Перейти до змісту

Рибалка в Чарукові


hyrurg

Рекомендовані повідомлення

понятно що ці органи рибоохорони далеко не ідеальні, але якщо взагалі нічого не робити то буде .... ще хуже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

А можеш підказати (чи показати на карті) де там нормальний берег для ловлі з берега. Бо знаю став великий і мілкий, зарослий, так щоб довго не гадати шукати куда податись. Трава часто чіпляється чи є місця де без неї обходиться ?

Почитай тут можливо знайде якусь інфу для себе http://klue.info/map-place/charukiv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-15088700-1439726770_thumb.jpost-11567-0-18231800-1439726808_thumb.j

поганяли трохи зелених. толік взяв щучку + одна зрізала флюр . я ловив лише на мепс. кілька зловлені на гуму. кайфанули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

всім доброго дня. на превеликий жаль не вдалося на минулі вихідні вирватись на риболовлю, сім"я виявилась головніша )) поїхав колега з ночівлею. як відзвонився в неділю то я зразу не повірив, думав приколюється, але.... зранку нарахував на плесі 30 з хвостиком човнів, плюс рибачки з берега. це просто жесть була а не риболовля. специфіка данної водойми в тому, що вона в основному мілка, і коли по плесу йдеш човном, хто плавав помічав, риба, як би тихо не старався йти, хоч накатом, все одно чує-бачить, йде на у дно, видовище ще те, навколо як у кастрюлі коли щось вариш. разом з таким рибним "кіпішом" звісно що і про кльов можна забути. а якщо взяти до уваги вище вказану кількість човнів, а в основному були "блеснярі" то і кльов за день відповідно нульовий. там каже мало рукопашна не почалась. карасятнік з ночі сидить, закинувся, закормив, тільки щось пробує клювати, так поруч шхуна з блешнями йде, хоч рибаки і добрі і доброзичливі, але в таких випадках зичили зовсім не добробуту і здоров"я. що за аншлаг був ХЗ, максимум що за рік часу бачив то це 13 човнів одночасно на воді там, а стільки.... одним словом місце перетворилось на водойму для відпочинку просто поплавати (сіті звичайно місцевих своє діло навесні зробили основний вклад).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все менше місць стає де є можливість тихо спокійно порибалити (((((

Треба подалі від луцька від'їжджати напевно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім доброго дня. на превеликий жаль не вдалося на минулі вихідні вирватись на риболовлю, сім"я виявилась головніша )) поїхав колега з ночівлею. як відзвонився в неділю то я зразу не повірив, думав приколюється, але.... зранку нарахував на плесі 30 з хвостиком човнів, плюс рибачки з берега. це просто жесть була а не риболовля. специфіка данної водойми в тому, що вона в основному мілка, і коли по плесу йдеш човном, хто плавав помічав, риба, як би тихо не старався йти, хоч накатом, все одно чує-бачить, йде на у дно, видовище ще те, навколо як у кастрюлі коли щось вариш. разом з таким рибним "кіпішом" звісно що і про кльов можна забути. а якщо взяти до уваги вище вказану кількість човнів, а в основному були "блеснярі" то і кльов за день відповідно нульовий. там каже мало рукопашна не почалась. карасятнік з ночі сидить, закинувся, закормив, тільки щось пробує клювати, так поруч шхуна з блешнями йде, хоч рибаки і добрі і доброзичливі, але в таких випадках зичили зовсім не добробуту і здоров"я. що за аншлаг був ХЗ, максимум що за рік часу бачив то це 13 човнів одночасно на воді там, а стільки.... одним словом місце перетворилось на водойму для відпочинку просто поплавати (сіті звичайно місцевих своє діло навесні зробили основний вклад).

Був я там минулої неділі. Сам дійсно нарахував 30 лодок, але в основному були не блешнярі, а поплавочники. Замічав таку ситуацію: лодка від лодки плавали дійсно одина біля одної, але коли поплавочники бачили що мною, або моїми колегами була зловлена щука, в мить діставали або знімали з донки сового телескопа і починали полоскати свої приманки, головою повернутою на інші лодки, дивлячись чи ще хтось шо ловит. І якщо їх додавити до блешнярів ще можна то до спінінгістів наврядчи. Бо ми їхали дійсно на спінінгуву ловлю, а не на що буде клювати. А місцеві і зараз сєточки ставлять але перед самим світанком знімають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от -от, були ми на двох човнах + ще нехай на 5 спінінгісти. то може то в основному карасятники "зажерлись". я , наприклад, тихіше скрадаюся ніж карасятники на точку. це я бачив, а не хтось розповідав, можливо й після "кльової" ночі.

сьогодні човнів було в два рази менше. ми на чотирьох, решта ловили мирну рибу . я до 12 взяв аж одного окуня грам 150, в зіллі можна було наколупати дрібного, а смисл. нормальних окунів не взяли й десятка на п"ятьох, щука не проявила себе.

п.с. можна забити патики й натягнути стрічку. я би оминав таку зону. а сьогодні мої знайомі "блеснярі" допомогли карасятнику стати королем водойми. я трохи сфоткав процес, світлини будуть в неділю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні з ночі з Чарукова. зранку нарахував 25 човнів пюс весь доступний берег забитий рибачками. про караясятників що зажерлися інколи погоджуюсь. є такі що розкидуються на 180 градусів навколо себе. кидає 15 метрів, а репетує щоб на 50 не підходили, то таке, води всім вистачить. в 11 був уже в луцьку. нова фішка на водоймі, з"явився володар стихій на ставку, воду перекриває на дамбі. вночі файно почало брати, дзвіночки та сигналізаторі по берегу дзвонять в темноті, як раптом настає тиша, разом зі звуком стікаючої води, і так до ранку. зате позагорати можна ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про володаря стихій - згадується анекдот про "під*раси, сер"... Йому ще ніхто "стихію" не поправив?

P.S. Був в Новоставі та Лищі - в Лищі веселіше, але висиджував карпа півдня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з"явився володар стихій на ставку, воду перекриває на дамбі.

А ставочок то нічий. Видно бояться що виловлять рибу і в сіточки буде пуй місцевим :_07: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з"явився володар стихій на ставку, воду перекриває на дамбі.

А ставочок то нічий. Видно бояться що виловлять рибу і в сіточки буде пуй місцевим :_07: )

чогось думка поселилась що це стратегічний крок майбутнього орендаря, що такими вчинками для себе рибку пробує врятувати, щоб в осени в один прекрасний сонячний день спустити ставок та прикарматити одне з небагатьох що залишились природних багатств, не зарибнюючи та не вкладуючи нічого в очистку водойми. до речі дивно на сьогоднішній день РАДУЄ око відносто чистий берег, рибаків в принципі багато, але сміття навчились за собою прибирати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Чарукові на рибхозному в неділю, з 5.30 до 13.00. Вирішив половити краснопірку і плотву на поплавочну вудку, а також взяв спінінг для попла-поппера. Краснопірка ловилась тільки на поплавочну вудку на гачку була перловка, а на попла-поппер нічого не клювало, вирішив замість нього поставити вертушку ман"ячку. І тут почалося на кожній проводці невеличкий окунець, серед них попадались і більші. Після 11 години сонце почало пекти і кльов практично пропав, були рідкі покльовки на поплавчанку і на спінінг. Риб не рахував, бо скидував у загальне на двох тестьове відро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

всім доброго дня. бо в мене він не дуже. у п"ятницю на ніч погнав на ковгоспний ставі в Чарукові. в Луцьку уже дощик лийнув а там ще сухо було. по приїзді здивувало що не було жодного рибака. кльов був як на "чорних камнях", закинув поплавчанку, поки розмотував другу вудочку то вже гарний карасик був на гачку, на пружину одразу також пішла жара. потім хмари догнали і включився душ. до берега гріб мало на глісер не вийшов ))). закинувся з берега, як перестало гриміти то також почало гарно клювати. але дощ так і не переставав. дивлюсь вода непогано почала прибавлятись, а потім побачив як берег почав плисти (глина і багнюка). тут мене осенило, як я з того болота буду виїжджати. все що було похапцем покидав в машину, благо "пирожок" маю то сильно не заморочувався, човна толком і не спускав, відкрутив клапана і закинув навпіл зігнувши. як виїжджав словами не описати, на скільки метрів летіло болото вгору та в сторони, виїжджав через Несвіч, такого раллі по багні не бачив і по телевізору. благо "фермерам" які не скосили поле на підйомі, яке виявилось спасінням, бо машина по каші на дорозі відмовлялась їхати, навіть не закопувалась а просто на місці ковзала. те що не ночував в полі в баюрі радий, те що гаїшник зупинив в Луцьку а в я права і техпаспорт вдома забув і він мене відпустив також порадувало. рибки біля 2 кг привіз. нежданчик чекав вдома як почав з машини все на просушку діставати:

сподіваюсь що щасливчик, що після мене рибачив прочитаї пост, поверніть за винагороду весла алюмінієві

сьогодні був на берегу та залишив на місці свого "необачного злочину" записку з телефоном, а раптом...... 0958147770

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїхав з ГОРОДИЩА в ЧАРУКіВ на великий покидати спінінг а його спускають.

месні руками ловили карасиків.

Казав мужик що появився новий власник в ставка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також був в неділю на згаданому ставку. тільки не проїздом а ціленаправлено. коли заїжджав з села то не зрозумів що робиться, автівки активно роз"їжджаються, хто біля берега стоїть то дивлячись в напрямку плеса лається як "сапожнік". коли підійшов ближче то зрозумів причину такого розпачу. став спускають. до збирання руками там звичайно ще далеко, хіба в калюжках маленьких. травичка що раніше чіпляла блешню тепер на поверхні. від берега було до води метрів 5-7 порівняно з початком тижня. щодо власинка байка мабуть, хоча.... власник би охорону наприклад виставив. місцевий дідок, активіст, вказав хто таке з місцевих скоїв, казав що і рибохорону визивав, приїхали, подивились, поохали і поїхали. заява усна, не письмова, тут додушувати на папері треба і відеофіксації. шкода водойму. на зиму уже руки потирав де можна було б гарно половити, а тут таке. шкодую тільки що до дамби не сходив, та не змалював собі зором де ями, що б на наступний рік знати де якоритись. весла на жаль так ніхто і не повернув. хтось помпу загубив на березі, малишня знайшла, сунули додому. вирішив у Несвіч перебазуватись. на диво рибаків було дуже мало. початок дев"ятої і вільно знайшов місце. навіть клювати почало гарно. але стихія швидко втрутилась. почав дути холодний вітер, одразу обрізало кльов по берегу, риба перестала на плесі грати. а коли прогрілось ...... і тут дивлюсь -- рівень води і тут почав опускатись. це капець. на човнах такаж історія з кльвом. багато хто був на берегу подопивали оковиту і в обід по домам ібо іншим водоймах почали роз"їжджатись.

P.S. зато на кухні довго не прийшлось з уловом возитись(чистити) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

про описане неподобство з водою уже і на телебаченні був сюжет, і ікологів визивали...... а воз і нині там. хто був останнім часом, підскажіть що з рівнем води, гарний ставочок був на карасика посидіти, чи можлива там зараз повноцінна рибалка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

 я там проїжджав позавчора, і виявляється що два спустили, і великого, і того що біля дороги меншого.

так чути  чи ні, за що і хто їх тах ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 я там проїжджав позавчора, і виявляється що два спустили, і великого, і того що біля дороги меншого.

так чути  чи ні, за що і хто їх тах ???

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми були там минулого тижня, як побачив водойму сльози навернулися. Питали "мєсних" що проходили: казали що нічий став, просто спустили. Шлюзів декілька не хватає, напевно на метал пішли. І аборигени риби на зимові свята запасли. Інших причин спускати не бачу.ТАКИЙ СТАВОК ПОГУБИЛИ!!!!ВАРВАРИ!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не те слово, якщо води не набрати навесні трава як піде по сухому дну рости, що на кінець року уже і будякі всякі посіються, а тоді уже крім земснаряду нічого не допоможе (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Сьогодні їхав на Горохів. Став біля догроги повністю закритий. Так само і в Терешківцях. І снігу там насипано ....... Але крига свіжа, я думаю, що те що відпустило на днях, то за останні дві ночі закрило кригою.....але з такою погодою вдень, скоРо можливо буде спінінгувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...