее родным и близким.

Если это тот Каратаев Юра что жил в районе Привокзального, молодой, светлый и хороший парень, который в свое время занимался велосипедами и любил жизнь, если это он - то я его знал.

Очень жаль что гибнут на дорогах молодые ребята. а козлам нарушившим правила все сходит с рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер пише, що

Он разбился на скутере и девушка которая ехала с ним в тяжёлом состояниии в реанимации, а всё по причине того что олух ехавший на автомобиле не удосужился включить повот перед менёвром!!!!!!

Від кого така інфа, що не було включено поворот? ІМХО, про це може знати тільки водій авто, і тільки водій скутера/мотоцикла...

На скутері, наскільки я знаю, можна їздити за 1 м від узбіччя дороги. Було так, чи інакше?

Якщо ж там був мотоцикл - то сидячи в "Білочці", не раз бачив мотоциклістів, які з ревом гасали то на двох, то на одному колесі по трасі. Покійний не належав до них?

Зрештою, потужний мотоцикл провокує на їзду за 120 км/год.

А чи є в когось офіційні дані про ДТП, щоб тут не розводити здогадки? Не знаю, чому, але мені здається, що водії обох ТЗ були винні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, чому, але мені здається, що водії обох ТЗ були винні.

Я думаю тому, що слово мотоцикл (скутер) асоціюється з якимось лихачем, що гасає по вулицях на задньому колесі і витворяє інші трюки.

А в мене слова Юра Каратаев асоціюються з іншим - з людиною яка не була лихачем і на двох колесах проїздила дуже багато доріг.

P.S. Офіційні дані інциденту не завадили б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про мертвих або добре, або ніяк. І яка різниця хто винен? Людина мертва і я впевнений, що кожен, хто написав в цій темі не хотів би загибелі цього Юри Каратаєва (будь він хоть сто раз винуватий)...

пс: співчуваю друзям і родині. Видно хорошою був людиною - пам'ятайте його...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звіряючись з часом і якщо його байк був жовтого кольору, то йдеться про ДТП в Струмівці.

Дуже шкода хлопця :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера около половины восьмого вечера в автомобильной аварии погиб Каратаев Юра. Светлая ему память. До сих пор нее укладываеться в голову что это произишло. Он разбился на скутере и девушка которая ехала с ним в тяжёлом состояниии в реанимации, а всё по причине того что олух ехавший на автомобиле не удосужился включить повот перед менёвром!!!!!!

Не представляю, как тяжело осознавать происходящее родным и близким.

Если это тот Каратаев Юра что жил в районе Привокзального, молодой, светлый и хороший парень, который в свое время занимался велосипедами и любил жизнь, если это он - то я его знал.

Очень жаль что гибнут на дорогах молодые ребята. а козлам нарушившим правила все сходит с рук.

Именно ОН :(..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер пише, що
Он разбился на скутере и девушка которая ехала с ним в тяжёлом состояниии в реанимации, а всё по причине того что олух ехавший на автомобиле не удосужился включить повот перед менёвром!!!!!!

Від кого така інфа, що не було включено поворот? ІМХО, про це може знати тільки водій авто, і тільки водій скутера/мотоцикла...

На скутері, наскільки я знаю, можна їздити за 1 м від узбіччя дороги. Було так, чи інакше?

Якщо ж там був мотоцикл - то сидячи в "Білочці", не раз бачив мотоциклістів, які з ревом гасали то на двох, то на одному колесі по трасі. Покійний не належав до них?

Зрештою, потужний мотоцикл провокує на їзду за 120 км/год.

А чи є в когось офіційні дані про ДТП, щоб тут не розводити здогадки? Не знаю, чому, але мені здається, що водії обох ТЗ були винні.

Я написав те що сказала його жінка, звідки саме ця інформація я не допитувався, але знаю точно що Юра завжди був уважним на дорозі, і не мало значення чи він їде на велосипеді, чи на мопеді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО якщо людина в супереч статистиці сідає за кермо мотоцикла і літає на ньому, то вона свідомо віддає своє життя ні за що. Те ж можу сказати про здоров'я скутеристів, якими забиті лікарні.

Може не зовсім доречно, але згадався анекдот про байкерське шоу, де окремою купкою стоять старші поважні дядьки на "харлеях", смакують сигарами і ведуть спокійну бесіду. А неподалік з димом з коліс один поперед іншим на спортивних ямахах, хондах і дукаті літають молоді хлопці. Один з них під'їжджає до старих байкерів і питає: "А що це ви, дядьки, з нами не знайомитесь?". Один з байкерів помаленьку випустив дим, ковтнув пива, подивився на свого мотоцикла і каже: "А толку з вами знайомитись? Все одно кожен рік нові..."

Десь так воно і в житті. Кожен рік в нас все більше потужних спортивних мотоциклів, все більше скутерів, і все більше і більше їхніх жертв. Розбито практично 100% мотоциклів, які з'явились в місті роки три назад. Люди не хочуть вчитись на своїх помилках. Не так давно в темі про аварії було кілька повідомлень про аварію біля Там-Таму за участю мотоцикліста. Я там писав, що ввечері перед аварією чув як літав мотоцикліст по Соборності, писав що якщо це той самий мотоцикліст, то зовсім не шкодую, що він потрапив в ДТП. Мені тоді ще мінуси в репутацію поставили, напевно думали що це якось вплине на мою думку. Але моя думка не змінилась -- в мене три малолітніх сина, і я б волів щоб краще всі ті "льотчики" по одному чи всі разом порозбивались, ніж я маю боятись випустити дитину на вулицю.

З рік тому я на машині спускався по Рівненській з моста в бік Лучеська. Я їхав близько 80 км/год, коли мене з величезною швидкістю (120-140 там точно було) НА ЗАДНЬОМУ КОЛЕСІ обігнав мотоцикл. Це була здорова людина?..

Я співчуваю друзям і родичам загиблих мотоциклістів. Але вони самі вибрали свою долю, сівши на мотоцикл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Plum'а.

Сам колись їздив на скутері. Падав зі скутера один раз - коли вирішив їздити по правилах, за 1 м від узбіччя. На моєму шляху, на краю дороги, була величезна яма - баюра з багнюкою, в яку двірники старанно змітали бруд з дороги та тротуару. Об'їхати яму не міг, бо зліва мене доганяла маршрутка, і я попав би під неї. Гальмував, скільки міг, а коли під'їхав до ями - підірвав переднє колесо, заднім шльопнувся, і викинуло мене вже боком, на асфальт. Обійшовся подряпинами, і з тих пір грубо "поклав" на правила. Їздив, як мені було зручно - вплоть до того, що гнав по центру по осьовій. Поки був за кермом - здавалося, що я керую ситуацією, маю 100%-ий контроль.

Зараз, як я дивлюся на хлопців на скутерах - мене проймає жах: на наших шляхах, з нашими водіями скутер - це незахищеність на 200%, і повний виклик життю та здоров'ю.

А за мотоциклістів на спортбайках я взагалі мовчу. Шлях від круга на Рівненській до "Білочки" - то, мабуть, одна з найліпших, і найширших трас біля Луцька, тому там ніхто не їде 60 км/год. Хіба що ті, в кого техніка просто не здатна їхати швидше.

Вважаю, що найкращим було б опублікувати офіційні висновки ДАІ, із зазначенням, хто дійсно винен у цій ситуації і яким чином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі.

http://pravda.lutsk.ua/news/15605/

На Волині знову загинув мотоцикліст. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у ВЗГ УМВС України у Волинській області.

На волинських дорогах ще одна трагедія – у ДТП загинув юнак. 18 вересня о 19:20 в селі Струмівка Луцького району Юрій К., 1988 року народження, лучанин, керуючи незареєстрованим мотоциклом «Сузукі», не розминувся з автівкою. За даними правоохоронців, хлопець виїхав на смугу зустрічного руху та скоїв зіткнення з автомобілем «Форд-ескорт» під керуванням Петра П., 1934 року народження, який також проживає у Луцьку.

Внаслідок ДТП юнак, що керував мотоциклом, отримав смертельну травму. Дівчина, яка їхала разом з ним, Галина С., 1988, жителька міста Луцька та водій автомобіля з тілесними ушкодженнями госпіталізовані в ЦМЛ.

І де тут хоч слово про скутер?

Зверніть увагу на слова: керуючи незареєстрованим мотоциклом «Сузукі». Це нормально - їздити на техніці, яка не пройшла реєстрацію? Ні, звичайно. Це є грубе порушення ПДР, яке тягне за собою вилучення транспортного засобу. Тільки менти за мотоциклістами не ганяються, бо хрен вгоняться.

За даними правоохоронців, хлопець виїхав на смугу зустрічного руху . А обставини, які змусили його виїхати на смугу зустрічного руху, поки що невідомі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу на слова: керуючи незареєстрованим мотоциклом «Сузукі». Це нормально - їздити на техніці, яка не пройшла реєстрацію? Ні, звичайно. Це є грубе порушення ПДР, яке тягне за собою вилучення транспортного засобу. Тільки менти за мотоциклістами не ганяються, бо хрен вгоняться.

Развивая Plum-ов пост с анекдотом: зачем регистрировать, если каждый год новые, и какой толк гоняться за ними, если сами убиваются?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какой толк гоняться за ними, если сами убиваются?

Добре якщо самі... так вони ж за собою часто ще когось на той світ тягнуть :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знав загиблого, але щодня бачу, як такі , як він, стартують навпроти "Аверса" на світлофорі (по Соборності) із диким ревом несуться до Троянди. Намагаючись обігнати всі автівки, що чекають зеленого світла. Зачасту, самоліквідатори (мотоциклісти) навіть без шоломів. Лише в окулярах. І ще частше - позаду сидить дівча.. Як, якщо не втримається і впаде - ризикує потрапити під колеса тієї автівки, що наздоганяє мотогонщика...

Загиблий - сам обрав свій шлях.. нехай покоїться з миром.

P.S. на швидкості більше 100Км/год навіть шолом не спасе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погибшего не знала, светлая ему память...

Но вот хочу поддержать тему о самоубийцах на мотоциклах, скутерах и т.п.

Тут палка о двух концах - даже если ты хорошо управляешь своим мотоциклом и всегда придерживаешься правил, мотоцикл на дороге - это легкая мишень для водителя-дебила, а что мотоцикл подрезать? раз плюнуть... а для серьёзной травмы больше ничего и не надо (просто упасть - дальше зависит от скорости, силы, траектории....вы меня поняли)

И такое отступление:

Буквально вчера на переходе возле ДОСААФа расплостался скутер, почему и как упал не видела (в поворот чтоли не вписался), грохоту и скрежету было много, отполз, очунялся и через 10 минут умчался в даль.

Скажу одно, если бы на этом пешеходном переходе были бы люди - постадали бы. Поэтому считаю, что любой мотоциклист/скутерист представляет огромную угрозу здоровью себе и окружающим.

Сорри, если кого обидела (не хотела).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від водія скутера/мотоцикла вимагається куди краща реакція, знання ПДД, вміння аналізувати ситуацію і думати не лише за себе, а й "за того парня", і за того, що перед ним. На скутері ніколи не можна їхати посередині ззаду машини - тому що машина бере ями і люки "між колеса", а скутер в них влітає. Скутерист повинен більше крутити головою, щоб орієнтуватися в ситуації. Шолом - не ефективний захист, але він має спеціальні окуляри, які захищають від пилу та комах. А коли мчиш 70+ км/год - то влетівша в око комашка може бути причиною ДТП. Скутерист повинен буквально "дупою" відчувати дорожнє покриття: мокрий асфальт, чи пісок на дорозі - висока ймовірність заносу; вулиця Б.Хмельницького після дощу - це екстрім. Не раз відчував "п'ятою точкою", що скутер норовить зірватися в занос. А занос для скутера - це півсекунди - і він на боку, там центр ваги не той, що у велосипеда, де заднім колесом можна гальмувати до блокування.

Колеса в скутера - маленькі. Будь-яка ямка може стати причиною падіння. Навіть на велосипедах колеса менш чутливі до ям і вибоїн.

Я вже не кажу про те, що в автомобілі людина захищена - від пилюки, каміння, поривів вітру, дощу, удару. В автомобілі не задумуєшся, як втримати рівновагу на повороті, щоб вписатися - достатньо пригальмувати чи газанути інколи. Коли я пересів зі скутера на авто - було значно легше, тільки до габаритів треба було звикнути.

Так що скутер в сьогоднішньому місті, як і мотоцикл - це екстрім. А екстрім - це між життям і не життям :(

зі. А скутеристи здебільшого - молоді люди, без досвіду їзди на дорогах. Без знання ПДР, без вміння орієнтуватися. От і виходить таке... без досвіду - і на небезпечний транспортний засіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні а навіщо ця тема ? Розбився хлопчина, дівчинці погано із здоров'ям, рідням біда, проблеми іншому учаснику ДТП, так якого ж х... ви тут розказуєте що добре що погано.. віддайте шану померлому і закрийте тему.

і не треба тут розказувати хто і який шлях обрав і як їздить.. ніхто не застрахований від подібного.. не в'їдеш ти - заїдуть в тебе... (пережив не одне ДТП, знаю про шо говорю)..

З.І. На 2 колесах не менш безпечно як і на 4... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реакція деяких формучан незрозуміла. Нащо забавлятись з того що загинула людина? І при цьому звинувачувати саме її. Так можна звинувати дівчину, яка ішла ввечері додому і на яку напав маніяк, за те що вона пізно хоходить по вулиці і тому сама обрала собі долю. Пішохода, що переходив у тому місці де був несправний світлофор (сам же собі обрав додю, бо бачив що світлофор не робить). Та і будь-кого хто загинув не природнью смертю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...